שאלה

angel8777

New member
הבנתי......./images/Emo70.gif עוד שאלה:)

תוך כמה זמן בערך מתחילים לחלום חלום צלול? כי אני כבר כמה ימים עושה בדיקת מציאות ואני לא חולמת חלום צלול :( בחלום אני בכלל לא נזכרת בזה, במציאות בכל פעם שאני יוצאת או נכנסת לחדר אני נזכרת לעשות בדיקת מציאות אבל בחלום אין חדר או כניסה וככה אני לא נזכרת וגם קרה לי משהו מוזר שהתעוררתי, איך שהתעוררתי מחלום אני זוכרת שדיברתי בחלום על בדיקת מציאות! לא יודעת למה, זה בגלל שכל היום אני חושבת רק על בדיקת מציאות וזה כבר בא לי לחלום אבל זה כל מה שזכרתי שרק דיברתי על זה ואם כבר דיברתי על זה בחלום למה לא הייתי מודעת לזה שאני חולמת? אוף :( צריך לחשוב כל היום על חלומות צלולים ובדיקת מציאות בשביל שנחלום חלום צלול...
 
המממ....

כבר מה ימים, ועדיין לא חלמת חלום צלול! בושה וחרפה! תתביישי לך! אוי.. מה קורה לי היום..... אוקי. חלום צלול בעזרת בדיקות מציאות יכול אמור לקחת לפחות כמה שבועות. זה לא קורה בן רגע וצריך סבלנות. ואם אין לך דלתות בחלמות, למה את עושה בדיקות מציאות כשאת עוברת בדלתות? מה הטעם בזה? תמצאי משהו שכן מופיע לך הרבה בחלומות, ותקשרי את הבדיקות מציאות אליו.
 

angel8777

New member
../images/Emo57.gifשאלה

מה הדרך הקלה לחלום חלום צלול? קראתי שאם כותבים יומן חלומות זה עוזר לחלום חלום צלול, וזה לא עוזר לי
ועוד שאלה מישהו יכול להסביר לי קצת יותר על הבדיקת מציאות? תודה
 

angel8777

New member
הבעיה היא..

שבחלומות כל פעם מופיע משהו אחר, ככה שאין דבר מסויים שמופיע אצלי קבוע בחלומות....אני פשוט מחכה שאולי אני יחלום איזה חלום שאני נכנסת לאיזה חדר או איזה חלום עם כניסה למקום מסויים וככה אני יזכר בחלום לעשות בדיקת מציאות. זאת בעיה..... :/ איזה בדיקת מציאות אתם עושים? מה הדבר שמזכיר לכם לעשות בדיקת מציאות?
 
אז תנסי להפוך את זה להרגל, לעשות

בדיקת מציאות כל חצי שעה, או משך זמן אחר, לא משנה איפה את נמצאת ומה את עושה באותו הרגע. ככה תוכלי להיות בטוחה שתעשי את זה בחלום.
 

angel8777

New member
תודה רבה....אני באמת צריכה

לעשות בדיקת מציאות הרבה יותר
ומה זה העוגנים האלה בדיוק? ואיפה אני רושמת אותם ביומן חלומות? אני לא בטוחה אבל נגיד וחלמתי על מישהי שאני מכירה והיא הופיעה בחלום פעמיים אז זה נקרא עוגן? ואז בפעם הבאה שאני חולמת עליה אז אני רואה אותה וצריכה להיזכר לעשות בדיקת מציאות? ואיפה אני כותבת עוגנים ביומן חלומות?? (יש לי כבר איזה 11 חלומות והרבה אני זוכרת באותו יום ועדיין לא חלמתי חלום צלול
)
 
איפה לכתוב עוגנים?

איפה שאת רוצה! בעיקרון, את צריכה לבדוק מה מופיע לך הרבה בחלומות. לא רק פעמיים-שלוש. אם כמעט בכל חלום שאת חולמת היית רואה את החברה הזאת שלך, אז היא הייתה עוגן. ואז.. מה שאת צריכה לעשות, אם זה אפשרי, כמובן, זה בדיקת מציאות בכל פעם שאת רואה את העוגן שלך במציאות.
 

