קארד לתוכנית ../images/Emo58.gif

N1C לאליפות הזוגות: קריים טיים נגד ההארדי דינסטי.
מלינה ואיב נגד מישל מקול ולילה
ריי מיסטריו ופינלי נגד דולף זיגלר ומייק נוקס
צ'ארלי האס נגד קאלי
ג'ון מוריסון נגד ג'ף הארדי על אליפות העולם במשקל כבד

תוצאות ../images/Emo58.gif

קריים מנצחים את ההארדי דינסטי כדי להפוך לN1C לאליפות הזוגות בסמאר סלאם
מלינה ואיב מנצחות את מישל מקול ולילה
ריי מיסטריו ופינלי מנצחים את דולף זיגלר ומייק נוקס
קאלי מנצח את צ'ארלי הרס
ג'ף הארדי שומר אליפות העולם במשקל כבד, אחרי ניצחון נקי על ג'ון מוריסון

אירועים שהיו בתוכנית וקרבות שנקבעו לSS

התוכנית התחילה עם פאנקר וג'ף הארדי שהאחרון קובע לעצמו קרב נגד ג'ון מוריסון בגלל שהוא הרגיש שהיה לו קל מדי אתמול בערב, וחוגג עם קריים טיים תזכיה באליפות. נקבע קריים טיים נגד Y2J וביג שאו על האליפות זוגות המאוחדת בSS התוכנית נגמר עם מיקרופון בראש של הארדי, ושבוע הבא יקבע בניהם קרב חוזר לSS, בתקווה שגם מוריסון יקבל טיטל שוט שמגיע לו.

frhx

New member
ממליץ על המאיין איוונט ../images/Emo58.gif

אחד הקרבות הטובים שראיתי בתקופה האחרונה, מוריסון הארדי. הקרב זרם, והיו שם מהלכים שלא רואים כל יום. אם רק היו נותנים למתאבקים כמו טייסון ובורן את החופש שנתנו למוריסון, הייתה יכולה להיות דיוויצית משקל קל מצוינת. הסיום עם פאנק היה חזק, עבר הרבה זמן מאז שראיתי דם, למרות שהארדי ניסה להסתיר. נ.ב מלינה נגד מק'ול - יריבות נשים הכי חזקה בשנים האחרונות.

