שאלה לכל מומחי הצריבה

yairf

New member
../images/Emo53.gif שאלה לכל מומחי הצריבה

אני רוצה לצרוב דיסק AUDIO, יש לי קובץ WAV שאורכו 90 דקות בערך אבל גודלו הפיזי 470MB. לכאורה הוא יכול להכנס ל-CD רגיל - הגודל מתאים, אבל מעשית הוא לא - בגלל אורכו. רעיונות?

Croc

New member
תשאל בפורום גניבות ../images/Emo3.gif.............

סתא-א-א-ם

90 דקות 470MB ?!?

אתה צריכה קודם ממירה לפורמט CD, אחרת אתה שומעת פסססס רעש לבנה מהרמקולות, כן? מה יש לך שם זה לא ספר אדומה. אולי זה DTS?? 90 דקות לא נכנסת לCD רגילה, לא תעזרו לך כלום. גם אם תבצעי overburn, אין מנגנת דיסקות שיודעת קוראת, כן?

getsko

New member
לא ייתכן

אין מצב ש - 90 דקות שוות ל - 450 מגה בייט... תמיר את הקובץ לתדר דגימה של 44.1 KHZ ... תדר זה זהה לאיכות CD

הנסיך.

New member
תצרוב אותו עם NERO ותאפשר את

אופצית ה-OVERBURN.... זה אמור לעשות את העבודה. אופציה אחרת - נעימה הרבה יותר אגב, היא "לרמות" את המחשב. אני מניח שמדובר בקובץ WAV. אם כן, אתה מוזמן לצרוב אותו כDATA על הדיסק אבל כן לעשות לו FINALIZE SESSION ו-CLOSE DISK... וזהו... אתה תוכל להאזין לדיסק הזה בלי בעיה בכל CD נורמלי. רון.

הנסיך.

New member
- תוספת - אם לא, אתה מוזמן להמיר

אותו ל-WAV ואז לצרוב אותו כ-DATA... ואז לנגן אותו בCD נורמלי... רון. -בפעם האחרונה שניסיתי- WAV = קובץ אודיו בלתי דחוס בעליל (מבחינת CD הכוונה)= ניתן לנגנו בכל נגן CD... (במקרה שלי NAD 5000)-

eladts

New member
WAV הוא לא בהרכח

לא דחוס ולא בהכרח בתדר 44.1KHZ. בפורמט WAV אפשר לאחסן צלילים בפורמטי דחיסה, מספר ערוצים, רוחב מילה ותדרי דגימה שונים ומשונים. תנסה לשמור קובץ WAV בכל עורך סאונד, אפילו SOUND RECORDER הפשוט של WINDOWS ותתפלא כמה אפשרויות יש.

למעלה