עדכונים לקראת העונה השנייה

בתאל59

New member
בהצלחה עם האנימציה

למדתי בEPS המקום הכי מעפן שיכול להיות!!! איפה את לומדת? אבל את מה ,שלמדתי" שם עשיתי לבד (כמו כל דבר בחיים שלי) וניתן לציין שקיבלתי את הציון הכי גבוהה בכיתה
את רוב הידע שלי באנימציה למדתי מבונוסים שיש בסרטים מצויירים ובמשחקים. מראים שם איך עשו את האנימציה... ואחרי כל בונוס שהייתי רואה הייתי הולכת לאינטרנט ובודקת על זה....

Shiri from the block

Active member
האא מגניב אני לומדת במכללה הישראלית לאנימציה ברחוב הארבעה.. ממש נהנית שם. למדנו על תוכנת Lightwave בהתחלה בסמסטר א' ואז בסמסטר ב' התחלנו על Maya 3D

בתאל59

New member
אצלי זה היה שונה

למדנו: פוטושופ כדי לעבוד על טקסטורות וכו'... (קניתי וואקום ועשיתי ציורים/קומיקס בפוטושופ ) פלאש כדי לעשות סרטוני פלאש או סתם כדי להעלות דברים לאינטרנט (עשיתי אנימציה של רובוט... יצא נחמ אבל אני מעדיפה את מקס מאשר פלאש ) אנימציה ידנית ממש התחלנו לצייר בעיפרון 24 פריימים לשניה ולעומת MAYA שיותר משתמשים בה בחו"ל למדנו 3D MAX היה נחמד למדל דמות, לבנות בתים וכו'.... כמה שנים את למדת?

Shiri from the block

Active member
האא אצלנו התמקדנו רק במידול ואנימציה. היו לנו שיעורים קצרים על פוטושופ ואפטר אפקטס אבל בעיקר התמקדנו במאיה ובמידול תלת מימד. למדתי רק שנה ו-3 חודשים.. מאפריל שנה שעברה עד סוף אוגוסט הקרוב. יש אפשרות להמשיך עם המכללה ללמוד גם 3D MAX אבל זה אני בתקווה ארשם רק באפריל שנה הבאה כי אני רוצה לעבור לתל אביב קודם. אני גרה בירושלים והנסיעות האלה שלושה פעמים בשבוע לתל אביב הרסו אותי.. ודווקא נוצר לי רושם שמשתמשים ב3D MAX גם הרבה בחו"ל.. כשהסתכלתי על איך עושים סרטים ביוטיוב רוב הפעמים זה היה MAX..

בתאל59

New member
בהצלחה עם המעבר לת"א../images/Emo140.gif

אני למדתי לפני שנתיים והזיכרון קצת הלך.... היתי צריכה להמשיך ללמוד בחו"ל (רציתי את זה ממש ברצינות) אבל היו כמה בעיות בבית שאילצו אותי להישאר בארץ ולהמשיך לחלום..... אז נראה לי שאני המשיך עם הצד היותר חזק שלי: איור וציורי שמן אז עכשיו אני מציירת בבית מקווה באחד הימים ממש לעסוק בזה...... אם כבר מדברים על מה שמשתמשים בח"ול אז בדרך כלל למידול עצמו משתמשים בזיברש ולאנימציה במקס או מאיה (לרוב במאיה, לא יודעת למה) יחד עם עוד כמה עזרים כמו חיישני תנוע תכנות שהם פיתחו ועוד... ככה לפחות וולט דיסני ודרים וורק עובדים. ביו טיוב זה אנשים שעושים את הסרטונים וכנראה שלרובם (כמו לי) נוח יותר לעבוד עם מקס.

בתאל59

New member
כן יצא לי טוב../images/Emo13.gif

בסטימצקי יש את המבצע נראה לי שהוא קיים כבר חודש וימשך לעוד חודש... חוץ מזה תמיד אבל תמיד יש מבצעים על ספרים צריך רק להמתין בסבלנות שלספר שאת רוצה יהיה מבצע.

hodaya96

New member
כל חודש מחליפים מבצע

לפחות ככה זה בצומת ספרים.. (אני יודעת את זה כי אח שלי עובד בצומת ספריםXD)

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifזה שהופכים משהו לממוסחר

לא עושה אותו פחות טוב ממה שהוא היה. למרות שבמקרה שאנחנו מדברים עליו (ג'סטין ביבר ביומני הערפד) זה כן. כל עוד המסחור הוא חיצוני (פוסטרים, יומנים, חולצות, אלפי שערי מגזינים וראיונות בטלוויזיה, כוסות וכו') אני לא רואה מה הבעיה. מפריע לך? אל תקני. ההשפעה היחידה על הסרטים\ספרים זה התקציב שלהם וזה יכול רק לעזור. במקרה של יומני הערפד - כן, לתקוע את ג'סטין ביבר יכול להרוס. אבל תלוי בתור מה הוא יהיה שם ואיך יהיה המשחק שלו. יכול להיות שהוא יהיה בסדר וזה סתם יגרור עוד קהל יעד לסדרה שאין בזה שומדבר רע.

בתאל59

New member
../images/Emo46.gifאני איתך בעיניין ג'סטין../images/Emo5.gif../images/Emo153.gif

מה קשור הילד המעצבן הזה בא לי להעיף לו בוקס לפנים! רק אני אראה אותו בבת-ים!
יש לו מזל שהו כזה רחוק ממני.....

TwilightFan

New member
חחחחחחחח, בת ים

בוא תרד, יש מכות הוא באמת מעצבן, הפרצוף שלו נדחף לכל חור... חחח, ואחד האהובים עליי: תרשום תרשום: "אני במחזור, אל תעצבנו אותי!!" (ג'סטין ביבר)

אוף, אני ממש מקווה - ../images/Emo58.gif

שהקטע על האנשי זאב לא נכון... זה כבר נמאס=/. אבל ממש מעניין אותי מה יקרה עם קת'רין, והפרמו נראה ממש טוב. תודה על המידע!

למעלה