ארה"ב - שני

../images/Emo58.gif ארה"ב - שני

מפלצת. היא פשוט מפלצת. כל הכבוד לסוזן פלנרי שמצליחה לגלם מפלצת. כי אם דמות גורמת לצופה להתרגז או להזדהות, השחקן עושה את העבודה. סופסוף אריק אומר לסטפני שאין לה זכות לדבר על שקר שמלווה נישואין כשהוא מזכיר את האבהות של רידג'. ומה יש לסטפני להגיד? כלום. היא מתעלמת ומכניסה לאריק "ברכייה". אכן, אלגנטיות וסגנון. אני בכלל לא אתחיל לדבר על המינויים הכושלים: ת'ורן כנשיא (רידג' צדק: כדי שהוא יצליח להפיל גם את פורסטר?), טיילור כדוברת (וברוק: היא תנתח את החצאיות שלנו?) ודרלה, אלוהים יודע כמה. שייקחו את הביליף ויסתלקו משם. קצת חבל לי על ריק, גם מובטל וגם לא בסדרה

Kazz

New member
ענק.

דרלה לא מונתה לכלום , על מה אתה מדבר. ת'ורן בחירה מוצדקת , מגיע לו. חח זה היה גדול שסטפני אמרה לרידג' שהיא לא סיימה ואז אמרה שזה ת'ורן והוא מהצד השני של החדר מופתע חחח. גם הבחירה של טיילור הגיונית , כלומר הציגו סיבה אמיתית וסבירה למה שהיא תרצה לעבוד שם. הברכייה לאשכים הייתה אדירה , לאריק אין שום קייס . שמו מנגינה חדשה בחלק הזה , היה טוב. בקיצור , פרק ענק.

Mikel20

New member
ניתוח פסיכולוגי של חצאיות להמונים!

איזו יציאה גדולה, קרעה אותי מצחוק, אכן, ברוק יכולה להיות סטנדאפיסטית מעולה כשהיא רוצה (כמובן שרק סטפני מצליחה להוציא את זה ממנה)... שוב, הפרק לא חידש יותר מדי, הבחירה בת'ורן הייתה ברורה עוד מהיום שהוא הופיע לנחם את אימא שלו כשהיא חשבה לעזוב...סוף סוף הוא יקבל את מה שמגיע לו
, ורק לראות את הפרצוף של רידג' הנפוח הזה היה שווה כל רגע, סטפני ידעה בדיוק את המילים שצריך לבחור במקרים כאלה... מה שכן, באמת טיילור נראתה לא קשורה לכל העסק, פתאום היא נהיית מבינה גדולה באופנה, לא ממש אמין (מצד שני, מה כן אמין בעלילה הזאת). כל הכבוד לכותבים, הם לא שוכחים אף פרט בדו-קרב סטפני/אריק , כל פיסת לכלוך שראינו מהיום הראשון של הסידרה יצאה החוצה
. וגולת הכותרת, כמובן אותה ברכייה, חבל שראיתי את הפרומו, זה היה יכול להיות כזה מפתיע...המבט והזעם על הפנים שלה אמרו הכל, אכן זקנה מרירה!

Shiri from the block

Active member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif "תנתח את החצאיות שלנו?" אהבתי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

Mikel20

New member
סשה אז תספרי לנו

מה את חושבת על העלילה הזאת?? נהנת בינתיים?

