פרק 17

Billy Shirs

New member
../images/Emo58.gifפרק 17../images/Emo58.gif

ירי המוני, סיילר מתבכיין, האשמות שווא ודברים שלא מסתדרים - כל זאת בפרק 17!

Billy Shirs

New member
well, that sucked. ../images/Emo58.gif

נתחיל עם הדברים שלא מסתדרים:
סיילר ומאט - WTF? סיילר בא למאט כדי שיבטל לו את הכוחות. כשמאט אכן מבטל לו את הכוחות סיילר נחרד - אולי לא הבנתי שם משהו, אבל הוא קיבל בדיוק מה שהוא רצה, לא? בכל מקרה, אם נשכח את העובדה שזה הולך בניגוד גמור לכללללל ישותו של סיילר, והמסכן עכשיו רגיל לגמרי, מאט הגדיל לעשות וגם כלא אותו בשממה, ואפילו עוד יותר הגדיל לעשות וכלא אותו באמת? יש פה כל כך הרבה דברים מפרי הגיון שאני אשתדל ללכת בסדר כרונולוגי: למה פארקמן היה צריך לכלוא את סיילר במחשבה של עצמו? הרי אם הוא יסתובב חופשי בעולם הוא עדיין יהיה לא מזיק וכנראה יסבול לא פחות, והוא לא למד *כלום* מהפעם האחרונה שניסה לכלוא את סיילר? בהתחלה כשהראו את פארקמן כולא את סיילר בלבנים(XDDDD) חשבתי שזה סוריאליסטי, המחשה, המחשבה של סיילר, כל דבר: כלומר, באופן מטאפורי פארקמן כולא את סיילר ומונע ממנו להיות מי שהוא. אבל מסתבר שלאאאאא, פארקמן אשכרה קובר את סיילר בתוך קיר לבנים! האבסורד! מאיפה הוא הביא את הלבנים האלה בכלל? האם הוא תכנן לתת לסיילר שלוש ארוחות ביום דרך חור בקיר, ואם לא, האם תכנן לתת לסיילר לרעוב א-לה אדם מונרו בתוך חלל קטן? הקטע הזה נראה כמו פאנפיק של ילדה בכיתה ז', וזה פשוט מאכזב. תיסגרו על עצמכם כבר עם סיילר, srsly.
סמואל והקרנבל - ווטאבר. לידיה מתה, לי לא כל כך אכפת. סמואל סוף סוף נפטר מהלק השחור המתקלף, וזה בערך הדבר הכי טוב שקרה בפרק הזה. טרייסי הפציעה לכמה שניות ומסתבר שהיא כבר לא בקרנבל... פפף, מזמן הפסקתי לעקוב אחרי מה שהיא עושה.
פיט- הקטע הזה עם כוח-אחד-בכל-פעם ממש מתחיל להימאס. בעונות הקודמות פיטר היה הקונטרה לסיילר, המפתח, הוא היה חזק ומגניב ועם מלא כוחות בדיוק כמו סיילר (עזבו שבקרב ביניהם הם סתם הלכו מכות). עכשיו סיילר הפך לסיסי שעוברים עליו יותר "שלבים" מאשר על נער רגשני בן 15, והוא כבר לא ממש מאיים על אף אחד. אז למרות שסיילר, לפחות בעברו, היה חזק מאוד (אם כי הפסיק לרצוח משום מה), לא נשאר אף אחד שיילחם בו כי פיטר הפך לחלשלוש. זה כל כך הורס את הסדרה, בחיי. שימצא כבר את התינוק של פארקמן או את אנדו, הוא חייב להשיג את הסטוק שלו מחדש. לסיכום: אדם מונרו יכול למות, למה לא קלייר בנט?

shlomi 1980

New member
../images/Emo58.gifבקשר לסיילר

מאט לא ביטל לסיילר את הכוחות ביגלל שהוא לא הצליח(יכול להיות שסיילר למרות שהוא רוצה לאבד את הכוחות בתוכו בעצם לא מוכן לוותר עליהם)אלא הוא פשוט גרם לו להיות כלוא בתוך עצמו ביגלל זה הוא לא בהכרה והקטע שראו שהוא ניסה להפעיל על מאט את הכח ולא הצליח זה היה בתוך הדימיון של סיילר

Billy Shirs

New member
אהההה!../images/Emo58.gif

עכשיו זה יותר הגיוני, תודה. אבל אם סיילר כלוא בתוך המחשבה של עצמו למה פארקמן היה צריך גם לכלוא אותו פיזית?:S

../images/Emo58.gifתשובה

כנראה הוא כלא אותו פיזית כדי שאף אחד לעולם לא ימצא אותו..

alonback

New member
תגידו, ליוצרים אין מודעות עצמית??

