דניאל 116

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo92.gif

אני סורגת קרדיגן בחוט כותנה, במקום פטנט, סרגתי אחרי כמה שורות של ימין שמאל שורה של 2 יחד ימין וחוט על המסרגה. במקום הזה כפי שאתן בטח כבר מנחשות אני מקפלת את הסריג פנימה ומקבחת סיומת של שפיצים קטנים כאלו, ו ה ש א ל ה - מה אני עושה ב-2 חלקי החזית בעדי לקבל משהו שהוא הכי קרוב לשפיצים הקטנטנים האלו ? המון תודות

88hentai88

New member
אם את מתכוונת לפתח

הקידמי אז לדעתי אחרי סיום תעברי עליו עם חצאי עמודים ופיקוט וזה יתן לך את השפיצים.... אם תעלי תמונה יהיה יותר קל להבין באיזה פרופורציות מדובר...

דניאל 116

New member
תודה שרון, אחלה רעיון,

אבל האם זו האפשרות היחידה, אני לא יכולה לקבל משהו כזה גם ב-2 מסרגות, ומצטערת אין לי אפשרות כרגע להעלות תמונה.

עוד רעיון שפיצים קטנים

כאשר תסיימי את הקרידגן במסרגה אחת תסרגי שורה של חצאי עמודים הפוך (הכוונה ברוורס) זה יתן לך שפיצים נחמדים.

זה קל אני אנסה להסביר גם לי זה נראה

משונה בהתחלה והיה לי קשה פעם ראשונה. פשוט את מסובבת את השורה ככה שהעין האחרונה בשורה כעת היא העין הראשונה והמסרגה בתוכה. לוקחת חוט על המסרגת ונכנסת בעין השרשרת מהשורה קודמת שכבר סרוגה וסורגת חצי עמוד. ממשיכה הלאה לחצי עמוד הבא. אחרי 2-3 חצאי עמודים כאלה תראי את השפיצים כבר לבד.

התשובה חיובית .

ברגיל את סורגת חצאי עמודים ימין לשמאל כאן את סורגת הפוך מסוף השורה לתחילתה = רוורס.

אורלי252

New member
דניאל היי ושבוע טוב לכולם ???

אני סרגתי גם בשתי מסרגות ועשיתי את הסיומת בקרושה עמוד 4עיני שרשרת ואת טוקת את המסרגה לאותו עמוד תנסי זה יוצא מאיין שפצים מאוד יפה סריגי אותם ברצף או כל שתי עניים עמוד ושוב .. בהצלחה לך

iris3111

New member
דניאל בכדי לקבל את און השפיצים

מקדימה. תעלי עינייים לאורך הסריגה ותיסרגי אותו הדבר. רק שימי לס תעשי עם מסרגה עגולה כדי שיכנסו כל העיניים ולא יברחו לך בהצלחה וכמובן רוצה ליראות את המוגמר.

ofelya

New member
מנצל"שת התנצלות

לגבי השרטוט הבעייתי ההוא... התרשים שיש אצלי נורא דומה לשלך, חשבתי להוציא הוראות כתובות אבל אני לא מסתדרת עם ההוראות בצרפתית (כלומר, אני חושבת שאני מבינה ואז מגלה שאין קשר לתרשים
) בקיצור, זה יקח לי זמן.

דניאל 116

New member
תודה רבה אופליה נראה לי

שבעזרת הפענוח שנתת אני אצליח להסתדר למרות התרשים הלא ברור.

למעלה