Guess whos backkkkkkk

I n n u e n d o

New member
../images/Emo58.gifGuess whos backkkkkkk

אנטוניו חוזר
כריס דאגלס ששיחק את אנטוניו יחזור ב23 ליולי כרגע לא ידוע לכמה פרקים אבל הוא בטוח יחזור כאנטוניו גם לא ידוע אם זה יהיה רוח רפאים או אנטוניו עצמו

darklighter

New member
נו טוב../images/Emo58.gif../images/Emo190.gif

הם רוצים שלואיס יהיה עם פנסי אז בשביל הHAPPY END יחזירו את אנטוניו לשרידן...[מקווה שמקנזי תחזור אני שונאת את 2] אבל יש מצב שהוא רק יהיה שם כדי להשתחוות בסוף [אריק אמר שכל השחקנים מכל הזמנים יהיו] אני נהניתי מאוד מהפרקים עם ההרעלה
למרות שידוע שכולם יחזרוXD אני לא מרוצה שטאבי תאבד את הכוחות [לפחות נראה ככה בNEXT] אממ שלא יעשו לי סוף קיטשי...אבל זה בטוח יהיה... מעניין אם יחזירו את אליסטייר...

פרט אחד תפס את עיניי

אפשר עוד פרטים על הפרקים עם ההרעלה? הגישו שם TSC או שהחלב בבוק קפה היה מקולקל?

darklighter

New member
הממ אין את גרייס בשביל הTSC../images/Emo190.gif

וטאבי היייתה טורחת רק בשביל קיי... ההרעלה הייתה מרוטב פטריות שוויקי ווינסנט הכינו... אגב נורמה ועדנה היו באחד הפרקים [לא היו קשורות להרעלה] הסצנות בין טאבי לאזמיי מעולות, הן אחלה שילוב!

גם לדריה לא שילמו מספיק כדי להשתתף שם

רוטב פטריות מהרגליים של מי בסדרה? המתכון בטח מהוויקי-פדיה ושילבו שם את וינסנטסטנטפודינג? לא פלא שחוטפים מזה הרעלה. מי הנפגעים בהרעלה? אני מקווה שלא נורמה.

darklighter

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo190.gif

אממ כמעט כולם בהרמוני [הלא מעניינים= חוץ מאזמיי טאבי אנדורה נורמה עדנה ,וקיי ומיגל שהיו ביקום אחר] וטאבית'ה החזירה את כולם לחיים ואיבדה את הכוחות שלה בגלל זה
אגב- טאבי גילתה את המתכון לDCC!!! עשיתי לזה אנימציה

../images/Emo24.gif

תודה. תרגמו את המתכון של דריה לאנגלית, מזל שיש לנו את המקורי כבר כמה חודשים כי אי אפשר לקרוא מהספר של טאביתה את הכתב הקטן כדי להבין את אופן ההכנה. המצרכים ברורים: קופסת גפרורים ולאניני הטעם ובעלי ההון אפשר להוסיף כוס דלק אם כי מאז שמחירו עלה אנשים מעדיפים את זה עם תוסף למנוע במקום תוספת סוכריות צבעוניות.

darklighter

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifטוב צריך להשקיע../images/Emo190.gif

4 זוגות מתחתנים יחד בהרמוני. אגב חואניטה מצאה מתכון לטיני לDCC- היא פשוט משתילה להם פצצה בכנסיה...

נראה לי שיש מי שיהרוס לה את המתכון

בטוח שהאב היקר יבחין בפצצה בעזרת העדשות הצהובות שמאבחנות חנ"מ למרחקים. אם היו צריכים לבחור פתגם ל-DCC אז "אין עשן בלי אש" יכל להתאים ואיזה פסוק עם "עמוד האש" ו"עמוד הענן" יכלו להתאים גם כן. זה אפילו מסביר את הצבע של קופי ענאן.

darklighter

New member
התגובה שלי נשרפה יחד עם הDCC../images/Emo2.gif../images/Emo190.gif

הגבתי היום בבוקר נראלי...שמתי אייקונים צוחקים ורשמתי שסאם מנהל את החופה כי פאדר לוניגן כבר לא שם מאז שעברו לדירקטיוי...

טוב זו בעיה

בטח גם הפאדר-לא-ניגן להם בפסנתר בחופה. אולי בגלל שבפסנתר רק חלק מהקלידים הם שחורים. בגלל זה כל הרכיבים ב-DCC הם אורגנ-יים וטבעיים בלבד (היסודות הבולטים הם פחמן, פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני ובשלב ההכנה גם מימן ומי חמצן או דלק מזוקק).

darklighter

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo190.gif

האחיות המוכשרות ראו שציינו שיר שלהן בשורה

למעלה שלא תמיד רואים אותה כי זה מתחלף (פעם אני עולה, פעם אני יורדת) והחליטו לפי המנגינה של תשוקות להקדיש שיר מיוחד ל-DCC: אאחוז במערוך של דריה ואדליק את התנור של העוגה הכל כך חמה אאסוף פחמים של עוגות קודמות שהיו ונשרפו בתנור מוציאים מהתנור ומכניסים לתנור זו העוגה הכי טעימה בחיי את העוגה ששרופה מבפנים מוציאים מהתנור ומכניסים לתנור זו העוגה הכי טעימה בחיי את התשוקה לארוחה כל השנים נרקוד במסיבה של הבן של דריה כי יש עוגה אפויה במיוחד כל החתיכות השרופות כולן בשבילי כולן ואפילו הפירורים השחורים מוציאים מהתנור ומכניסים לתנור זו העוגה הכי טעימה בחיי את העוגה ששרופה מבפנים מוציאים מהתנור ומכניסים לתנור זו העוגה הכי טעימה בחיי את התשוקה לארוחה כל השנים

למעלה