הם לא מסוגלים לראות מה שכולנו רואים בצורה מאוד ברורה? הסדרה גרועה!! היא לא פחות טובה או בינונית, היא פשוט גרועה! למה הדמות הכי מעצבנת בסדרה היא הדמות שרואים הכי הרבה (קלייר)? זה לא שהיא שחקנית מדהימה הוא שה storyline שלה הכי מעניין, היא נאג'סית עם סיפור משעמם למוות ומשום-מה מתמקדים בה. אני אצטרף למה שנאמר מעליי, מהרגע שהפכו את פיטר ללא יותר חזק מכל שאר הבררות, הסדרה נהרסה, פעם היה את הניגודים פיטר VS סיילר, כיום זה נראה כאילו המאבק העיקרי הוא סמואל מול נוח ופיטר וסיילר הפכו לניצבים. קיצר, כדי לכתוב כל מה שדפוק בסדרה הזאת בעונות האחרונות (במיוחד האחרונה) אני אצטרך כמה ימים, אז אני רק אסכם, הסדרה גרועה והם יעשו טוב אם פשוט יגידו "אנחנו יודעים שאנחנו גרועים ואנחנו לא ממשיכים לעוד עונה"

Slow Cheetah

New member
הם לא גרועים, הם סתם אידיוטים ../images/Emo3.gif

הם הרסו מלא דמויות ונשארו עם ממש קצת מהדמויות המקוריות שכולם אהבו. רציני- סיילר היה אמור למות בעונה השניה, ולא לעשות כל חמש שניות מהפך מטוב לרע; פיטר היה אמור להשאר עם הכוח המקורי שלו ולא עם הכוח המעפן שקיבל, כי לעזאזל, עכשיו הוא נשאר דיי אומלל וחסר אונים לבדו.

LeAnnDylan

Well-known member
דווקא../images/Emo58.gif

אני חשבתי שלאט לאט הם מצליחים לגרום לסדרה להיות קצת פחות גרועה. איזה שיפור קל לפני שמבטלים אותה לגמריי. השיפור הוא כמובן להישמע לעצתי ולהתחיל להחזיר שחקנים לקאסט. הפרק הזה חוץ מהקטעים עם הקרנבל שמה לעשות אי אפשר לעזוב אותם עכשיו (we're in too deep) אבל טרייסי ואנג'לה עושות סימני חיים לורן גם מצליחה להתחבב עליי. והיה בפרק יותר קלייר/סיילר/]יטר/פרקמן מאשר כל הנספחים החדשים המעיקים האלה למרות שאני חייבת לציין שהקטע עם הירי ההמוני היה די מוצלח. עכשיו רק שיהרגו את סמואל וחזל"ש

Spidi man

New member
../images/Emo58.gif דברים לא הגיוניים קורים בפרק הזה..

מה הקטע של "לא ללמוד לקח" בסדרה ? הרי כולם חוששים מכוחותיו של סיילר, אך בכל פעם שיש להם הזדמנות באמת להרוג אותו, אז הם בוחרים בשיטות אחרות. נראה כאילו מחזיקים אותו בכוח בסדרה. מאט - לא מצאת מקום טוב יותר לקבור אותו ? בתוך הבית שלך ? אחרי כמה חודשים במצב כזה הוא הרי לא ישאר בחיים, ואז תשאר לך גופה בקיר ?
הם לא חשבו על דרך יותר יצירתית להעלים אותו וזהו ? ופיטר - שוב פעם מישהו צריך לבוא ולהציל את סיילר, להקים אותו מחדש, ואחר כך להצטער על זה..(כמו שעשו איתו ועם נייתן, ובעוד מספר פעמים).

Billy Shirs

New member
מסכימה לגמרי, חוץ מ-../images/Emo58.gif

סיילר לא ימות. כמו אדם הוא יישאר לחיות לנצח בתוך הקיר כמו בסיפור של אדגר אלן פו (שני סיפורים, בעצם
).

Spidi man

New member
מן הסתם זו לא סדרה של הגיון..

אני מבין שהוא לא פגיע - אבל הוא גם לא אוכל/שותה ? כאילו, הסדרה לא הגיונית בכל מקרה, אבל לא צריך להפוך אותה לשטותית עד כדי כך אני חושב. אומנם הוא לא יכול להיפגע, אבל להשאיר מישהו בקיר ללא אוכל ומים לשארית חייו ?

Billy Shirs

New member
../images/Emo58.gif

כנראה שכן
כנראה שהגוף יכול לעכל את החלבונים של עצמו ואז לייצר חדשים, את זה אני יכולה לקבל. גם את הקטע של החוסר באוויר שמוביל למוות-מוחי-תחייה-מחדש וכו'. רק הפריע לי שאדם, כשהירו הוציא אותו מהארון סוף סוף, בכלל לא נראה רזה (או חיוור
), אלא היה שווה כמו תמיד. צק צק צק, גיבורים, תכינו שיעורי בית מדי פעם. בקשר ללהשאיר מישהו בקיר: אם הסדרה הזאת הוכיחה משהו בעבר, הרי זה שפארקמן אידיוט.

Spidi man

New member
../images/Emo6.gif

בגלל זה הוא לא עבר את המבחנים כדי להיות בלש....

למעלה