יש לי שאלה....

בנדה1

New member
../images/Emo53.gif יש לי שאלה....

אנחנו בתוך האריזות ....
פתאום מצאתי את מסכת האב"כ שלי ויש לי שאלות: 1. לא היה צריך להחזיר אותן? במדה ולא.. 2. לדןדן אין מסכה, לא היינו צריכים לקבל עבורו? איך מקבלים? במדה וכן.. 3. האם זה מתעדכן אוטומטית בזמן חרום שגם ירדן מקבל מסכה? האם המידע מגיע ממשרד הפנים? והעיקר: "לא ישא גוי אל גוי חרב ולא תדעו עוד מלחמה"

English

New member
כן, משרד הפנים מעדכן.

אנחנו הגענו לתחנת חלוקה כשהתעורר הצורך וקיבלנו עבור הנסיך.

משתפרת

New member
בתום המשבר האחרון עם עירק

הגיעו למסקנה שהערכות מיותרות. דיברו על לאסוף אותן, אבל כנראה שזה כרוך בלוגיסטיקה יקרה ולכן לא נעשה דבר. מאידך- לא עדכנו את תוקף הערכות, לא החליפו ערכות לתינוקות שהפכו לפעוטות ולפעוטות שהפכו לילדים. מקווה שלא נגיע למצב בו נזדקק שוב לערכות (והיו פרסומים שבמקרה של מתקפת אב"כ ממילא המסכות לא יועילו).

דיאנה*

New member
את יכולה לפנות לפיקוד העורף

אבל, כמו שמשופרת כתבה, ההצהרות האחרונות של האחראים על בטחוננו היו שנמאס גם להם מן המסכות האלו... דיברו על לאסוף אותן מן הציבור, אבל כנראה שאין לאן... גם אצלנו יש 2 מסכות שאפילו בפורים אין מה לעשות איתן. המסכה של פיצי כבר קטנה עליה, וממילא ברגע שראתה אותה הכריזה עליה מלחמה... האמת היא שבזמנו כל כך נלחצתי מהעניין עד שזכינו לטיול ואירוח מקסים בדרום
נדמה לי שאני חייבת על כך תודה לסאדם חוסיין ולפיקוד העורף...

אולה *

New member
הנה לך חלק מהתשובה ../images/Emo3.gif

היום בוינט: דחייה נוספת במכרז לאיסוף מסיכות האב"כ מהציבור. לשירז אין מסיכה. עליתי ארצה בדיוק בזמן מלחמת המפרץ הראשונה ובמקום "ברוכים הבאים" קיבלנו מסיכות אב"כ בבן גוריון. כבר בערב הראשון נאלצנו להשתמש בהם. היה מפחיד, היה מחניק. מקווה שלא נצטרך לחזור לזמנים ההם לעולם.

למעלה