: כוח אוחצ´ה

MARMELAD

New member
../images/Emo58.gif ../images/Emo100.gif : כוח אוחצ´ה../images/Emo70.gif

או: כל מה שאפשר להרוויח מהנֵש תגידו שאתם לא מכירים את זה: יושבים בבית קפה, חבורה של ארבעה אנשים, מפטפטים. אחד מהחבר´ה הוא איזה סטרייט מהמם שהייתם מתים לעשות לו שנה טובה... אבל אתם נבוכים מדי אפילו סתם לחבק אותו כשאתם נפגשים. ואז מגיע החבר החמישי, האוחצ´ה. האו מתנפל על כולם בנשיקות וחיבוקים, הוא מפטפט ברעש, הוא מפנה לעצמו מקום באלימות ליד החתיך ולא מוריד ממנו את הידיים תוך כדי סיפור בדיחות על הגודל שלו... זוועה. האוחצ´ה הזה יכול לעשות מה שהוא רוצה. ואתם, הומואים חצי סטרייטים כאלה לא תעיזו לעשות חצי ממה שהוא מרשה לעצמו. אז למה בעצם זה ככה?
האוחצ´.. ידוע בכינוי גם כקוקיצה, יאלדה, או בפשטות, "אני לא אוחצ´ה, אני אישה.." האוחצ´ לא מתבייש בהומואיות שלו. להיפך הוא נורא אוהב אותה. לפעמים עושה רושם שכל מה שמעניין אותו בחיים הוא להראות לכמה שיותר אנשים שהוא מעדיף מאחורה. ואם האנשים יזדעזעו, מה טוב. מתחביביו הרבים של האוחצ´ אפשר לחשוב בטעות שהאוחצ´ הוא יצור מפונק מאוד. טעות. למרות שאת רוב שעות הפנאי שלו הוא מבזבז בקניות, הליכה נמרצת ברחוב, שיזוף בים, גלישה בצ´טים תוך כדי המצאת שמות יצירתיים, ריקוד במועדונים ועבודה בחנות בגדים, למעשה לאוחצ´ אותם בעיות שיש לכולנו. גם הוא מחפש חבר, גם הוא נלחם באוברדראפט. ההבדל הוא שהוא עושה זאת.. בסטייל (ויש המכנים את זה סטייל של שכונה). ניסוי קטן.קרא את המשפט הנ"ל בקול גברי וסמכותי. " אתה יכול לעזור לי להרים את זה? אין לי כוח" (מאור, ראיתי שלא קראת בקול. תחזור למעלה ותבצע מה שרשום
) יפה מאוד. עכשיו נא לקרוא את אותו המשפט בקול אווחצ´י. קול קצת נשי, קצת גבוה, קצת מתחנחן. שאל את עצמך: אם גבר סטרייט היה מבקש ממך לעזור לו.. היית עוזר לו? ואם הוא היה עובד אצלך? ואם הוא היה הבוס שלך? עכשיו חשוב שנית. אם אוחצ´ היה מבקש ממך? היית עוזר? הנקודה עברה. לאוחצ´ים יש יתרון גדול על פני כל שאר העולם. הם יכולים להרשות לעצמם להתחנחנן. לא חשוב למי. לגבר, לאישה, להומו, לבטרייט, לעובדים שלהם, לבוס, למפקד בצבא. מה שהאוחצ´ יכול להרשות לעצמו לעשות אף אחד אחר לא יכול כי "מותר לו", הוא "כולה אוחצ´". והאוחצ´ות מנצלים את זה ללא היסוס. הם מתנפלים על סטרייטים בנשיקות, מתחילים על גברים שהאחרים לעולם לא יעיזו, שורקים לגבר ברחוב, מפטפטים עם נהג המונית על הדילים בזארה. למה לא? גם ככה רואים עליהם אז למה להסתיר. עכשיו, יש כמובן צדדים שלילים לעניין. לפעמים זה לא כיף שכל מי שרואה אותך ברחוב יודע ישר שאתה אוחצ´. ויכול להיות די עצוב שדווקא החתיך שפגשת לא אוהב אוחצ´ות אלא גברים שריריים. אבל זה כבר סיפור אחר. (וכמובן שתמיד יש את אוחצ´ות-חדר-הכושר) שנה טובה. MARMELAD

Flicker

New member
מרמלד יקירי,

אני מאוד נהנה בדרך כלל לקרוא את הודעותיך. אשמח אם תוכל ליצור איתי קשר באימייל. (ולא, לא מדובר בהצעות מגונות
)

MARMELAD

New member
אתה מוזמן להיות הראשון

שישלח לי אימייל לכתובת החדשה שנמצאת בכרטיס שלי..

שרונ(י)

New member
מדהים, ../images/Emo8.gif

הצלחת לשרטט פרופיל מדהים של האוחצ´ות, אני לא יודע אם כתבת את הקטע הזה בתור ירידה על האוחצ´ות או בתור מחמאה, אני אישית לקחתי את זה כמחמאה, ואתה ממש צודק אפילו כאן באילת המיעוט בקוקיצי (אולי 25 אחצ´ות יש פה באילת, כולם עזבו) עושה חושך בעיניים לערסים שמאוד לא נדירים כאן, אהל אני אוהב את זה לבוא לאיזה ערס לתת לו נשיקה על הפה ולהכניס אותו לסרטים במשך חודשיים. אבל אין ספק שהקוקיצות מוסיפות צבע, והרבה צבע לחיים של העולם ולא רק של ההומואים

למעלה