דעות סמאקדאון תוך כדי צפייה../images/Emo58.gif

יצרתי פרופיל חדש כי נמאס לי מהפרופיל של אמא שלי.אבל הנה הדעות:סמאקדאון,פרק 519-"חזרה לחיים היפים". מראים את הזכייה של ג'ף בתואר.יחסית הפתיע אותי,כי חשבתי שג'ף מתכוון לעזוב. התוכנית מתחילה כשג'ף מגיע.מראים את זה שהוא יגן על התואר הלילה מול מוריסון.זה נראה גדול.מה?אחרי ליל האלופים,פאנק והארדי לחצו ידיים?אוף,הוא רק נהיה היל וכבר פאנק חוזר להיות בייביפייס?אז איזה היל ילחם מול ג'ף בסאמרסלאם.ג'ף לא מרגש אותי כאלוף.לפי דעתי,אם כל העולם היה כמו פאנק,היה יותר טוב בעולם.לא נראה כאילו פאנק עומד להפוך לפייס שוב.נו,ועכשיו קריים טיים באים לחגוג איתו? כן,הבנתי ששאקיל אוניל היה בRAW האחרון,תודה רבה. עוד פעם קריים טיים מקבלים קרב על הטעינה לאליפות הזוגות?הם לא היו כבר 5 פעמים טוענים ולא קיבלו אפילו קרב אחד?ניחוש שלי:בסאמרסלאם יהיה קרב בין ג'ריקו/ביג שואו לקריים טיים.חבל שההארטים ונטליה
לא יקבלו קרב על התואר...סתם קרב,תוצאה צפויה. וואו,רמיקס נחמד של המוזיקה של ביג שואו וג'ריקו.היה שווה לסבול רק בשביל זה!טוב,רוב הסיכויים שקריים טיים יפסידו לג'ריקו וביג שואו.כנות,ג'ריקו?אז האמת היא שביג שואו סאקס.חיקוי נחמד של שאד לביג שואו.כבר יצא לי מכל החורים זה שקוראים לג'ריקו "כריסטינה".זה לא מצחיק!"המסיבה נגמרה" זה לא מסאמרסלאם לפני שנתיים? ריי מיסטריו ופינלי מול זיגלר ומייק נוקס?ואת זה אתם עוד מקדמים?יש לי הרגשה שזיגלר יזכה בתואר בסאמרסלאם.אבל אם לא נותנים לו את התואר בנייט אוף צ'מפיונס,למה לא לעשות את הקרב הזה במקום נמוך בקארד,כדי שמאוחר יותר הוא יחזור להיות השותף של ג'ריקו?הרי,וינס מעוצבן מהציוות של ביג שואו וג'ריקו,כי הוא אידיוט שלא מבין רעיונות.למה לא לתת לזיגלר את תואר הזוגות?הוא לחלוטין יותר מעניין מהפעם האחרונה שלו כאלוף זוגות. שיט,מק'קול.שמתם לב שבכניסה שלה היא פייסית לכל דבר?זה לא כניסה של הילית!הילית לא הולכת ככה.ליילה השותפה שלה?אולי שיחליטו אם היא פייסית או הילית?שיט,הנה אייב טורס.אני יודע מי עוד תהיה בקרב...מלינה.עוד קרב חסר משמעות.אוקי,סיום עם גלגול?זה נוראי.מק'קול לא ניסתה לצאת! ריאיון עם פאנק.כרגיל,רק אמת.פאנק צריך להיות השותף של ג'ריקו.הוא אומר אמת. מתי מריה תהפוך כבר להילית?זה הרבה יותר מעניין ממה שיש לנו עכשיו. I AM PERFECTION!זיגלר מגיע לעשות לי את היום,ביחד עם נוקס שיהרוס לי אותו.תגידו,שמתם לב שזיגלר מגיע מהוליווד,פלורידה?הוליווד זה בקליפורניה.היה יותר עדיף אם הוא היה מגיע מהוליווד האמיתית ולא מהוליווד אחרת.תשמעו,קשה לנחש את המנצח-אבל בצד אחד יש את נוקס,אז קל לנחש שזה יהיה הצד המפסיד.קרב יחסית נחמד,חבל שזיגלר הפסיד אחרי שמיסטריו נתן לו 619 וגם תקף את מייק נוקס בדרך....רגע,הוא בכלל לא הפסיד!נוקס בכל זאת בא להתערב!וואו,איך נוקס העיף את ריי!וואו,איזה נפילה גרועה של נוקס אחרי קלוזליין מפינלי!וואו,הם מוכרים לנו שזיגלר אידיוט מספיק כדי לתקוף את פינלי בזמן שהוא יודע שריי הוא האיש החוקי,כדי שריי יגלגל את זיגלר.הוא נגע בחבלים!זיגלר נגע בחבלים,אני נשבע!הפיוד רחוק מלהסתיים,ריי... אה,הנה מוריסון.הוא מדבר בקול חזק מדי.חבל שנהיה בייביפייס.אני מעדיף אותו היל. קאלי האידיוט עומד להגיע.שיט.גם המנהל שלו אידיוט.צ'רלי האס?נו באמת...תגידו,מה קורה שקיין מתחיל לברוח ולהתנהג בפחדנות?חבל שצ'רלי האס מנצח ככה,בספירת חוץ...לא רואים אותו אפילו. הגענו לקרב המרכזי.מוריסון מול הארדי על התואר.כאילו שמישהו חושב שמוריסון ינצח...אוקי,הקרב מהיר,מלא קאונטרים.וואו,המונסולט של מוריסון בחוץ הייתה מצויינת!כך גם הקטע ששניהם נופלים בחוץ.אני לא מאמין שמוריסון יצא מהסוונטון.אבל מהסוונטון השני אי אפשר לצאת.או,הנה פאנק!למה ללחוץ ידיים...אבל זה היה טוב!הוא מתחיל פרומו ו"ג'ף,אתה יודע,בכמה שבועות האחרונים *מכה אותו*".זה מפתיע.ההתקפה של פאנק היא ממש כמו התקפה של איזה מתאבק משוגע או משהו.נקבע לשבוע הבא:פאנק מול הארדי על התואר. כרגיל,באנדרקארד יש זבל,במיין איבנט(זיגלר,ג'ריקו,מוריסון,פאנק) יש זהב.אני מת על פאנק.

scso

New member
דעות.

