קיט הזהב 2002

Ophel McNeil

New member
../images/Emo54.gif קיט הזהב 2002 ../images/Emo54.gif

שלום! ^_____^ ברוכים הבאים ל... האמממ... תחרות/סקר קיט הזהב. |גביע|
בהודעה המשורשרת לכאן יש קטגוריות הקשורות ל"מכושפות" (כגון הפרק הכי טוב, הדמות הכי שולתת, וכו´). כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור בכל קטגוריה את המועמד שלכם, לכתוב במסר – ולשלוח אליי. עדיף גם לצרף לפורום + נימוקים, בשביל הדיון – כמובן.
כל מי ששולח לי מסר אמור לקבל ממני מסר עם גלידה |גלידה| חזרה. אם לא קיבלתם את הגלידה תוך 24 שעות – סימן שתפוז בלע את המסר (אוי, זה נשמע רע
), ופשוט תשלחו לי אותו שוב. ^__^ הקטגוריות שלמטה נטולות ספוילרים. והן מתייחסות רק לפרקים שכבר שודרו בארץ, כולל העונה השניה. קטגוריות שמתייחסות לכל העונות בכלל (כולל הרביעית והחמישית), יצוין את זה בהן. בקטגוריות מסוימות כתוב שניתן לבחור רק בדמויות ראשיות, כלומר – קול, ליאו, אנדי, דריל, פייפר פייג´, פרו ופיבי. קטגוריות שבהן נאמר שניתן לבחור רק באחת מהמכושפות, מתייחסות לכל ארבעת הבנות. יש קטגוריות שמתייחסות לדמויות אשר הופיעו לפחות בארבעה פרקים. זה כולל גם את ג´ק, דן, ג´יני, ויקטור, וכו´. ובכן, כל מה שנשאר זה להיכנס להודעה השניה ולהצביע. תהנו!
הזוכים יפורסמו כשאני אראה שקיבלתי מספיק מסרים. ^__________^

Ophel McNeil

New member
|גביע| הקטגוריות |גביע|

1. הפרק הטוב ביותר בכל הפרקים ששודרו בארץ.
2. הפרק הטוב ביותר בכל הסדרה [כולל עונה רביעית וחמישית].
3. הפרק המצחיק ביותר בסדרה.
4. הפרק הכי מרגש בסדרה.
5. הפרק הכי מיותר בסדרה.
6. הדמות האורחת [כלומר – פרק אחד או שניים בלבד] הטובה ביותר.
7. הכוח הכי שווה שהופיע בסדרה.
8. הרשע [שד/מכשף/אדם/המלבישה של פיבי] המתוחכם ביותר בסדרה.
9. הדמות הראשית המיותרת בסדרה.
10. הזוג של הסדרה [כל זוג שיצא לפחות במשך ארבע פרקים].
10. הדמות הטובה בסדרה [כל דמות שהופיע לפחות במשך ארבע פרקים].
12. המכושפת הכי יפה.
13. חף הפשע שהכי הייתם רוצים לראות מת [גם אם הוא כבר מת בסדרה].
14. הכוח הכי שולת של אחת מהמכושפות.
15. האפקט הכי יפה בסדרה. הצביעו, ושלחו לי במסר. ^___________^

