סיכום שבועי

BellaMoerte

New member
מדהים!../images/Emo99.gif../images/Emo126.gif

חבל שזה על דף שורות.. למרות שמצד שני זה יותר מיוחד ככה. Oh, well.

Black Inside

New member
זה על דף שורות בגלל שציירתי את זה בבצפר../images/Emo13.gif

ותודה רבה לךD:

Fall Out Liel

New member
~נדחפת~../images/Emo3.gif../images/Emo168.gif

אפשר לדעת איזה סוג מצלמה יש לך?
|קוראתסמויהשמחפשתמצלמהוראתהאתהתמונהשלך|

Black Inside

New member
של קאנון, power shot A620

היא יחסית ישנה, כי קניתי אותה יד שניה מחברה, אם תבדקי עכשיו אני בטוחה שתוכלי למצוא דגמים יותר חדשניים של המצלמה הזאת.

Unaffected

New member
../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: - משהו רע שקרה לך השבוע: שיעור נהיגה זוועתי וטסט פנימי עוד יותר זועתי (אבל עברתי -.-) שיר שלא הפסקת לשמוע: - התחדשות השבוע: - תוכנית השבוע: האח הגדול
סרט השבוע: שלושת ימי הקונדור ספר השבוע: - מאכל השבוע: חמאת בוטנים? יציאת השבוע: מסיבת יומולדת לידידים משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ת"א ביומולדצ של אורקי אדם שעשה לך את השבוע: שיר אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אורקי ורוזי ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: "היום נראה את שלושת ימי הקונדור" יעל לוחשת לי: "מה? שלושת ימי הקונדום?!" למרות שזה לא היה מופרך מדיי אם המורה ייתה מביאה לנו סרט כזה... ו- מישהי הייתה בכיתה עם טוניקה פרחונית כזאת וכובע צמר המורה: עם הבגדים האלה את יכולה ללכת לשוח בשדה מישו: כן?! ואת יודעת יודעת לאן את יכולה ללכת?! כל הכיתה בוהה בו, המורה נועצת בו עיניים והוא נהיה ורוד בטירוף מישו2: תתחדש,יש לך נכשל באזרחות! תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ת"א ביום שני,ללמוד לספרות,שיעור נהיגה אם יהיה זמן ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד

../images/Emo54.gif All of the stars are fading away...

משהו טוב שקרה לך השבוע: יש לי לחן חדש, מקווה לכתוב ליריקה בקרוב.. אממ הרחבתי את המנעד שלי בטון וחצי בערך חח אה וכמובן שנשארתי בבית יומיים בגלל שהיה טיול שנתי ולא הלכתי D: משהו רע שקרה לך השבוע: כמה ידידות איכזבו אותי... עכשיו זה בסדר בערך..
שיר שלא הפסקת לשמוע: חח היו כמה... הראשון זה החדש שלי, השני Oasis - Stop Crying Your Heart Out והאמת פתאום חזרתי לשמוע הרבה דברים של Three Days Grace חח
התחדשות השבוע: אממ הייתה אחת..? נופ לא נראלי :O
תוכנית השבוע: לא ראיתי כ"כ טלויזיה :)
סרט השבוע: גם סרטים לא נראלי ראיתי חח כבר יש לי בלקאאוט על השבוע P:
ספר השבוע: הזר המסתורי של מארק טווין D:
מאכל השבוע: מלאמלאמלאמלאאאאא שוקולד כי ההורים שלי חזרו מרומא חחח
יציאת השבוע: לסנטר נראלי חח לא היה מיוחד כ"כ אבל היה נחמד סה"כ חוץ מהקטע שדחפו אותי בגלל סיבה שהתבררה להיות מפגרת והיד שלי כואבת רצח P:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לראות מישהו מסוים... חח אממ וגם (זה יותר מקווה) שיבטלו קצת שיעורים כי אין לי כוח ללמוד P:
אדם שעשה לך את השבוע: אמיר (לא שאתם יודעים מי זה חח) ידיד שלי קיצר P:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אמיר P:
ציטוט\\\\\\\\יציאת\\\\\\\\מילת השבוע: לא כל הנוצץ זהב! אך כל הנוצץ... נוצץ!!!
ועוד יציאות אפילו יותר מפגרות חחחחח
תמונת השבוע: סתם תמונה מוזרה שלי במעלית עם פוזה מוזרה יותר ופרצוף יותר מוזר אפילו! חח P:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לשחק במחשב? חחח לא יודע אין תוכניות לשבוע הבא, חיים את הרגע P:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: האמת שהיה סה"כ נחמד :)

