תעזרו לי להחליט

zender

New member
../images/Emo53.gifתעזרו לי להחליט

אחריי ששמעתי מיספר סנטרים היגעתי לשניי מיתמודדים אחרונים ה-B&W)LCR6S2) או- JMLAB)CHORUS 700) שנייהם נישמעים דיי אותו דבר,ה-JM נישמע לי יותר נציל וה-B&W נישמע טוב אבל הירגשתי כאילו הוא צריך מגבר רציני כדיי להזיז אותו,וזה דבר שאין לי כרגע אז אוליי אתם תעזרו לי להחליט תנו את דעתם אם אתם מכירים את הסנטרים האלה וגם הצעות בקשר לסנטרים אחרים באותו כיוון

MartinHSabag

New member
מה עם הקידמיים ?

אתה שמעת אותם בהתאמה לקידמיים שלך ? לי נורא חשוב שהם יהיו בעלי אותו גוון צליל, לך לא ?

zender

New member
חשבתי על זה הרבה

אבל היחלטתי לא ללכת על גוון אני לא חושב שזה עד כדיי כך חשוב וגם שמעתי 2 סנטרים של הרמקולים הקדמיים שלי והם לא נישמעו לי טוב יחסית לסנטרים האחרים אז מה,אני יקח רמקול שאני לא חושב שהוא נשמע טוב רק בגלל שהוא מאותה חברה?

MartinHSabag

New member
לא אמרתי שחייב להיות מאותה חברה

אמרתי גוון, אבל אתה יכול להחליף את זה בטעם שלך כלומר, אם זה מה שמוצא חן בעיניך/אוזניך אז סבבה. אני חושב שסנטר שומעים אך ורק יחד עם הקידמיים שלך (בין אם הם מאותה חברה או לא)

רונן ס

New member
התשובה שלך בגוף השאלה

אם הרגשת שסנטר אחד דרש הגברה חזקה יותר מזו הקיימת אצלך הרי שזו סיבה לפסול אותו, לא? ללא קשר, אם 2 הסנטרים היו נשמעים לי טוב באותה מידה הייתי לוקח את הזול מביניהם. בהצלחה, רונן

zender

New member
אתה צודק רונן אבל....

אני רוצה גם לחשוב לטווח הארוך יש לי כרגע הרמן קרדון AVR-300 שהוא מגבר חמוד מאוד אבל לא בעל עוצמה ואני מתאר לעצמי שברגע שאני מסיים לשלם על הסנטר אני הולך בכיוון הרסיבר מצד אחד יש סנטר(JMLAB) שהמגבר שלי מנצל אותו טוב מאוד כרגע בגלל שהסנטר הזה מאוד נציל ומצד שני יש לי סנטר(B&W)שגם נישמע פצצה אבל אתה מרגיש שהוא לא נותן את כל מה שהוא יכול ,לא בגלל שהוא לא טוב,אלא בגלל שהמגבר לא מספיק חזק כדיי לנצל אותו עד הסוף

pikatchu

New member
סנטר... אולי לא צריך?

רעיון מהפכני: אם הקדמיים טובים, הסלון לא בגודל אצטדיון, ותמונת הסטריאו יציבה - נסו לשים את הסנטר בפאנטום. גם אני הייתי סקפטי - אבל האינטגרציה של הדיאלוג טובה יותר, הפאנינע והטראנזישנים חלקים יותר - הסנטר שלי מרגיש נבגד, אבל אני פחות ופחות משתמש בו.

למעלה