America's Next Top Model Cycle 12 Is

iqiqiq

New member
../images/Emo58.gifAmerica's Next Top Model Cycle 12 Is

טיונה אנדרסון!!!!!!!1 מקום שני :אליסון מקום 3:אמינה

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gif ../images/Emo58.gif

זה לא שאני לא אוהב את טיונה,באמת שכן. מההתחלה הייתי בעדה והיא מדהימה בעיניי!היא פשוט כ"כ מיוחדת והפנים שלה כ"כ פיררססס!!$@$#@ אבל מפריעים לי שני דברים. האחד הוא שכאילו זה היה מכור מראש בינינו.עונה 12,בכפילות של 3 שחורה חייבת לזכות. ורק על השיפור המדהים שאליסון המושלמת עברה הייתי נותן לה לזכות.בכלל שהיא דוגמנית חלומית וחד פעמית. הייתי נותן לעונה הזו ציון 10 אם התוצאות היו הפוכות בגמר.חבל.אבל עדיין אחלה עונה =]

NP16

New member
../images/Emo58.gif

תוצאות די צפויות למרות שכבר הגיע הגמר חשבתי אולי סתם זה יסתיים כבר אחרת. כשהקריאו את אליסון ראשונה בפיינל 3 זה היה פשוט וואו :O כבר חשבתי היא תלך, משם זה היה צפוי כבר בייחוד עם הפתיחה של הפרק "האם זו תהיה טיונה?! שהפציצה בכל תמונה והשופטים חולים עליה והיא מהממת ומיוחדת מההתחלה ?!!?!!!" ואז מראים את פאולינה מחמיאה לה. נו באמת. אבל תכלס מגיע לה והיא ואליסון באמת מצוינות. אליסון!!#%Y$^U$
היא לא צריכה את הזכייה, באמת לא. מוזר היה שהן היו בבגד ים בפאנל :O פשוט דפוק. אולי אין מי שרוצה להשקיע בהן סך הכל עונה סבירה פלוס מינוס..הרבה פחות טובה מ11 .. אבל לפחות רוב ההחלטות היו מוצדקות והכי חשוב הפיינל 2

עוד עונה הגיעה לסיומה../images/Emo58.gif

והיה שווה לעבור את כל העונה הזאת בשביל הפיינל 2 הזה!! מההתחלה אליסון וטיונה היו האהובות עליי אבל כמו שצפינו היה שקוף שתנצח מישהי שחורה, אבל אני שמח שלפחות זאת טיונה. בפיינל 3 קיוויתי שטיירה תקריא את אליסון ראשונה, כי רק טיונה תוכל להעיף את אמינה, ולמזלי זה אכן קרה! ואז כבר לא היה אכפת לי מי מהן תזכה... התצוגת מסלול היתה מדהימה ושתיהן שיחקו אותה בענק! ובייחוד אליסון שממש נכנסה לזה והתעלתה על עצמה בעיניי. אבל בשביל שאליסון באמת תזכה, טיונה הייתה צריכה ממש לפשל, וזה לא קרה... למרות שלזכותה של טיונה אני אגיד שזה לא פייר מצד השופטים לצפות ממנה ואז להתאכזב ומאליסון לצפות שהיא תפשל, ואז להתלהב שהלך לה טוב.... בקיצור, שוב פעם הבלונדינית הלבנה מפסידה לשחורה, מעניין אם מתישהו זה יישבר חחחחחח סה"כ בזכות הפיינל 2 אני מרוצה! ונדב, אתה רואה שאמינה לא זכתה, חבל שלא התערבתי איתך!!

למעלה