Woogyman

New member
יש לי עוד קטגוריה - ../images/Emo110.gif

הפוטנציאל הכי מבוזבז בסדרה. *שיעול* הסיפור של דוקטור ויליאמסון *שיעול*

HuGo Hell

New member
אז אנ יאתחיל../images/Emo1.gif

1. 403 פרק היה מצחיק ויפיפיה.
2. 506 פרק
לפרק! - - - אפל, מצחיק ומדהים והאחיות נראות יפיפיות.סוף
3. 403 פרק מצחיק בצורה מטורפת.. וזה הפרק האהוב עלי ^^
4. 322 מוות פרו וכל הפרק היה מרגש.. זה הפרק שבכיתי ממש הרבה. אני חושב.. לתחשב שבבאפי בכיתי פי מאה.
5. כל הפרקים עם האחווה. למשל 319. פשוט משעמם פחד
6. פאני. מצחיקה, ניפלאה ונהדרת. פשוט אוהב אותה.
7. טל-אורב (בנתיים). הכוח יפיפיה והאפקט מדהים.
8. אממממ.. קשה.. איימס.
9. מה?!?! קול כמובן!. לא צריך להסביר אפילו למה!
10. קול וליאו. (ואם זה אסור אז פייפר וליאו). לא צריך לנמק.
11. פיבי. לא צריך לנמק.
12. פייפר. מין הסתם
13. קול.
14. טל-אורב או טלקנזיס.
15. פליים אווט ואין.

HuGo Hell

New member
אממממ.. לא.../images/Emo1.gif

"עדיף גם לצרף לפורום + נימוקים, בשביל הדיון – כמובן"

ofirush

New member
אורקיי... שלי../images/Emo58.gif

1. 306 2. 403 לגמרי, זה פרק מעולה כל כך... (לפחות מה שראיתי...) 3. 318... אני אל מוצאת משהו יותר מצחיק. . . 4. דפנטלי 403... הפרק שהכי בכיתי בו... ואחרכך בכיתי עוד.. 5.לא עולה לי כלום... 6.מממ. אני לא יודעת איך קרואים לו אבל הוא שיחק ממש טוב... החבר של פייג´ ב401402... 7.ריפוי... כל מה שקשור בכח של מאירים לבנים.. 8.המקור 9.טוב... המעסיק של פייג!!! 10. ל י א ו ו פ י י פ ר ! ! ! 11. פייפר כל כך פייפר! 12. פייפר! 13.המעסיק של פייג! 14. הקפאה, פיצוץ, פייפר! 15. ב422 כשקול מחליף בין פיבי לאיש הזה... מאפ בי איי ואז הכדור פוגע בו... תקשיבו אולי הבחירות שלי לא מוצלחות אבל אני לא במיטבי...

HuGo Hell

New member
ב-301 הוא כן.../images/Emo1.gif

אני הייתי משאיר אותו למות שם! ><" כלב ארור עם נעלי ליצן. (קול לא אתה)

Woogyman

New member
הוא אף פעם לא היה. ../images/Emo110.gif

העובדה שהאחיות חשבו שהוא חף מפשע לא הופכת אותו לכזה. חף מפשע, זאת אומרת אחד שלא עשה שום דבר רע. קול הוא ההפך הגמור מזה.

Charmed by love

New member
פרס קיט הזהב.

אז ככה. 1. 403
2. הפרק של החתונה של פיבי... (לא זוכרת ת´מספר..) סוף
3. מממ.. 403 4. 401-(2) 5.אין לי מושג. 6.האמא ממ.. ברח לי השם!!! 7.הפיצוץ של פייפר!!! 8.הסיר (אפשר?) אם אי אפשר אז... קול כשהוא רק הכיר את הבנות. 9.אין דבר כזה... 10.פיבי וקול. 11. הסבתא. חד משמעי. 12.פייפר 13.הבן של הבוס של פייג´ 14.הפיצוץ של פייפר!!! (והיכולת שלה לשבור אגרטלים...) 15. ההיעלמות של הבאנשיות.

Phoebe again

New member
מי! ../images/Emo9.gif

1. 404. מותק של פייג´, מותק של פרק
. 2. 506, נראה לי. 3. פרק מצחיק? ארג... היו הרבה... אולי אממ... 418? 4. מרגש? אני מניחה ש420. 5.אין. 6.
ון שלא אומר כלום למי שלא ראה את 501-2 מיילי. 7. מהלומה קינטית. 8. איימס. 9. אין. 10. פייפר וליאו. 11. פייג´. 12. פייפר. 13. הד"ר מ322. 14. טל-אורבינג. 15. אורבינג.

nadiwainer

New member
אני, אני...............

