נקמה - כן או לא?

../images/Emo58.gifנקמה - כן או לא?

נאמר שגיליתם שמישהו שיקר לכם, לא לי לחברה שלי, ברור, הבטיח הבטחות עשה דברים, א-מ-מה, גיליתם שהוא או היא, למען הפמיניזם, נשואים. יש לכם אפשרות לנקום ולזרוע קצת איכסה בין בני הזוג. האם היית עושים את זה, איך ועד כמה?

בשום פנים ואופן לא !!!!!

אם הוא או היא - הכוונה לבוגדניים - ביצעו את הרמאות ובן הזוג אינו יודע על בוגדנותם,לזרוע איכסה כלשונך בין בני הזוג הוא אפילו עוד יותר מכוער,חסר רגישות,גועלי מאשר מה שעשה אותו אדם. אז אוקיי,שיקרו לחברה שלך - ויקירתי,אנשים הם שקרניים,מן הסתם בוודאי גם היא שיקרה למישהו,אולי לא ברמה כזאת אבל אין דבר כזה שלא - היא תתגבר על השקר,אבל ללכת ולהפריד בין בני זוג בגלל שאחד מהם הוא בוגדן ? ואם אשתו אוהבת אותו ומאמינה שהוא אוהב אותה גם ???? היא יכולה לומר לאותו גבר את דעתה עליו בלי צנזורה,זה כן. אבל לא ללכת ולגרום לקרע בין בני זוג סתם בשביל נקמה,זה ממש ממש לא !

חנן44

Well-known member
ואם הוא לא משקר?

כלומר הוא ישר מגלה שהוא נשוי, גם אז הוא בוגד באשתו! מה תגידי לו אז?

עופר 123

New member
לא.

יש דרכים לנקום בו, אבל לא בסכסוך בין בני הזוג. ברגע שתסכסכו בין בני הזוג, בני הזוג יגררו לתוך זה את המשפחות שלהם, את החברים שלהם, את הילדים (אם יש), ובקיצור, הרבה מאוד אנשים עלולים להיפגע מה"איכסה", ולא רק הבחור. בכלל, כל העניין של הנקמה די פסול בעיני, אבל אם כבר נוקמים, אז לא בין בני הזוג. אל תהיו אלו שתהרסו קשר.
עופר

ויקי38

New member
עם כל הכבוד אני חושבת (ויש כבוד)

שנקמה זה לא התפקיד שלך. עזבי הוא כבר יקבל את שלו תאמיני לי אני יכולתי לנקום כמה פעמים לאנשים שעשו לי כל מיני דברים אבל בחרתי שלא ותאמיני לי אני ראיתי ואראה אייך הם נענשים ולא ממני. יש כח גדול יותר.

למעלה