אנג´ל - 4x07

MsPiggy

New member
../images/Emo58.gifאנג´ל - 4x07

קונאר שוכב עם קורדיליה! מה??!!?? זה מעוות?!?! מה עלה לתסריטאים בראש? קונאר שוכב עם קורדיליה??!!?!?!? (את ווסלי ולילה עוד יכולתי להבין, אבל זה?!) ויכולתי להבין גם את קונאר- היי, הוא בן 18! אבל קורדיליה?!!?!? אני עדיין לא קולטת את זה...... זה לא הגיוני, זה לא... זה פשוט לא.... ההאא?!?!?!?!!?? ואנג´ל בסוף - כשרואים אותו עומד שמה, הוא ראה אותם, נכון? כי נראה לי שהוא ראה אותם....

max2k

New member
../images/Emo58.gifANGEL4

לא יכולתי לומר את זה טוב יותר. למרות שלדעתי אנג´ל וקורדי היה שילוב גרוע ומצוץ מהאצבע, קונר וקורדי זה פשוט שילוב מבחיל...

MsPiggy

New member
רעיון עלה עכשיו במוחי....

אוקי - ידוע לנו שכאריסמה בהריון, וידוע לנו גם שהמפיקים והכותבים של הסדרה שילבו את זה כבר בסידרה של אנג´ל - אז בבקשה תגידו לי שהם לא יעשו שהיא תהיה בהיריון מקונר... כי זה היה יותר מדי חולני!!!! בבקשה שיחשבו על משהו אחר, אולי היא תחזור להיות ישות עליונה שוב פעם ואז נראה רק את הראש שלה.... וכל הזמן בסצינה הזו כשהם שוכבים זה עם זה אני חושבת "אני מקווה שהם השתמשו בקונדום..."

MsPiggy

New member
cross over מעניינים שחשבתי עליהם

(
למטה, אם אני באמת חייבת לציין...) ספייק עם הנשמה פוגש את אנג´ל - זה יכול להיות מעניין, שניהם עם נשמה
קונר פוגש את דאון.... ואני יכולה לתאר פגישה בין אנג´ל לבאפי והוא שואל אותה ממתי יש לה אחות והיא שואלת אותו ממתי יש לו בן... יכול להיות נחמד...

IDOffryn

New member
אז זהו.....

שלא כולנו ידענו שהכותבים שילבו את זה בסדרה!!! אוף זה ממש מעצבן! וזה כבר הספוילר השני לאנג´ל שנכתב פה היום!! אנשים תזהירו בקשר לזה גם באנג´ל לא רק בבאפי!

talrv

New member
אני מקווה שזה לא היה ספויילר..

כאריזמה בהריון, זה מחוץ לסדרה. אני מניחה שזה ספויילרי להמשך עונה רביעית של אנג´ל אבל זה ממש לא בדוק וזה סתם משהו שקראתי על משהו שלא יקרה בסדרה, בכל מקרה
אני קראתי שלא ישלבו את ההיריון בסדרה. סוף אם מישהו שמע אחרת, שיודיע על זה בספויילר להמשך הרביעית של אנג´ל.

MsPiggy

New member
קראתי שהם יתאימו את התסריט לזה

או משהו כזה - אבל זה לא כאילו שכריזמה פשוט לא תשחק אחרי שיתחילו להראות סימנים. (וההודעה שלי היא עדיין לא ספוילר!)

MsPiggy

New member
אבל זה לא ממש ספוילר...

ואני גם לא ממש בטוחה בקשר לזה - רק אמרתי שהם איכשהו ישלבו את זה בסידרה, הרי מה הם יעשו, יתעלמו מזה שהבטן שלה התנפחה? הרי לא אמרתי מה הולך לקרות בסידרה - אז זה לא ספוילר...

IDOffryn

New member
אהה....

פשוט חשבתי שאמרתי שבטוח הכותבים יכניסו את זה לעלילה מה שאומר שקרודילה תהיה בהריון וזה ספוילר אבל הבנתי עכשיו שזאת סתם השארה שלך(וגם אם לא אז עזבי תני לחיות עם זה שזו רק השארה ושלא נראה נכד קטן לאנג´ל)

max2k

New member
זה כן ספוילר

כי זה ספוילר שלאנג´ל יש ילד, יש פה אנשים בלי אמ´

MsPiggy

New member
אויש, שכחתי לסמן...

חשבתי שזה מובן אם זה בתוגבה להודעה שלי על הפרק הזה אז זה יהיה ספוילר...

למעלה