Beautiful Scar

New member
אין לי מצברוח לזה.../images/Emo199.gif

משהו רע שקרה השבוע: -הייתי חולה עם 39.3 חום. -אני על אנטיביוטיקה ל10 יום. -קיבלתי מחזור -אמא לא בבית והיא חוזרת מחר אז לא ממש אכפת לי. -אין לי מצברוח בשיט.

DeanAttack

New member
Not even at all.../images/Emo96.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:חזרנו!
.ועברתי סוף סוף את המבחן במת'
משהו רע שקרה לך השבוע: אמא.
שיר שלא הפסקת לשמוע:My Favorite Mistake - Sheryl Crow.
התחדשות השבוע:הוא,שוב.
תוכנית השבוע:מגרש ביתי
סרט השבוע:שלוש-עשרה,כמו תמיד.
יציאת השבוע:אתמול,ויום שישי.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:פחות לחץ מהביצפר?
אדם שעשה לך את השבוע:החבר.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:סעיף אחד למעלה.
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע:
"כוסעמק"
אני:"יש לי זין,הנה*מצביעה על הזין של החבר*" החבר:"ולי יש ציצי!"
חברה שלי נוגעת לי בציצי,אני:"מי זה היה?" היא:"מקס" אני:"מפתאום מקס לא נוגע בציצי מקס מפחד מציצי!"
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לבלות הרבה מחוץ לבית
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מצויין.

MOI ../images/Emo182.gif../images/Emo187.gif../images/Emo168.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:4 ימים בבית , קיבלתי 85 בכימיה
משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה שיר שלא הפסקת לשמוע: אני לא יודעת... שמעתי הרבה התחדשות השבוע: סרטים לשיער תוכנית השבוע: שנות ה70 סרט השבוע: בת הים הקטנה ספר השבוע: the host מאכל השבוע: לזניה יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא להרבה P: אדם שעשה לך את השבוע: אח שלי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אף אחד .. סתם לא יודעת ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: סטגדיש תמונת השבוע: ציור שאני מקווה לסיים בזמן הקרוב התוכניות שלי לשבוע הבא: לקנות מגפיים וענעלי בובה ובגדים לחורף ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר

Edge of Thorns

New member
פעם ראשונה שאני עושה את זה! מעו!

משהו טוב שקרה לך השבוע: אני אוהבת מחוייבות אישית! אני באמת אוהבת משהו רע שקרה לך השבוע: לא נפגשתי איתו כל השבוע. שיר שלא הפסקת לשמוע: Kamelot -- Memento Mori התחדשות השבוע: המחשב פורמט. אז הכל צריך להוריד מחדש -_-' תוכנית השבוע: סוף שבוע פרוע עם לואי ת'רו" סרט השבוע: לא השבוע, לא השבועיים. החודש וחצי האחרון- V for Vendetta ספר השבוע: אחושרמוטה אהבה- דורית זילברמן ומישל חדד מאכל השבוע: לטקס!!!!!!!1 יציאת השבוע: לצאת מהמיטה, מהפוך
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבור אותו, כי הוא עמוס וגדוש בקקה! אדם שעשה לך את השבוע: אני עושה את השבוע לעצמי! סתם לא, החברה הכי טובה :) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את בונבוניר שלא ראיתי מלאן זמן
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: "יש לך יופי פנימי.. את יכולה לעשות בוק ברנטגן" תמונת השבוע: סיילנס! איי קיל יו! (איכות גרועה אש של פלאפון
) התוכניות שלי לשבוע הבא: לא אמרתי כבר?
לפגוש את בונבוניר! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:|סגדש| סבבה לגבה

למעלה