6X17

maaian22

New member
התוכנית החדשה?

בדרך כלל יש ספוילרים יום אחרי שהתוכנית משודרת בארה"ב?מה קרה היא לא שודרה הפעם? אם מישהו ראה בבקשה להגיב...

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif הפרק שודר,

כנראה שלאף אחד אין כוח להגיב.
אם את רוצה להגיב על הפרק, בכיף!

maaian22

New member
אם הייתי משיגה אותו....

הבעיה שלי היא שאני לא מוצאת את הפרק ולכן ביקשתי שתשלחו ספויילרים

shik5

New member
../images/Emo58.gif

אז כפי שכבר אמרו לא היה יותר מדי מעניין רורי באה לסטארס הולו לאיזה יומיים וכל הזמן הזה היא לא מדברת עם לוגן שממשיך כל הזמן לנסות להתקשר אליה. לוק מתקונן לנסיעה עם הבת שלו- לאיזה טיול של הכיתה שלה מיס קים מאשרת לזאק להתחתן עם לי. רורי הולכת לחנות של אנה נרדיני וקונה שם תיק ללורלי ואז לורלי מתעצבנת עליה והם רביות קצת. זהו היה פרק די מדכא בגלל שמערכות היחסים של לוק ולור וגם של רורי ולוגן על הפנים וזה מדכא. אבל ....................ספלויר
שבוע הבא. . . . . .. . . . . . . . . . . . . ג'ס חוזר

Blossom

New member
the real paul anka

היי אני חדשה פה בפורום. אני מורידה פרקים של בנות גילמור בקצב מטורף ואני מחפשת את הפרק האחרון ששודר בארה"ב ולא מוצאת. אני כבר יודעת פחות או יותר מה הולך לקרות בו [האנגלית שלי לא זוועה כמו שחשבתי..] נראה לי שיש בילבול במספרים של הפרקים? מה המספר של האחרון? לא 18?

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif לא. 17.

ובבקשה לא לדבר על הורדות על גבי הפורום, ולא לכתוב שמות של פרקים או דברים שמתרחשים בפרק בלי לסמן ספוילר. תודה.

NorthernStar

New member
אני ראיתי כמובן

אבל הפרק היה משעמם בטירוף, ובאותו ערב שודר פרק מדהים של סדרה אהובה Law and Order SVU שגרר הרבה מאוד תגובות אצלי ואצל הצופים המכורים.

למעלה