1. אההה... 3X11? 2. 506- ללא ספק. 3. 3X11 4. 3X22- פרו מתה.... *בוכה* 5. 4X09 אני אמשיך אח"כ

בלעעע... מהפרקים שאני ראיתי.

1. אחד הפרקים בעונה השנייה, שפיבי חוזרת לגלגול הקודם שלה ומצילה את עצמה מהאחיות, שכחתי איך קוראים לו. אה! ניזכרתי! "תסלחו לעבר שלי" 2. נימנע, ולא צריך להסביר גמלמה. 3. מממ.... לא יודע. 4. 401-402. דפנטילי... במיוחד ההתחלה של 401 5. אל תסקלו אותי, אבל לדעתי 404 ממש נימרח ולא חשוב במיוחד. הוא פרק יפה, אבל לא משמעותי יחסית לעלילה (אחות חדשה נכנסה למשפחה והן סתם עוזרות לאיזה סיני זקן?) 6. נימנע בלע... 7. הכוח של פייג´. ממש שולת. 8. שאקס, (או שלא, סתם זקן סהרורי שלא יכול לעמוד זקוף על שתיי רגליו?) אולי המקור? 9. דריל. סתם גוש בשר מכוער שעילף את "אינספקטור קורטז" *במבטא ובקול המעצבן שלו* 10. ליאו ופייפר? 11.זה רק אני או שאין 11? 12. פייפר.
13. החבר של פייג´. איזה פרצוף תחת מעצבן... 14. פייג´ פייג´ פייג´... 15. לא ראיתי כל כך הרבה פרקים... אל תשימו לב אם אני יותר מידי עצבני עכשיו... פשוט אני, אה.. עצבני.

Lורליי

New member
רוצה גם להשתתף :)

1) אני לא זוכרת את המספר, מהעונה הראשונה "בחזרה לשנות ה-70" או משהו כזה... 2)אני לא רצה קדימה... אז אני אכתוב את הפרק השני האהוב עלי גם כן מהעונה הראשונה "מכשפה מהעבר" (עם מלינדה) 3)לא זוכרת 4)ד´זה וו בלי סוף 5) אין ספציפי, בעיקרון העונה ששודרה ביס.... 6)פרו ופייפר שהיו קטנות 7)פיצוץ 8)אממממ- לא זכור לי כזה 9)קול 10)אנדי ופרו 11)פיבי 12)פיבי 13)הרופא שהרס את הסדרה (בגללו פרו מתה) 14)טלקיניזיס 15)ניצנוץ

SaberTooth

New member
הבחירה שלי...

1. פרק הכי טוב
קשה... הפרק הראשון שעולה לי לראש הוא 311 (עם נטלי). 2. מהרביעית ראיתי רק ארבעה פרקים ולא ראיתי את החמישית, אז אני נמנע. 3. פרק מצחיק
אין כזה
4. הפרק הכי מרגש... היו הרבה, יותר מידי
"מכושפות שוב" א-ג. (אני יודע ש403 הוא לא המשך של מכושפות שוב). 5. אין פרק מיותר. 6. נטלי
הדמות אורחת הכי טובה
7. הכוח הכי שווה לדעתי הוא הכוח של מת´יו להעתיק כוחות. 8. רשע מתוחכם בסידרה
אולי אברקסס מ-201, אנ חושב שהוא הכי מתוחכם. 9. דריל הוא הדמות הראשית הכי מיותרת בסידרה, מאז 301 הוא לא ממש עזר לבנות. שיהרגו אותו כבר או שיעשו איתו משהו, שיהיה לו רומן עם פייג´.
10. באנלי, ליאו וקול
... סתם... פרו ואנדי. 11. הדמות הטובה בסידרה, אממ... אני מניח שזו פייפר. 12. פייפר, הכי יפה
13. ארג... יש כל כך הרבה, אני נמנע. 14. הכוח הכי שולט של המכושפות... פיצוץ/האצת זמן, אני מניח. 15. אפקט ההופעה/היעלמות של האורקל של המקור.

למעלה