הישרדות סמואה-הגמר!!!

../images/Emo58.gif../images/Emo233.gif

וואו. כבר הפסקתי להאמין לזה, אבל בסוף זה אכן קרה. אני עדיין לא מבין הרבה באדג'יק, אבל נראה לי שלראסל הייתי עריכה בולטת מדי, ונטלי התחילה לקבל עריכה טובה אחרי המיזוג. וכך זכתה הבחורה היפה השנייה שבאמת מגיע לה לזכות (יחד עם פרוואטי), הצעירה השלישית (יחד עם פרוואטי וסנדרה) ואישה הרביעית שמגיע לה (יחד עם פרוואטי, סנדרה וטינה)

../images/Emo58.gifאז זהו נגמר?

ישששששששששששששששששששששששששששש!!!! נטלי זכתה ונטלי זכתה!!!!!!! אני כ"כ שמח שאין לכם מושג! רק חבל לי שהיא לא הצליחה להבהיר את כמו שצריך למה היא ראויה לזכות, אבל לפחות אריק עשה את זה בשבילה
אני תכף אראה את כל הריוניון (מעניין יהיה לראות מה הם יגידו על עונה 20). אני אגיב יותר בפרטים על כל פרק הגמר מאוחר יותר, כי כרגע אני לא ממש מפוקס. אני גם אדרג את כולם מאוחר יותר, מה שכן ללא ספק- נטלי מקום ראשון אצלי בכל העונה! זוכה ראויה! ועומר, הצלחתי לעבוד עליך?

שוהם ../images/Emo58.gif

בוגד!
מה כבר אריק אמר? אני אומר שצריך לתת לזאת שהייתה אנדר דה רדאר ואף אחד לא שם עליה בכלל?

יובה../images/Emo58.gif

אני לא בוגד
תמיד אמרתי שאני אוהב יותר את נטלי מראסל. אתה רוצה להגיד לי שבאמת האמנת שהוא ינצח?!

ברור נו ../images/Emo58.gif

אתם ברצינות לא הופתעתם מההפסד? הייתי בטוח שכבר התגברנו על השטויות האלה של ג'ורי ממורמר.. לא להאמין שאחרי 19 עונות זה עדיין קיים

../images/Emo58.gifאישית

ממש לא הופתעתי. זה לא רק קשור לג'ורי כמו שהעריכה כל הזמן דאגה להראות שראסל אומר כמה שהוא שולט במשחק (כמעט בכל פרק) ושהוא בטוח יזכה, בייחוד בפרק האחרון, ואז נטלי ומיק אומרים לו שזה עוד לא נגמר....

