Flesh And Stone

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo58.gif Flesh And Stone ../images/Emo58.gif

זה חייב להיות פרק אדיר !!!! מלאכים,ריבר מה עוד צריך?
doctor: I made them say "comfy chairs" amy: heheh. six.

MIDNIGHT SKY

New member
אה ! וצדקתי @! זה הפרק שבו איימי../images/Emo58.gif

את הדוקטור ! או לפי התמונות די ...מתנפלת עליו..?

tsou

New member
לגמרי! ../images/Emo58.gif

ואפילו היתה סצנה מוזרה ביותר

timetraveler900

New member
תקציר ותמונה לפרק ../images/Emo58.gif

There's no way back, no way up and no way out. Trapped among an army of Weeping Angels, the Doctor and his friends must try to escape through the wreckage of a crashed space liner. Meanwhile, in the forest vault, the Doctor's companion, Amy Pond, finds herself facing an even more deadly attack. ובעברית: אין דרך חזרה, אין דרך למעלה, אין דרך החוצה. לכודים בקרב צבא של מלאכים בוכים, הדוקטור וחבריו חייבים לנסות להימלט דרך הריסות חללית שהתרסקה. בינתיים, בקמרון היער, איימי פונד מוצאת את עצמה ניצבת מול התקפה אפילו יותר מסוכנת.

MIDNIGHT SKY

New member
לא נורא ../images/Emo13.gif

לפחות תראה מחר באיכות טובה. אני כבר שנתיים לא חגגתי ל''ג בעומר. כי הבית ספר הדפוק הזה שם בחינות מגן יום לפני.
אז תהנה

MIDNIGHT SKY

New member
OMG ! הסוף ! ../images/Emo58.gif

איימי,יא חתיכת לא מסופקת ! את עומדת להתחתן מחר! ריבר רצחה מישהו. :הבן אדם הכי טוב שהכרתי" הדוקטור? ואני חושבת שכהדוקטור וריבר יפגשו שוב (כשהפנדוריקה תפתח) זו תהיה "הפעם הראשונה " ווייייייי !! פרק עם ערפדים ! וגם רורי מצטרף !!! איכס ! איימי !

jacobyd

New member
אני חוזר על התאוריה שלי ../images/Emo58.gif

מתישהו בעתיד ריבר חוברת למאסטר- הם גונבים את הטארדיס מהדוקטור ובסוף היא הורגת אותו (גורמת לו להתחדש) כמו שאני מכיר את הסדרה זה בטח יהיה בהסכמתו וביוזמתו- הוא יכריח אותה להרוג אותו כדי להציל את העולם וככה היא גם למדה מהמאסטר להטיס את הטארדיס

timetraveler900

New member
../images/Emo58.gifזה היה מטורף!!!!!!

הסוף היה כל כך מפתיע! כל הפרק היה פשוט גאוני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני אפרט מאוחר יותר... אבל- הסדק! איימי! והמלאכים זזים!

timetraveler900

New member
../images/Emo58.gifדאמט!

זה כל כך מפחיד ללכת ביער כשמסביבך מלאכים בוכים ואתה חייב להסתכל עליהם כדי שלא יתפסו אותך, אבל אתה לא יכול לפתוח את העיניים אחרת תמות. הדופק שלי בכל הקטע הזה פשוט גבר וגבר. וכשהיא נפלה ולא מצאה את מכשיר הקשר, הלב שלי פשוט יצא מהמקום שלו! וגם שמתם לב על הצג של ריבר כשהיא והדוקטור ניסו למצוא פיתרון כדי להוציא את איימי מהיער- כשריבר הסתובבה כששמעה את המלאכים אז ראו את העין הענקית הזו מהחללית מהפרק הראשון. הכל פשוט מתחבר! והמלאכים פוחדים מהסדק! זמן יכול להשתכתב והוא גם יכול להיות unwritten מה שאומר שחלקים ממנו פשוט נמחקים כאילו לא היו- בדיוק כמו שהחיילים לא זכרו, והוקטור אמר לאיימי שזה יהיה כאילו היא לא הייתה קיימת בכלל. והקוד הזה: 2010 6 26 זה בעצם תאריך, הזמן של איימי. ייאי!!! הפרק הזה היה כל כך גאוני! אהבתי כל דבר ודבר ממנו! אני מצהירה שזה הפרק האהוב עליי עד היום! זה כל הזמן המשיך לרוץ! לא הייתה אתנחתה אחת! פשוט מבריק!

MIDNIGHT SKY

New member
ולא סתם תאריך !../images/Emo58.gif

תאריך החתונה שלה @@!! כל כך התחרפנתי כשהיא התנפלה עליו! רצתה שינחם אותה
וניסתה להפשיט אותו..! יש לך את רורי !! תעזבי את הדוקטור ! "אני בן 900 ! את יודעת מה זה אומר<?!?!?! " "שעבר כבר הרבה זמן..."
משוגעת.

למעלה