לבטים לגבי אחזקת אופנוע מסלול

Dungeon

New member
שלא ירצו שתבוא למירוצים בתור באק-מארקר

שצריך לעקוף פעמיים-שלוש במירוץ. אם אתה רוצה להתחרות אז תתאמן ותתחרה כמו שצריך כמו שכתב פו.

NeeD 4 SpeeD

New member
לדעתי , אחרי כל כך הרבה זמן על אופנועי ספורט

זה דיי משעמם להסתובב במעגלים קבועים על אופנוע של ילדים בני 16. וכל שבוע אלה יהיו אותם מעגלים , אותו נוף ...ורק שם מותר לך "להנות"

Mr. Pooh

New member
ואת זה אתה אומר מניסיון?

קשה לי להאמין שהתחרית פעם אחת במסלול סגור עם אופנוע 50 סמ"ק משופר או משהו דומה, ואתה מדבר על זה בכזה יובש.

NeeD 4 SpeeD

New member
כן , הייתי בקארטינג ../images/Emo6.gif

אופנוע 50 סמק משופר? לא אחי , זה בטח מפחיד חבל על הזמן אה
שמעתי יש גם קיט 80 סמק , ואו זה בטח טססססססססססססס!!!1111111!!!! אמאאאאאאאאא

Mr. Pooh

New member
הכיטוב לזלזל ../images/Emo45.gif

במיוחד בדברים שאין לך מושג בהם.

Nihil F2

New member
אתה יודע שהוא צוחק, כן?

חבל שתרדו לפסים אישיים על אי הבנה...

kramberg

New member
כמה דברים שאתה צריך ללמוד

כן, גם קטנוע 80 סמ"ק יכול להראות זנב לאופנוע 400 ואפילו 600 במסלול סגור וצפוף, צא מהגישה הטפשית שלך שאומרת שכמה שהמנוע יותר גדול זה יותר טוב. זה מתאים לערסים מתלהבים ששואלים ברמזורים "כמה סוגרת". דווקא 125 יכול ללמד אותך כמה שיעורים טובים במסלול צפוף. קצת על שימוש נכון במצערת, היגוי ועל איזון נכון עם הגוף.

Nihil F2

New member
למה לבטל את ההגבלות בRS?

אולי עדיף להשאיר אותו מוגבל? כך גם ההונדה והימאהה 125 יוכלו להיות אופציה לתחרות והם גם זולים משמעותית. אני מבין שכל הרעיון בRS הוא יתרון הכח של דו"פ, אבל המיתחרה היחיד שלו בצורתו הלא מוגבלת הוא הבייבי נינג'ה. אולי כדאי לחשוב על זה..

Nihil F2

New member
בצורתו הבילתי מוגבלת- נכון.

אבל אם ישאר מוגבל הRS יהיה עדיף רק במעט מאד על הCBR והYZFR 125, ואלי גם דו"פים 50 סמ"ק משופרים כמו בדוגמא הנ"ל יהיו פונקציה. נראה לי שלהרחיב את היצע הכלים יהיה עדיף, יפתח דלת לעוד מיתחרים- גם צעירים וגם דלי תקציב ובכלל יגדיל את הגיוון. רק דעה, ובהיתחשב בעובדה שהמעורבים כבר הזמינו RSים עם קיט שיפורים לא ניראה לי שהם יוותרו על ההספק...

FlyBaby

New member
קטגוריה ל-RS

המוערבים לא יוותרו על ההספק כי ה-RS הולך להתחרות עם ליגת ה-GP500 מול GSים למיטב הבנתי. פשוט יש כבר קטגוריה ש-RS לא מוגבל יכול להכנס אליה ולהיות תחרותי. RS מוגבל לא יהיה תחרותי מול GSים (תלוי ברוכב כמובן, כמו שראית בסרטון) ויצטרך קטגוריה נפרדת.

למעלה