המיינאיבנט היה מהקרבות הטלווזיה הטובים שראיתי בחיי. קרב שבאמת היה מתקבל כמיינאיבנט של כל אירוע ב-WWE.מוריסון והארדי אמרו שהם יתנו הכל ומיי גוד הם עמדו במילה-מתי ראינו באותו קרב"ספרי-בורד מונסולט לחוץ הזירה,SSSP,יציאה מסוונוטן...פשוט קרב אדיר. מוריסון עמד במבחן של קרב תואר בצורה מצוינת-גם הקרב עצמו היה מצוין וגם הקהל היה מעורב מאוד. וכשניגמר הקרב כבר באתי לסגור את המדייה פלייר..אלא שאז-פאנק ניכנס.הראו לפני זה את הלחיצת יד שלו עפ ג'ף אחרי NOC,וכבר פחדתי שה-WWE קיבלו רגליים קרות ומחזרים את פאנק להיות פייס או משהו...אבל אני כל כך כל כך שמח שטעיתי וה-WWE עשו בדיוק את ההפך-הם הפכו את פאנק להיות סופר-מגה-היל. ההתקפה על ג'ף הייתה כל כך טובה,ומה תגידו-בלייד ג'וב! ושלא יהיה ספק שזה משהו אחר,פאנק לא נגע לג'ף בראש בצורה שיכולה לגרום לדימום שכזה...הבלייד בא ללכאורה כתוצאה מהמכה מהמיק' שפגעה בכלל במרכז הראש ולא במצח. שבוע הבא פאנק-הארדי...מעניין מה יהיה.ברור שג'ף שומר,השאלה איך. חשבתי שב-ME של סמאק הזאת פאנק יתערב ואולי נילך לטרפיל טרט' חלומי ב-SMS של פאנק-הארדי-מוריסון...יכול להיות שזה עדיין יתגשם בשבוע הבא. בנוגע לשאר התוכנית...בסדר.לא היה משהו יותר מדי טוב אבל גם לא חושב שהיה רע.הקרב זוגות שניקבע ל-SMS בהחלט נשמע כמו ביזבוז של ג'רקו-אם כי אני חייב להגיד שהשילוב של ג'רקו וביג שואו הוא די אדיר-אבל לצערי רק כשזה מגיע לפרומואים ופיודים ולא בזירה. לסיום,שוב חייב להגיד כל הכבוד לג'ון מוריסון וג'ף הארדי שנתנו קרב טלווזיה לא מהעולם הזה. לטעמי מועמד לגיטימי לגמרי להיות MOTYC לא רק בטלווזיה,אלא של השנה כולה.

pufpuf

New member
../images/Emo58.gifדעות סמאק

קריים טיים נגד ההארט דיינסטי היה קרב זוגות טלוויזיוני ממש טוב, אבל דווקא קריים טיים נגד ג'ריקו וביג שואו בסאמר סלאם זה משהו שנשמע רחוק מלהלהיב. מילא ביג שואו, אבל בעיקר זה מרגיש כמו בזבוז של ג'ריקו באירוע כמו סאמר סלאם. חשבתי שאחרי ההופעה הלא בדיוק מוצלחת של זי זי טופ בראו, ה WWE לא יחזירו אותם שוב, אבל לא רק שהם החזירו אותם, הם גם נותנים להם להתאבק? הא, זה מייק נוקס. מאיפה הוא צץ? ריי מיסטריו. מייק נוקס. מי מהם הייתם מצפים לראות עושה קרוס באדי על השני? זה היה ספוט מגניב... הקרב זוגות הזה היה הרבה יותר טוב ממה שחשבתי. בטח איוון ברן, והארט דיינסטי וקרליטו ופרימו וMVP ושלטון בנג'ימן וג'ק סוואגר ישארו מחוץ לסאמר סלאם, אבל קיין וקאלי יקבלו קרב. הצופה המזדמן שבדיוק פותח טלוויזיה במיין איבנט יכול לטעות ולחשוב שג'ף הארדי הצטרף להארט דיינסטי עם השילוב צבעים הזה. מיין איבנט אדיר בין הארדי למוריסון וקרב ברמה של פיי פר ויו. ההתקפה של פאנק על הארדי אחרי הקרב הייתה הדובדבן שבקצפת והדימום הרגיש כל כך הרבה יותר חשוב וגדול בגלל שאנחנו לא רואים דם כמו בעבר וזה מחזק כמה זה הרבה יותר טוב ככה. תוכנית מעולה של סמאק ואני ממליץ לא להחמיץ את המיין איבנט והסיום של התוכנית.

