מישהו יודע מה המחיר של

אברהם ג

New member
../images/Emo53.gif מישהו יודע מה המחיר של

רסיבר ימאהה RX-V2400 , סדר גודל? תודה עצומה מראש-זה חשוב לי

steve2

New member
על תתפוס אותי במלה...

אבל בדר"כ כשמחשיר חדש שרק נכנס לשוק בסדר גודל כמו הימאהה 2400 אני מניח...יעלה משהו כמו 7500-8000 שקל...ככה עלה ה-2200 בזמנו כשהיה חדש דנדש...מומלץ לחכות כמה חודשים עד שהרסיבר כבר יבשיל בשוק ואז אני מניח הוא יעלה לפחות באלפייה, אלפייה + זול יותר...

אברהם ג

New member
../images/Emo51.gif, אגב, למען הרפרנס, מחירו של

המכשיר בחול הוא פחות מ-50% מהמחיר המשוער שהנחת! ניתן להשיגו בקצת פחות מ-700$ כפי שניתן לראות בדף השוואת המחירים המצורף. ואני תמה,למה היבואנים בארץ צריכים לעשוק אותנו במאות אחוזים????

ראשית כל עדיין אין מחיר למוצר

אז למה להגיד עושקים? שנית-המוצר בחו"ל בגרסה האמריקאית,פחות מתקדם מהגרסה האירופאית. לשוק האמריקאי יש דרישות שונות,מהשוק באירופה נ.ב ראה דגם RXV 540 באירופה ובארצות הברית,בדגם האירופאי יש גם המרת תמונה שזה חשוב. לפני שיוצאים בהצהרות יש לחכות שהמוצר ישווקבארץ ואז להשוות אותו למוצר בחו"ל

אברהם ג

New member
המוצר כבר משווק בארץ, ואם יש

מילה עדינה יותר לתיאור מצב שבו המוצר עולה מאות אחוזים יותר מחו"ל, אשמח להכניסה. המחיר הרשמי כפי שנמסר לי הינו 8000 ש"ח! אני עדיין חושב שפער מחירים כזה הוא עושק, והמון גורמים בדרך מרוויחים על חשבוננו הצרכנים הסופיים. דוגמא לאתר שמשווק מוצר זה (זהו אתר מקרי,ישנם עוד רבים וכולם באותו מחיר).

אני חוזר ואומר-המוצר ייכנס רק בעוד

10 ימים לארץ,וקיבלת מחיר רשמי דהיינו מחיר מחירון,חכה שיוצג בחנויות.

למעלה