מסמאק

זה דווקא כן הדבר הכי צפוי

למה? כי למי הם כבר יכולים לתת פוש? פינלי זקן, אנגל כבר זכה במלך הזירה, בנואה והארדי בחיים לא יקבלו פוש כזה רציני, ובוקר טי? בחייך. מרו אני גם לא רואה אף אחד שיכול לקבל כזה פוש, אולי רק בנג'מין, אבל אני לא מאמין שמישהו שם יתן לו פוש. בשורה התחתונה, על האירוע הזה יהיה כתוב:"לאשלי".

angle1985

New member
אם כל הכבוד

לזה שגם אני לא חושב שבנואה יקח זה מגוחך להגיד שהוא לא יקבל פוש כזה ובאותו זמן לשים אותו במשפט אחד עם מאט הארדי ובקשר לקורט אנגל אם ברט הארט זכה פעמיים גם אנגל יכול. בכל אופן לאשלי אומנם נראה כבחירה בטוחה אבל הכול יכול לקרות. ואני מאוכזב אם יעשו עם לאשלי את מה שעשו עם לסנר זה יכול לפגוע בו כי האוהדים לא תמימים ועלולים לראות בו חיקוי ללסנר שיפגע באמינות שלו

מה שבנואה לא יקבל פוש חוזר?

וע"פ מה ששמעתי אין חוק האוסר על זכייה פעמיים בטורניר כמו שאין חוק האוסר על 3 זכיות בראמבל(אוסטין).

favor

New member
במלך הזירה זוכים בדר"כ ../images/Emo58.gifמ-WM

מתאבקים שאחרי שנה יזכו גם בתואר העולמי (אנגל, לסנר..). ה-WWE לא יתנו לאנגל לזכות פעמיים כשמישהו כמו לשלי מחכה בפינה. והרי ברור שלשלי יהיה עד השנתיים הקרובות אלוף עולם. R.V.D זכה בקרב מאני אין דה באנק כברירת מחדל, שהרי התכניות היו אמורות לתת ללשלי את הניצחון. עכשיו הם מחפשים דרך אחרת לתת ללשלי את הפוש הזה. אל תחיו באשליות שאנגל יזכה, כי זה לא יקרה. ובקשר להשוואה עם ברט הארט, הארט אף פעם לא זכה בתכנית PPV, וזה גם לא ממש באופן רשמי. כי האירוע לא צולם (מין האוס שואו כזה). וכשברט הארט זכה בפעם השניה, זה נחשב כפעם ראשונה לכל.

LOVEtheMcMAHONS

New member
תראה

הסטטיסטיקה נחמדה והכל, אבל גם בילי גאן זכה בטורניר מלך הזירה. ולהגיד כבר עכשיו שבטוח שבשנתיים הקרובות (או מתישהו לצורך העניין) בובי לאשלי יהיה אלוף עולם זו אמירה שאני מתקשה להבין. היו מספיק פעמים שמתאבקים קיבלו פוש כזה כי ההנהלה האמינה בהם אבל נוכחו לדעת שהם לא מספקים את הסחורה והפוש הזה נגמר מהר.

favor

New member
כן.. התכוונתי למשהו כזה

אצל בילי גאן זה התפקשש. אבל אם ה-WWE מחליטים על זוכה למלך הזירה, הם גם מאמינים באותו הרגע שהוא יזכה בעתיד בתואר היוקרטי. מה שקורה בעתיד, זה כבר עניין אחר.

Modest Yakir

New member
אבל מה שהכי מעצבן!!!

שאנגל שלט כול הקרב בראסלמניה!! פשוט אכל את רנדי ואת מיסטריו והוא אפילו לא מקבל קרב חוזר? הוא מקבל קרב בטורניר? הוא שווה יותר מסתם טורניר עלוב!!! בטח הם מתכננים להחזיר לו את החגורה, אבל רוצים לתת לריי מיסטריו זמן להנות איתה אז נותנים לקורט להעלם מהחגורה... אפילו שאני חושב שזה דפוק לגמריי הקטע הזה

1000omri1000

New member
../images/Emo45.gif כל מילה נכונה

אנגל, פינלי ובנואה לא יזכו מהסיבה השפושטה שהם לא צריכים את הניצחון הזה, פינלי עבר זמנו ואנגל ובנואה הם תמיד חומר למיינאיבנט מבחינת האוהדים. על בוקר טי אין מה לדבר, בטח בוגימן יפריע לו ונראה איזה קלאסיקה ביניהם ב-JD, רנדי מושעה אחרי הקרב עם אנגל אז כבר בטוח הוא לא יעלה, הארדי אין סיכוי שהוא יקבל פוש כזה, ובטח טייקר יתערב בקרב של הנרי ויבוא עליו הענק הזה ממשחק מכור...

connex

Active member
שאלה

האם המנצח זוכה להתמודד על חגורה בסאמרסלאם או באחד הארועים הקטנים?

pufpuf

New member
ככה זה יראה

אם יביאו את הבוקרים של מלך הזירה 96

למעלה