niro62

New member
../images/Emo58.gif

אז העונה נגמרה והייתה אחלה עונה למרות הכל. טוב זה היה אחד מפרקי הגמר היחידים שלא ידעתי מי מנצח בסוף וזה היה כיף מאוד. ממש הצטערתי שלא הימרתי כי זאת בדיוק השליישיה שחשבתי שתיהיה. ממש נבהלתי שברט כמעט זכה ואחרי שראסל זכה בחסינות אמרתי לעצמי "יש לנו עוד מנצח שאפשר לתת לו כתר" אבל המושבעים המטומטמים לא העריכו את זה ובתכלס אם לא ראסל פואה פואה היו נופלים כל כך מהר ואני שם את אהבתי להישרדות על כך שנטלי מייק וג'ייסון לא היו עושים כלום. בתכלס ראסל שלט בכל הדחה על המודח. ואני חושב שהוא תרם שלב בהתפתחות שלו. השלב הראשון נוצר ע"י ריצ'ארד השני ע"י רוב השלישי ע"י סרי והשלב הרביעי נבנה לגמרי על ידו. בקשר למנצחת נטלי, רוב המשחק היא לא בלטה ולא עשתה כלום ואני לא ממש בטוח אם מגיעה לה את הניצחון. ונטלי גם מתחרה עם פרוואטי עכשיו על התואר המנצחת הלוהטת. ברט הוא בלי ספק הדמות הטיפשית ביותר במשחק והמשפט שאמר "אני תופס מקום שאני לא אמור להיות בו" זה המשפט הכי מטומטם שנאמר בהישרדות אפילו יותר מהמשפט שחנוך אמר "מה אתם כל כך מתעסקים באסרטגיות תנו לפחות לקחת חסינויות". האיחוד היה גדול ומצוין כרגיל. עונה 20 עולה עוד חודש וחצי ואני הפעם לא פותח פה. בעקבות הישרדות סמואה וצפייה מחודשת בעונות ישנות אז יש שינוים משמעותיים בדירוג עונות שלי: 1)מיקרונזיה 2)איי הפנינה 3)סין 4)וונואטו 5)טוקנשינס 6)אמזון 7)איי הפנינה ישראל 8)איי קוק 9/10) אי הגלות בתיקו עם סמואה 11)אוסטרליה 12)גוואטמלה 13)גבון 14)פי ג'י 15)בורנאו 16)אול סטאר 17) הישרדות הקאריביים 18)פלאו 19)אפריקה 20)תאילנד את מרקיזס לא ראיתי ושחכתי את הפיליפינים שאני מכניס אותה למקום 11 מעל אוסטרליה. בהודעה הבאה דירוגי מקומות

niro62

New member
דירוג מקומות ../images/Emo58.gif

מנצחים
ריצ'ארד סנדרה כריס יול טוד פארווטי
טינה בראיין אמבר ג'נה אראס ארל
איתן ג'יי טי נטלי
וספיה, טום, דני, בוב מקום 2:
ראסל, קולבי, רוב, סטפני, קורטני, אמנדה
קלי, טווילה,דניאל, סטיבן
מתיו, קייטי, אוזי,
קים, קלי, ליל, דרימז, קסנדרה,סוזי מקום 3:
אמנדה, סרי, רודי, קת'י, רוב, ג'וני, ארין
סקאוט, רייף
איאן, טרי,בקי, מיק
קית, לקס, ג'אן, ג'נה, שוגר

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

וואו, נטלי ניצחה
האמת שלא הערכתי אותה מספיק במשך כל העונה, והאמונה שלה די הרגיזה אותי, אבל באופן מוזר שמחתי כשהיא ניצחה. יכול להיות שזה פשוט בגלל שאישה זכתה
מיק וג'ייסון התבררו כסתם בחורים שלא עשו כלום. דווקא הייתי בטוחה שמיק ינצח בגלל העריכה, אבל זו הייתה הפתעה נעימה. עדיין יש לי בעיה עם האסטרטגיה של נטלי של להיצמד לראסל, אבל היה לי חיוך גדול כשהיא ניצחה אותו. לפחות לא נשאר לי טעם רע בפה כמו בעונה הקודמת שסטיבן הפסיד. ראסל סוף סוף קיבל את מה שמגיע לו. חולה על הישרדות 6 - אמרתי לך
ברט היה קורע עם השאלה שלו
אחרי הפרק הזה אני צריכה לדרג את השורדים מחדש לדעתי - ואני מוכנה להודות שדי טעיתי כשזילזלתי בנטלי וברט. הם התבררו כשחקנים הרבה יותר טובים מג'ייסון ומיק שעד עכשיו הייתי בטוחה שיפתיעו בגמר. לא אהבתי את העונה הזו בכללי, למרות שהסיום גורם לי לאהוב אותה קצת יותר. עונה 20 בטח תהיה יותר טובה, ואני בטוחה שאנשים שם לא ייכנעו לראסל כמו שקרה בסמואה.

niro62

New member
דרך הגב ../images/Emo58.gif

משום מה נראה לי שההפקה מקריאה למתמודדים תקולות כמה ימים לפני השידור אני כבר חושד בזה כמה עונות. לא נראה לי שבהישרדות ישראל הפיינליסטים: לחוצים, עצובים, עצבניים, מאושרים ובשוק ובהישרדות האמריקאית הם לוקחים את זה כאילו זה "טוב, בסדר" ומגיבים באדישות מוחלטת. ככה זה היה העונה עונה קודמת, מיקרוניה, פי ג'יי, אקסייל,אולסטאר, איי הפנינה, אמזון וכמובן וונואטו שהפיינליסטים אפילו לא פתחו את העיניים שהם ראו שקיבלו קולות. מה אתם חושבים??

