autumn

New member
../images/Emo53.gif ../images/Emo53.gif ../images/Emo53.gif

טוב אני יודעת שזאת השאלה הכי של מתחילים בעולם אבל..... עזרה בבקשה ולא לצחוק טוב, אנחנו חייבים ללמוד בבית ספר HTML וכמובן שלא עם תוכנה נורמלית אלא עם הדפדפן - אז אני גורמת למסמך טקסט בדפדפן להראות כמו איך שהוא אמור להיות - דף אינטרנט בHTML כי בנתייים אני פותחת את המסמך ופשוט כתוב את הקודים ולא איך שהוא אמור להראות... :( אז מה לשנות בהגדרות?

IdanR

New member
תשובה פשוטה לשאלה פשוטה

את צריכה לשנות את הסיומת של מסמך הטקסט מTXT לHTML.

autumn

New member
לא עוזר...

בסדר כתוב בסוף HTNL אבל בהגדרות זה עדיין מסמך טקסט... :((

mirosheli

New member
אולי הבעיה ב...

צריך להוסיף בראש הדף את הקוד שמאפיין דף HTML. <html> <head> <head/> <body> כאן הדף שאת רוצה להציג <body/> <html/>

mz70

New member
html

all you have to do is befor you want to save the file as html you click the save as button and in the place where you write the file name you write: "name_of_file.html" don´t forget the (") in the begining and at the end of the name it is important.

yair24

Member
אוקיי

השאלה שלך נשמעת פשוטה אבל היא לא ממש פשוטה אם הבנתי מה שקורה לך זה שאת יוצרת מסמך טקסט ואז הוא נפתח בNOTEPAD כמובן ששינוי השם לשם עם סיומת HTML לא ממש עזר לך כי מה שקרה זה שהקובץ נהיה HTML.TXT ועדיין נפתח בעזרת הNOTEPAD ולכן מה שאת צריכה לעשות זה את הדבר הבא: זה קצת מסובך אבל בסוף זה ישתלם: תיכנסי לאתר כלשהו תילחצי על VIEW ואז על SOURCE יפתח לך קובץ טקסט של קוד האתר בקובץ תלחצי FILE ואז על SAVE AS שם בשורה של שם הקובץ את רושמת YOYO.HTML ובוחרת לשמור על שולחן העבודה עכשיו מה שיש לך זה קובץ שמכיל את האתר והICON שלו אמור להיות עם צורה של אינטרנט אקספלורר זה כמובן בהנחה שאת גולשת באינטרנט אקספלורר אחרי שתבצעי את זה תצטרכי ללחוץ לחיצה כפולה על הקובץ ולפתוח אותו ואז שוב פעם לעשות VIEW SOURCE למחוק את כל הSOURCE ולשים שם את הSOURCE שלך שזה הקוד של האתר שלך אם הקוד שלך נכון זה אמור לעבוד! ביי ביי

למעלה