למה ?

רמי בר

New member
../images/Emo58.gif למה ?

אין להשיג את ההמשך של סטארגייט אחרי עונה 10 פרק 10 ואטלנטיס אחרי עונה 3 פרק 10 ??

סלמאק

New member
ולמה

הסימן ספוילר? בארה"ב יש קטע כזה לחלק כל עונה לשני חצאים, ובינהם ישנה פגרת אמצע עונה. ברגע שישובו מהפגרה, יימשכו שידורי העונה ה-10. אה, שכחתי לשים

miotisman

New member
אםם פורט בפורום באיזשהו שלב....

מפאת עצלנותי לא חיפשתי אבל זה שם אולי עמוד 3-4 בארכיון (או איך שלא קוראים לדבר הזה למטה)

subatoi

New member
../images/Emo207.gif אטלנטיס של היום

פרק ראשון מתוך כמה, למיטב זכורני, שמראים את השאננות, השחצנות והעיוורון של אנשי אטלנטיס. במקום לנצל את הגילוי המדעי המדהים, להתפייס עם בני הכוכב ההוא ולהמשיך לעבוד על החיסון כך שיהיה יותר בטוח למחוסנים, ואז לסנתז אותו בכמויות ולחלק אותו לכל הגלקסיה (פחות או יותר), הם פשוט מעדיפים לשחק בברוגז, מפנים את הגב והולכים הביתה. כאילו, מה אתם דפוקים?! (תושבה: כנראה שכן...) ומשהו משעשע לסיום - מילא שהאחיות בביה"ח החייזרי הולכות במדים לבנים, אבל למה גם להן יש כובעי אחיות הזויים כאלה כמו בכדה"א?

סלמאק

New member
עזוב ת'כובעים

מאיפה יש להם מיקרוסקופים זהים למיקרוסקופים של כדה"א? הם לא רק בכוכב אחר, הם בגלקסיה אחרת, קיביני@#$.

ARIS BOCH

New member
מיקרוסקופים יראו דומים בכל מקום

מיקרוסקופ בעיקרון זה צינור עם כמה עדשות בתוכו וזה יהיה נכון בכל גלקסיה, אין סיבה שזה יראה שונה בצורה יוצאת דופן, זה אותו מכשיר שפועל על פי אותו עקרון פיסיקלי, הוא חייב להיות דומה מאוד.

subatoi

New member
לזה עוד איכשהו יש סיבה,

כי יש בזה צורך. האחיות לא מסתובבות (הסתובבו) עם זה מסיבה כלשהי, אז למה גם בגלקסיה אחרת צריך להיות להם אותו כובע מטופש?

מ א ג ר ט

New member
פתרון:

גם אני בהתחלה התעצבנתי, אבל הקטנה טוענת שקרסון הביא את המיקרוסקופ הזה איתו. ובאמת בסוף הפרק רואים אותו אורז, גם את המיקרוסקופ.

subatoi

New member
../images/Emo207.gif גארי ג'ונס

לפי IMDB (כל מי שלא רואה דרך הדודות ותלוי בערוץ 1, לא להכנס לדף שלו שם (ואני מניח שגם לא לדפים האחרים) ), הוא הופיע כבר 99 פעמים בס"ג! רק עוד פרק אחד ו-וולטר חוגג 100 פרקים

subatoi

New member
שמעתי על זה פעם...

...אבל אפאחד מהם הוא לא וולטר, יו נואו...

סלמאק

New member
מה?!? אני חשבתי יותר...

ברור שהוא לא השתתף בכולם, אבל הייתי בטוח שלפחות בחצי. הוא לא השתתף אפילו בחצי? מוזר ביותר...

למעלה