הדיון השבועי

stavoonia

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo136.gifהדיון השבועי../images/Emo136.gif../images/Emo58.gif

ספוילרים לעונה השלישית
מה אתם חושבים על היחסים בין המאסטר לדוקטור [בעונה השלישית]? המאסטר משפיל את הדוקטור, מזקין אותו באלפי שנים. כולא אותו בכלוב והופך אותו לחסר אונים לחלוטין. ברצינות שכמעט בכיתי כשראיתי אותו ככה. כשהמאסטר גוסס ויכול להחליט אם למות או לחיות, הוא מעדיף למות. הדוקטור נשבר [בפעם הראשונה, מכל העינויים] ומתחנן בפניו להישאר. מה אתם חושבים על כל זה? לא נראה לכם שהיחס של הדוקטור סלחני מדי? או שזה עד כדי כך מפחיד להישאר יחיד מסוגך ביקום? אחרי הכל, הדוקטור חי עם הידיעה הזו גם ככה מאז המלחמה הגדולה. ההפסד כל כך גדול? SHOT וכדי להמחיש: http://www.youtube.com/watch?v=UGoTxNrhrk0

stavoonia

New member
אה, והערה -

הכל כתוב לפי הסדרה החדשה. אם יש לכם משהו להגיד בהתבסס על הגלגול הקודם - לכו על זה, אבל רק בשביל הפרוטוקול... מה שכתבתי מתייחס לתוכנית מ-2005.

TheSegal

New member
מצטערת, עוד לא ראיתי את 3 הפרקים האחרונים

בעונה השלישית

XUXA141

New member
לכל גיבור מד"ב יש חולשה.../images/Emo58.gif

אם זה למשל סופרמן, אז החולשה שלו היא הדאגה שלו לבני אדם. לדוקטור זה כנראה הצורך לא להיות האחרון מהלורדים של הזמן. אי אפשר להיות הכי חסין והכי גיבור כל הזמן, כי זה משעמם. לגבי ה"בכיינות" הזו של הדוקטור הנוכחי, אני אמביוולנטית - מצד אחד זה מעצבן כל הבכיינות והרגשנות הלפעמים מוגזמת, ומצד שני אני מאד אוהבת את הצד הזה של השחקן עצמו, טננט, שיכול להראות צדדים נוספים בצורה משכנעת. אגב, הרבה פעמים הוא ניצל באמת בזכות אנשים אחרים, אם זה רוז עם הדוקטור הקודם, שפותחת את הטרדיס ומצילה את הדוקטור ואת כל העולם, ואם זה מרתה בסוף העונה השלישית, וכך הלאה.

stavoonia

New member
כן, אבל

בתכלס, לדעתי החולשה שלו היא לא הצורך להישאר לא-לבד בעולם. החולשה שלו היא שלמרות כל חוסר הרחמים שהוא מפגין, הוא בחיים לא יהיה מסוגל להרוס גזע ובטח שלא להיות האחרון מסוגו. אבל הדוקטור חי בידיעה שהוא לבד בסביבות 900 שנה, מה הקטע שפתאום זה נקודת השבירה שלו? ובמיוחד לאור היחס של המאסטר... ואני מבינה את הסצנה, העובדה שהוא היה כל כך בודד ופתאום קמה לו סוג של 'ישועה' ש'תגאול' אותו מהמצב הזה, אבל הוא באמת היה מעדיף לחיות בתוך בין מיליוני שנים בתוך כלוב אבל להיות קרוב לטיים לורד אחר, מאשר להיות האחרון מבינהם אבל חופשי ו(לרוב) מאושר? זה נורא הפריע לי.

למעלה