הערות לגבי so2e10

gozala

New member
../images/Emo58.gif הערות לגבי so2e10 ../images/Emo8.gif ../images/Emo202.gif

קודם כל כאמור יש בו אקשן
סוף סוף וזה נחמד, שנית יש קריצה
למקגייוור, מזכיר סדרות אחרות שלא מפסיקות בכך וזה גם נחמד כשלעצמו, שלישית חבל שהעונות קצרות כל כך ושאלה, כמה זמן פגרה בין אחת לשניה?

gozala

New member
../images/Emo58.gif הערות לגבי S02E11 ../images/Emo32.gif

השחקנית שמשחקת את ג'סי נראית לי בהריון מכמה וכמה זוויות, זה ממש תמוה!

gozala

New member
OK../images/Emo58.gif הוצאתי תמונת מסך דרך תכנה

עם התכנה הזו רואים עם תרגום אגב...

gozala

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif עוד אחת

לא בדיוק שטוחה הייתי אומרת

gozala

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifראשונה למעשה

gozala

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif אחרונה בפרק

ואם זו לא סוג של טוניקה, מה זה? מבנה הגוף לחלוטין לא מסבר את הדעת, לא לגברת צעירה בגילה ובתפקידה כשחקנית.

zekit

New member
את\ה רואה סרטים בSubtitle Workshop?

:O התוכנה הזאת דיי גרוע לצפייה בסרטים,נדמה לי שאפילו אי אפשר לראות את הסרט על מסך מלאה.. היא נעודה לעריכה של תרגומים ודברים כאלה....

gozala

New member
נכון ../images/Emo45.gif אני מתעצלת להתקין את הREAL PLAY ו-

אפשר לראות את הסרטים עם התרגום על קובץ נפרד ומובנה גם בתוך ה-VirtualDubMod. ונכון שאי אפשר לראות עם ה-Subtitle Workshop סרט בגודל מלא, אבל תרגום זה תרגום. אני תקועה עם סרט שאינני מצליחה בשום אופן להתקין בו את הכיתוביות (באנגלית בכלל, אבל עדיין עדיף לקרא, לפעמים קשה להבין משמיעה) והתיסכול רב, מדובר ב-CABARET עם ליזה מינלי. כבר ניגמרו לי הרעיונות מה עושים, הבעיה עם כל התכנות האלו שהן על המחשב ואני מעדיפה את מסך הטלוויזיה.

hodaya157

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif מיני אפקט הפחד...רק בלי אפקט הפחד..=X

KNS

New member
חחחחחחחח

אהבתי איך אמר לזאת שמשחקת איתו: "next is the make-out scene...it'll crawl out and..." חחחחחח ענק XD

HilaZ1

New member
../images/Emo190.gif../images/Emo123.gifIT WILL MAKE YOU SICK

טוב שהוא לא שאל את זה שלושים אלף פעם. חמוד
(התולעת,כן?)

וואו. [בלי ספוילרים.../images/Emo41.gif]

כ"כ כיף לדעת שיש לי חברי פורום נורמליים שמסמנים ספוילרים, ואני לא צריך להרוס לעצמי את הסדרה בכך שאקרא ספוילרים לא מסומנים בפורום AKA לא קראתי את השרשור הזה.
[ואני מבטיח לכם#!@% הראשון שינצל את זה כדי להתחיל לעשות פה בלאגן עם הספוילרים ולא יסמן - יקבל פטיש בראש.
]

למעלה