Guy K

New member
ארצות הברית - שלישי

לא ברור לי מי יותר אהבל. טיילור, שמתעקשת לעבוד בפורסטר למרות שהיא מבינה בהחלט עד כמה הצעד הזה של סטפני פוגע במשפחה שהיא כל כך אוהבת, או רידג', שלא מכניס אותה לארגז ושולח בחזרה לנסיך עומאר. ז"א, אני יכול להבין את כל עניין ה"נשים לא צריכות להיות אובייקטים מיניים". אבל רבאק טיילור, המשפחה שלך מתפרקת, בעלך צריך לעבוד תחת אחיו האימבציל, או לא לעבוד בכלל, סטפני בועטת באריק, המניות של הילדים שלך נעלמו לחלל האוויר, ועם סטפני אי אפשר הרי לדעת אף פעם איך זה ייגמר - זו האישה שזייפה התקף לב כדי להכריח את ריד' להתחתן איתך. ברוק, כרגיל כשהיא מובסת, שיחקה אותה, ועשתה את הצעד הנכון. "אל תעשי את זה לילדים שלי סטפני", בשיא הנימוס וההכנעה. רק שכרגיל, ברוק היא ברוק. ואצלה לעשות את הצעד הנכון זה בדיוק לחצי שעה (זוכרים את המנזר??). רק שהפעם ברוק חזרה לעשות דברים בלי לחשוב קודם. הפעם, בזמן שיא של שלוש שניות. עוד לא סיימה לנסות לשכנע את סטפני להשאיר לילדים שלה את החלק שלהם בחברה, וכבר קפצה לאיים עליה. ברוק, לפעמים בא לי להביא לך סטירה. הרי אם ברוק היתה מדברת עם סטפני בהגיון, סטפני היתה משתכנעת. היא תמיד אהבה את ברידג'ט והופ. לריק היא לא תעז לשלול את הזכויות שלו. ואר ג'יי הוא הבן של מייטי רידג'. ות'ורן ודרלה הפכו באופן רשמי לעב"מים. המשפחה שלכם מתמוטטת וזה בכלל לא מעניין אתכם? כל מה שיש לכם לדבר זה על זה שת'ורן יהיה הבוס של רידג'? ושסטפני באמת סומכת עליו? תתעורר ת'ורן, כרגיל אתה כל כך עסוק בלהתמקד בשטויות, ששוב לא שמת לב שאתה דיפולט וברגע שהענייים עם אריק יסתדרו, אתה תמצא את עצמך בחוץ. אגב, רידג' ענה לשאלה שתהינו לגביה כאן לא פעם. מה סטפני עשתה בעצם בפורסטר? ארגנה אירועי צדקה. אכן, לא פלא שהאישה מתוסכלת.

לינה18

New member
אין בזה שום הגיון../images/Emo58.gif

אם כל הזמן הזה אריק ידע שלברוק אין כל אחוזים בפורסטר, אז למה הוא לא העיף אותה מהחברה בתקופות מסויימות כמו כשהוא ממש כעס עליה שהיא עם ת'ורן, או כשהיא ממש הפריעה לנישואים של ריג' וטיילור(בתקופה של פירס ובתקופה שבה היא נפלה ממגדל אייפל). היתה איזו פעם שטיילור אמרה לריג' שהיא לא יכולה לסבול את זה שהוא עובד עם ברוק(בתקופה של פירס), וריג' שאל אותה: "מה את רוצה שאני אעשה, אתפטר? היא ה CEO !". כל מה שאריק היה צריך לעשות אז זה להעיף את ברוק מהחברה ולעזור לטיילור. אפילו אם הוא לא עשה את זה בגלל ברוק, אז כשהיא היתה עם ת'ורן והוא האשים אותה בשבץ של סטפני, הוא כעס עליה כל-כך שהמציא את כל הפיתוי ההוא בונציה, למה הוא פשוט לא פיטר אותה וזהו? ועוד דבר-עם ריג', אריק וברוק מחוץ לפורסטר, מי סטפני חושבת שיציל את החברה מפשיטת רגל, היא, טיילור או ת'ורן?

Guy K

New member
יש בזה הגיון

כלומר, עד כמה שיכול להיות הגיון ככותבים עלילה שהופכת לחלוטין את כל מה שקרה אי פעם בסדרה. כי ממש כמו שאריק גילה שהוא ידע על המסמך במשך כל השנים, הוא גם גילה שהוא אהב את ברוק במשך כל השנים. אז שני הדברים האלו מבטלים אחד את השני. ז"א, הוא כעס עליה, אבל עדיין לא רצה לפגוע בה. רק להפריד אותה מכל גבר שהתקרב אליה
בכל אופן זה מספיק הגיוני בשבילי.

../images/Emo58.gif ארה"ב - שלישי

רידג' אמר את זה בפשטות: אי אפשר לנהל חברת אופנה עם אישה ממורמרת, כשלון ופסיכיאטרית. רבאק, אין להם אפילו מעצב! טיילור יכולה לברבר על כמה זה חשוב שלנשים יהיה ביטחון עצמי ויאדה יאדה יאדה, שתלך לפורום "שמנות ויפות", לא אכפת לי. בעסקים צריך להרוויח. גיא, מסכים עם כל מילה שלך. <רק אני נגעלתי מהנשיקה בין ת'ורן ודרלה שנייה אחרי שדרלה אמרה לת'ורן שאמא שלו אוהבת אותו כמוה?
>

למעלה