אגדה אורבנית-מרושעת

../images/Emo58.gifאגדה אורבנית-מרושעת

'בגידה כפולה' יפית מררה בבכי.מולה,יישבה הפסיכולוגית שלה,טובה לוי."את יודעת מה את צריכה לעשות,יפית"-אמרה טובה.יפית הנהנה:"לעזוב אותו"-ופרץ דרמטי עוד יותר של בכי וייללות בקע ממנה. "האיש הזה הרסני עבורך.את ח-י-ב-ת להבטיח לי לנתק איתו כל קשר מייד כשהגירושים יושלמו.-לא טלפונים לשאול מה שלומו,אפילו לא כרטיס שנה טובה.פשוט תמחקי מהראש את הזכר שלו" יפית הנהנה תוך זרם דמעות. "את צריכה לעבור למקום אחר.העיר הזו תזכיר לך אותו-כאן ראיתם סרט,פה התנשקתם..." יפית הפסיקה לרגע לבכות,והסתכלה בטובה בפליאה "אבל אז לא אוכל להגיע לפגישות השבועיות איתך??". "אני אפנה אותך לקולגה.יש לי רשימה של יועצים מצויינים בכל הארץ.את תהיי בסדר,אבל את חייבת למלא את כל ההמלצות שלי-אחרת לעולם לא תצאי מזה." והיא שלפה כרטיס ביקור: "הנה,יש לך כאן עורך-דין מעולה.הוא ייסדר לך את הגירושים במהירות בלי הרבה כאב-לב.ותזכרי!! לא להכנס למאבקים על רכוש-זה יישחית את הנפש שלך,לדעת שהאיש הזה השאיר לך 'מזכרות'.את חייבת לפתוח דף חלק ונקי לגמריי.וזה אי-אפשר לעשות עם חפצים שמזכירים לך אותו.אוי,זמננו תם,אני חוששת" יפית ייצאה מהחדר,ממשיכה להתייפח.טובה נשמה לרווחה.מאמצים מניפולטיביים של חודשיים סופסוף הניבו פרי.יפית היא פתייה.בלונדינית שעונה על הסטיריאוטיפ של 'יפה וטפשה'.היתרון הבולט ביותר שלה,מתחלק בעצם לשני ייתרונות בולטים בחזית.כך היא הצליחה להקסים את יובל,בעל חברת ביטוח גדולה שנמצא בקטגוריה של:'בעלי נכסים בשווי למעלה ממליון שקל' בבנק. לפני חצי שנה,יפית הביאה אותו לפגישה אצל טובה.הייחסים בינהם נקלעו למשבר.טובה,בעין המקצועית החדה שלה,הבחינה שיובל מאס בשיטחיות של יפית.נמאס לו לחלק את חייו עם רפת שכל. טובה הוקסמה מיובל.התחיל בינהם רומן חשאי... יובל אמר לה שוב ושוב-בתסכול,שהיה עוזב את יפית מחר בבוקר.אלא שהוא חושש שהיא תוציא ממנו רכוש רב. "לא בגלל שהיא כזאת חריפה-גיחך.בגלל ששופטים מרחמים על נשים ייפות,ועוד כאלה שהבעל בגד בהן." "תשאיר את זה לי-אמרה טובה יום אחד.אתה יודע שיפית לא עושה לעצמה כוס קפה בלי להתייעץ איתי קודם.אני אכניס לה לראש,להתגרש.אתן לה הפנייה לעורך דין שאוהב 'לחפף' את העבודה,ואייעץ לה לא לתבוע רכוש,ולעזוב את העיר". "כל זה תוכלי לגרום לה לעשות?? ובלי מאבקים???" "סמוך עליי,זה אפילו לא יהיה מסובך במיוחד" ועכשיו,חודשיים אחרי,הם סופסוף חופשיים ממנה.עוד מעט,והיא תקבל לידיה את הגבר העשיר המקסים,כל רכושו עליו,הגרושה לא בעיר-לעולם לא תדע ששניהם יחד.....

למעלה