meidadc

New member
דעה בקצרה

מוריסון צריך להכנס לפיוד בפרופיל גבוה שלא על החגורה ולנצח אותו. הוא צריך לנצח פיוד מול מישהו בסדר הגודל של ג'ריקו (או אדג' אם הוא לא היה נפצע). ומשם - לזכות בראמבל ובאליפות בראסלמניה. קרב מדהים בינו לבין ג'ף הארדי. קרב הרבה יותר טוב מכל מה שראינו מרו מאז הדראפט. מתבשל לנו אלוף עולם

דעות סמאקדאון לאחר צפייה ../images/Emo185.gif

אני כנראה היחיד שלא התלהב ממוריסון-פאנק. הסוף היה מרשים, אבל החצי הראשון לא משהו. מוריסון ללא ספק כיכב יותר מהארדי ופאקינג נתנו לו לצאת מסוואנטון בומב! יש לציין שגם לא התלהבתי מטייסון-כריסטיאן בECW (היה קרב טוב ללא ספק אבל לא הגיע לרמה שהתלהבתי ממנו ממש כמו שחשבתי שיקרה) למרות שכולם נהנו ממנו מאוד. אז כנראה הפאק אצלי
מה שהרבה יותר אהבתי זה את ההתקפה של פאנק אחרי הקרב. לכל המגנים על הPG-אני בטוח ב100% שאם סמאק הייתה TV-13 אנחנו היינו מקבלים שוט של הפרצוף המדמם של ג'ף שיסגור את התכנית. זה כל כך התבקש מאז הבאש! אני מסוקרן לגבי התוצאה בשבוע הבא, בכלל לא ישים את הכסף שלי על ניצחון של ג'ף. יש מצב שאתנזר 100% מאתרי הרסלינג מרביעי כי בטוח שאיכשהוא ידפקו ספויילר (אם זה בפורומים אחרים שפתאום יפתחו דיונים, או אם זה בWWE.COM או אפילו אם זה כאן ששרשור סמאק יקח הרבה או שישימו אזהרות לא להכנס לWWE.COM-לא שאני מתלונן) במידה ופאנקר ייקח. הפיוד על אליפות הזוגות בין קריים טיים לג'ריקשואו אמנם צפוי בסופו שג'ריקשואו יצאו מנצחים אבל מקווה שתהיה בנייה טובה, זה התחיל אחלה בתכנית אבל..איפה הWORD UP?! מישל הייתה ממש סטיפית בקרב זוגות! לסיכום: תכנית סבירה של סמאק.

ninjastar

New member
אני מבין

שנכנסתי לקומה לאיזה חודש, כי זה בנייה לקארד של אנפורגיבן, לא סאמרסלאם. אז בו נתחיל מהטוב. הקרב האחרון היה מעולה (וואו, הם נותנים למוריסון פוש מטורף...) והסוף של התוכנית אפילו יותר. אבל עם כל השוטינג סטארס, והקורסקוז של מוריסון, הדמות שלו עדיין היל (הפרומו שעשו לו שבוע שעבר, היה נטו היל). הפרומו שלו השבוע היה נוראי. גם הרעיון של קרב בינו לפייס הכי גדול בWWE קצת הפתיע אותי, אבל לא שאני נגד. עכשיו, ס"ד תמיד מהנה לצפייה, אבל מה זה הבנייה המזעזעת הזאת לס"ס. יש כאן קצת
מראו. אני הייתי בטוח שDX יחזרו (איזה צמרמורת עברה עליי עכשיו) ואחרי שהם ישפילו את לאגסי, הם יכנסו לפיוד נגד ג'ריקו וביג שואו.(שלפי המוזיקה שלהם, הם היורשים של RATED RKO) אומנם זה רחוק שנות אור ממה שהייתי רוצה לראות, אבל יכול להיות שיהיו בס"ס שני קרבות טאג טימס? מה זה מניה 16? (ועוד בארגון שנגד טאג טימס בכלל) ועוד יש את קאלי וקיין... ושוב עוד שנה הגיעה, וס"ס נראה כמו סתם עוד אירוע, עם איזה קרב גדול אחד, וכל השאר סתם קרבות למלא את החלל.

