שאלות ובקשות-שרשרו לכאן

אולי מישהו פה יוכל לעזור לי...

קודם כל מזל"ט על הפורום... ועכשיו הדבר עבורו התכנסתי כאן :) אולי למישהו יש במקרה את נעימת הפתיחה של התוכנית? או של תוכניות ריאלטי אחרות? אני פשוט צריכה את זה למסיבת סיום... אם מישהו יכול לעזור לי אני אשמח אם הוא ישלח לי את הפיתרון במסר... תודה רבה מראש סליחה על הטרחה/ההצקה ושוב מזל"ט

aviv lu 606

New member
אם זה בחדרה זה ממש לא פייר

כי זה לא יהיה פייר שיתקעו אותם שם ולא שיש לי משהו נגד חדרה פשוט אני חושב שהזוגות שמשתתפים בתחרות יעדיפו בתל אביב - ועם כל הכבוד לחדרה ויש כבוד לא נראה לי שירצו לגור שם ויקרה כמו שנה שעברה שימכרו מהר ת'דירה(ועוד מודיעין זו עיר מעולה אבל המרחק לתל אביב זו בעיה)

היי היי תירגע!

תל אביב זה לא כל העולם! למה אתה חושב שאין למתמודדים חיים משלהם שכל מה שהם חושבים עליו כשהם מקבלים דירה מתנה הוא המרחק לתל אביב? אני גרה שעה וחצי מתל אביב ועדיין יש לי חיים משלי...

aviv lu 606

New member
אמרתי שרוב הזוגות הצעירים

מעדיפים לגור בתל אביב והסביבה ולדעתי רוב הזוגות יתבאסו שישמעו שזו דירה בחדרה ולא בתל אביב והסביבה וברור שיש חיים בצפון ובדרום ובכל מקום אבל זוגות צעירים יעדיפו להתחיל את החיים בתל אביב(אלה אם יש להם משפחה בצפון או בדרום)

AluMitUsH

New member
שקט שקט..

הדירה ממש קרובה אליי כמו בערך איזה 2 דק'..ואני אומר לכם כדאי להם ..הדירה אני ראיתי אותה וממש שווה לגור שם...אז שקט כולם..

LeRanch

New member
אמרת לי שקט שקט?

כי אני פרגנתי לבניין שהם הולכים לגור בו.. הוא ממש יפה!!

למעלה