רבנות ת"א

gigish

New member
../images/Emo53.gifרבנות ת"א

מישהו יודע מה קורה עם רבנות ת"א? אני מתכוונת להגיע לשם מחר להוציא תעודת רווקות (החתונה באמצע יולי), אבל אין לי מושג מה קורה. הם לא עונים לטלפונים - השיחה מתנתקת אחרי מספר דקות של המתנה באופן שיטתי... אשמח לעדכונים מהשטח ממי שהיה שם בימים האחרונים!

ilanvag

New member
תעודת רווקות ברבנות ת"א

הייתי שם ביום חמישי האחרון, הנה קישור למסר שכתבתי בעקבות הביקור, עם כל הפרטים הרלבנטיים. אילן

gigish

New member
תודה אילן ושאלה

האם חייבים להביא את אחד ההורים? ואם כן, האם גם ההורה יכול להגיע בזמן אחר, או שהוא חייב להגיע איתי? תודה!

ilanvag

New member
אני לא בטוח לגבי זה, אבל תסתכלי

בשרשור המצורף לקישור ששלחתי לך - אנשים התייחסו לזה. ראשית, בטוח שההורה יכול להגיע בזמן אחר, אבל אז כל נושא קבלת התעודה יידחה. שנית, בוודאות יש מצב שבו הורה לא יכול להגיע (אם חו"ח הם לא בחיים, לדוגמה). נדמה לי שמישהו כתב שם שיש אפשרות שההורים ישלחו פקס/מכתב המאשר שהם אכן ההורים הביולוגים שלך וכדומה בלה בלה בלה, אבל אני ממש לא יודע מה הפרוצדורה ואיך זה עובד. את זה תצטרכי לברר ברבנות עצמה.

gigish

New member
עדכון לכל המעוניין

בשעה טובה ומוצלחת הייתי ברבנות הבוקר. לגבי ההורים: אם ההורים אינם גרים בת"א, הרב נותן טופס למילוי ובו ההורה מצהיר וחותם על כך שאני הבת החוקית, היהודיה והכשרה שלו. את הטופס מפקססים להורה והוא הולך איתו לרבנות בעיר שלו ואח"כ מפקססים את הטופס לרבנות ת"א. בכל מקרה, את תעודת הרווקות מקבלים שבוע לאחר שהתקבלה הצהרת ההורה לרבנות ת"א

מה? איזה טופס משונה. גם מי שבא לפתו

לפתוח תיק צריך שההורים שלו ימלאו את הטופס הטפשי הזה? בחיים לא שמעתי על זה. ועוד שאלה, מישהו יודע מה הסיכוי שאני אגיע לפתוח תיק ואעבור את הסדנא הרבנית המטופשת באותו יום?

מיכל00

New member
אם תגיעי מספיק מוקדם...

אנחנו היום הגענו בשעה 08:00 לרבנות, אבל היה כבר תור די רציני כך שנכנסנו לרב רק באזור 09:40, וככה פיספסנו את ההדרכה הזוגית שהיתה ב-10:00. אח"כ יש גם הדרכת כלות בערך ב-11:00, שלפניה את צריכה לדבר עם הרבנית על אישור התאריך. אני חייבת לציין שזה בערך החלק היחיד שהלך חלק: אחרי חישובים רבים ומסובכים, הרבנית בסה"כ שאלה אותי מתי המחזור האחרון, לא ממש היה לה כוח לבדוק אז היא פשוט שאלה אותי "יש שבועיים נכון?" הנהנתי והיא חתמה! בקיצור, אנחנו צריכים לחזור מחר להדרכה זוגית (בערך שעה).

למעלה