dannygoosh

New member
לגבי המנגינה המשולבת

של ג'ריקו ושואו - ממש התאכזבתי. אני שמח שיצרו להם כניסה משותפת, כי אלופי זוגות בלתי מעורערים, שכנראה הולכים להישאר באיזור עוד תקופה - לא יכולים להיכנס אחד אחד, זה סתם נראה רע. מה גם שבNOC כבר ראינו כמה תרגילי דאבל-טים נחמדים שלהם. השילוב של השירים שלהם יצא מאוד גרוע, לא קשור לכלום והמנגינות בכלל לא משתלבות אחת עם השנייה. האמת שעשו בדיוק מה שעשו עם המנגינות של אדג' ואורטון בזמנו, אבל בזיכרון שלי הכניסה של Rated RKO נשמעה יותר הגיונית מהבלאגן של כריסטינה ופאט-בוי
לי זה סתם נשמע כמו עצלנות. ועל שני כוכבים כמו ג'ריקו וביג שואו היו יכולים וצריכים להשקיע קצת יותר מוסיקלית.

pufpuf

New member
../images/Emo45.gif

זה נשמע כמו שפתוח לך הוינאמפ במחשב ומנגן שירים, ואז יש איזה אתר עם פרסומת מנגת והפרסומת עולה על השיר ויוצא איזה מישמש לא ברור...

ninjastar

New member
אני מסכים עם הכל

המוזיקה לא מתקרבת לרייטד אר קי או, המוזיקה שלהם הייתה קלאסיקה ואני גם חושב שנסבול אותם עוד לא מעט זמן. (לדעתי, לפחות עד נו מרסי, נראה את הצמד הזה באיזור) ואם כבר מדברים על חיקויים, אז ביר מאני מTNA לקחו את הרעיון, ואצלהם זה דווקא נשמע לא רע.

ציטוט השבוע

You know, Jeff, honestly, the last few weeks BAM! אני שמח שפאנק נהיה כוכב מספיק גדול כדי שמותר לו יהיה לזרוק אנשים על שולחן הפרשנים.

meidadc

New member
../images/Emo45.gif (ספוילר מNOC)

אם החיוך של פאנק בהצמדה של ג'ף הארדי אחרי הGTS יכול היה להיות ציטוט - אז הציטוט שהבאת היה מגיע במקום השני
פאנק לוהט בחודשיים האחרונים

BeN ShaDe

New member
דעות סמאקדאון.

הארדי נגד מוריסון היה קרב טלוויזיה אדיר ברמה של מיינאבנט של PPV. זה היה קרב הטלוויזיה השני המצויין של מוריסון תוך יומיים ואני מאוד אוהב את הדחיפה שה-WWE נותנים לו. מוריסון פשוט זהב , הוא העתיד ואין לי ספק שיום אחד נראה אותו בתור אלוף עולם נהדר. התקיפה של פאנק אח"כ הייתה מצויינת. יש לנו דם! התקפה חסרת רחמים שהפכה את פאנק להיל באופן רשמי. פאנק היל >>> פאנק פייס. אני מקווה , מאוד מקווה , שאנחנו הולכים לקראת קרב משולש חלומי בסאמרסלאם בין הארדי - פאנק - מוריסון על אליפות העולם. כריס ג'ריקו בקרב הזוגות הזה בסאמרסלאם = בזבוז גדול. אני כבר מעכשיו רואה אפשרות שסאמרסלאם יאכזב ובגדול כמו רסלמניה , למרות שסינה - אורטון יכול להיות מצויין אפילו שזה מאוס ואיחוד של DX תמיד בא בטוב , אפילו אם זה לא החזרה הענקית שציפינו לקבל ממייקלס. בסה"כ , כנראה התוכנית הכי טובה של סמאקדאון האחרון. החצי שעה האחרונה (הארדי - מוריסון וההתקפה של פאנק) פשוט חובה לצפייה.

למעלה