IVP

New member
תשובות../images/Emo92.gif

יומן חלומות נועד לשפר את זיכרון החלומות שלך, את לא צריכה חלום צלול, אם את לא זוכרת אותו אחרי זה... בנוסף לזה אפשר למצוא בעזרת יומן חלומות עוגנים בחלומות שלך, ולעשות במציאות בדיקות מציאות, כשאת נתקלת בעוגנים אלו. בסוף, כשתתרגלי לעשות בדיקות מציאות אלו, באופן אוטומטי תעשי אותן, כשתתקלי בעוגן בחלום, ואז תגלי שאת חולמת... מידע הרבה יותר מפורט נמצא באתר של הפורום בדף הקישורים.
 

angel8777

New member
תודה ורק כדי להיות בטוחה....

בדיקת מציאות זה שצריכים להגיד "האם אני חולם?" בכל פעם שנתקלים בעוגן מסויים שהיה בחלום? אז אם במציאות זה למשל נגיד וקבעתי לעצמי שבכל פעם שאני יוצאת או נכנסת לחדר אני נזכרת שאני צריכה לעשות בדיקת מציאות ואז אני אומרת "האם אני חולמת?" זה כל הבדיקת מציאות? וכאילו הכוונה שכאשר אני יהיה בחלום כל פעם שאני יצא מחדר מסויים בחלום אני יזכר לעשות בדיקת מציאות ואז אני יגיד בחלום "האם אני חולמת?" ואז אני אמורה לדעת שאני בחלום?
angel
 

userit

New member
נישה../images/Emo29.gif

בדיקת מציאות היא לנסות משהו שבחלום לא עובד. כמו לנסות למצוא שעון דיגיטאלי או רגיל להעיף מבט על השעה להסיט את המבט ולשוב ולהסתכל . אם זו אותה השעה בפעם השנייה או שכבר בפעם הראשונה שהסתכלת השעה לא הגיונית או שהשניות קופצות או שיש שלושה מחוגים= חלום או לנסול ולקרוא כל משהו כתוב שיש בסביבה. ואז להסתכל הצידה ולקרוא שוב. אם הטקסט לא קריא או שהשתנה= חלום. יש עוד דברים אבל אלו השיטות העקריות שגילו. בהצלחה למחצללים.
 

angel8777

New member
אז במציאות...

כשאני עושה בדיקת מציאות אני אמורה כל חצי שעה להיזכר ולהסתכל על השעון ולראות אם השעה נשארת אותה שעה כאילו בשביל לדעת אם אני בחלום? ככה עד שזה נהיה הרגל ובחלום אני נזכרת לעשות בדיקת מציאות ורואה שבעצם השעה לא נכונה ...כמו שאמרת.. ככה זה צריך להיות? אפשר לדעת איזה בדיקת מציאות אתם עושים?
angel
 

LucidGuess

New member
בדיקות מציאות

בדיקות מציאות את צריכה לעשות כמה שיותר פעמים במשך היום, ככל שתיזכרי לעשות יותר בדיקות מציאות ובתדירות יותר גבוהה כך יגדל הסיכוי שתיזכרי לעשות אותן גם בזמן שאת חולמת. הבעייה שבדרך כלל שוכחים לעשות בדיקות מציאות, לכן רצויי מאד שתיבחרי סימן או שניים שיזכירו לך לעשות אותן - לדוגמה בכל פעם שאת עוברת מחדר לחדר, ו/או בכל פעם שאת קמה או מתיישבת. איזו בדיקה לעשות? יש הרבה סוגים של בדיקות מציאות, לקרוא את השעה בשעון דיגיטלי, לנסות להכניס את היד לתוך הקיר וכו', אך לדעתי הבדיקה הפשוטה והקלה ביותר היא פשוט להביט היטב סביבך ולחפש דברים מוזרים או לא הגיוניים שירמזו לך שאת חולמת, תישאלי את עצמך אם יתכן שאת חולמת עכשיו, תישאלי את עצמך איך הגעת לכאן והאם את נמצאת במקום או מצב הגיוני. Lucid
 

angel8777

New member
בקשר לשעון

חייב שזה יהיה שעון דיגיטלי? כי אני עושה תמיד בדיקת מציאות עם שעון רגיל
 

angel8777

New member
אה עוד משהו שרציתי לשאול אותכם

קרה לכם שנזכרתם לעשות בדיקת מציאות בחלום ואז לפי זה הבנתם שאתם חולמים? או שפשוט ככה סתם חלמתם חלום צלול?
angel
 
למעלה