כן ../images/Emo58.gif

אני מודה שלא חשבתי שהמושבעים כל כך מעצבנים וממורמרים (על מה? הוא היה בצד הנגדי שלכם יו מורונס!).. יצאתי טונה
אבל ראסל עדיין
מבחינתי

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif

אני מאוד מחכה לראות את סגנון המשחק של ראסל בעונה 20. הוא צריך להתאים את עצמו לשאר השחקנים שלידו, ולהראות אגרסיביות כמו שהוא הראה בסמואה עם השחקנים שאיתו בשבט זה מסוכן מאוד. יותר להיות פעיל UNDER THE RADAR. אני הייתי משתף פעולה עם אנשים יותר טיפשים שאתה יכול לזרוק כשאתה יכול כמו קואץ', דניאל וג'רי. ואני מקווה שהוא יודע שבוסטון רוב הוא הדבר הכי מאיים עליו שיש ויש לפעול נגדו על ההדחה הראשונה. או לנצל את זה שסנדרה ופרוואטי מאויימות בגלל זה שהן מנצחות ולשתף איתן פעולה כי הם יחפשו מישהו שיצביע איתן.

../images/Emo45.gif אין ספק ../images/Emo58.gif

שהוא יצטרך לשנות את צורת המשחק במאה שמונים מעלות. אגב, אם זו הייתה עוד עונה רגילה הייתי אומר לו שישחק בדיוק אותו דבר, כי הסיכוי שהוא שוב ייפול על ג'ורי ממורמר ברמה כזאת (כל כך ממורמר שהוא ממורמר אפילו שראסל לא באמת בגד בהם, הוא סתם היה בצד הנגדי וקרע להם את הצורה) נמוך מאוד. אבל בעונה 20 ועוד בשבט של הרשעים יהיה לו קשה מאוד. אני מקווה שהוא יידע מה לעשות, זה יהיה מאכזב לראות אותו הולך מוקדם. אישית אין לי בעיה שינצח גם, אפילו על פני סירי (טוב, תלוי כמה טוב היא תשחק).

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

ראסל יצא הכי ממורמר מכולם. לראות אותו מזיל דמעות ומתעקש "אני הכי טוב" היה אחד הרגעים הכי טובים בעונה
כל הכבוד לנטלי, ואני מקווה שהיא תהיה יותר בטוחה בעצמה מעכשיו ולא כנועה לאנשים כמו ראסל. יודע מה, לא הבנתי למה נטלי וברט נחשבים לשחקנים הכי טובים אבל עכשיו אני מבינה.

בסדר ../images/Emo58.gif

אבל הוא יצא ממורמר בצדק, הג'ורי הוא חבר של דאם אסס שלא יודעים להפסיד בכבוד. עכשיו כשאני צופה בפונדרוסה אני מבין כמה הם מעפנים, מסתובבים בווילה וטוענים שהם הכי טובים ולא אכפת להם מי ינצח כי לאף אחד לא מגיע וכל מיני שטויות כאלה. להיות בטוח במשך חצי שנה שאתה המנצח בתוכנית שאתה כל כך אוהב ולחטוף את זה ככה בגמר. אני חושב שזה היה קטע טוב אבל מזווית אחרת לגמרי
הוא אמר להם את האמת בפנים, הם חבורה של ממורמרים וסתומים שלא מעריכים את המשחק כמו שצריך. נטלי וברט השחקנים הכי טובים?!

למעלה