חתולים מתלהבים משולחן העבודה

eytcor

New member
../images/Emo53.gif חתולים מתלהבים משולחן העבודה

שלי הממוקם בחצר ועליו ערמות של חול (עליהם אני יוצק). היום הגעתי לשולחן והתחלתי לעבוד. והתחלת העבודה אצלי היתה סינון החול מכל השאריות של יציקה קודמת ועלים שנושרים מהעצים מסביב. הריח היה בלתי נסבל ודי הזכיר את הרחובות הצדדים שבתחנה המרכזית הישנה. מסתבר שכמה חתולים שמסתובבים אצלי בחצר (לא בבעלותי) החליטו שזה המקום הכי טוב לבצע את מה שחתולים יודעים הכי טוב לעשות על חול: קקה ופיפי. אז את המוצקים סיננתי אבל הריח נשאר. שאלה: הריח יעלם או שיש למצוא שימוש אחר לחול? איך מונעים את המשך השימוש של החתולים בחול? חוץ מזה היה לי יום מאד פורה. ניקתי את איזור העבודה מכל מני לכלוך שהצטבר בשבועות האחרונים, יצקתי שלוש צלחות ושתי חמסות.

Elizab3th

New member
תשובות.............................

לא נעים בכלל. אז ככה, להוריי יש חנות לבע"ח כבר מעל 20 שנים ואמי מגדלת חתולים (מאז שאני מכירה את עצמי) וזה הפתרון: באשר לריח, כמה ימים של שמש מכה על החול והריח ייעלם לאט לאט, ממליצה לך להפוך את החול כשיש שמש מידי כמה שעות בכדי לייבש את החול מבפנים ומבחוץ באופן אחיד. בלילה (כפי שעושים בגני ילדים או כל מי שלא רוצה למצוא הפתעות בחול שלו בבוקר) קונים יריעת ניילון גדולה ופשוט מכסים את החול, מהדקים את היריעה לחול ואם יש לך אפשרות לאן לקשור את הקצוות של היריעה, מה טוב
מנסיון, כל האמור לעיל עובד

Elizab3th

New member
יריעת ברזנט הכי מומלצת למקרה

הזה ולא ניילון כפי שציינתי, מאחר והחתולים המתוחכמים הללו יכולים לקרוע את הניילון עם הציפורניים.

eytcor

New member
מזה חששתי....

יש לי גליל נילון ענק שכבר כמה שנים לא נגמר וחשבתי להשתשמש בו. אכן חששתי שזו תהיה ברכה לבטלה מול צפורני החתולים. חורף שעבר השולחן היה מכוסה בנילון נגד הגשם (למנוע גלישה של חול מהשולחן), עכשיו נאלץ ללכת על יריעת ברזנט.

KOMY

New member
../images/Emo6.gifקודם כל מה עם התמונות?../images/Emo12.gif ולגבי

שאלת הריחות... אולי להשפריץ קצת בושם?
... אז טוב, אין לי מושג... אבל תנסה לאוורר במקום בו החתולים לא יוכלו להיכנס... כנ"ל לגבי המניעה... לשים את החול במקום שיהיה מוגן מחתולים. לא ניילון וכאלה, בגלל הצטברות אפשרית של הלחות, אבל למשל לרשת את האיזור של החול? מין "כובע רשת" שתזים עליו? מקווה שכאלה יהיו בעיותיך הקשות ביותר בחייך...

3תיתי

New member
איכס! לזרוק את החול ויש פתרון

יש ארגז חול מפלאסטיק (לא יקר) עם מכסה תואם. הרבה יותר נוח מכיסוי בברזנט. הקקי של החתולים מכיל לעיתים את טפיל הטוקסופלאזמה, שעלול לגרום לבעיות מעיים, ואם יש מגע עמו לנשים הרות, התוצאות הרות אסון. את החול המסריח לזרוק ולשטוף ידיים היטב אחר-כך

Odri

New member
בכל מקרה ריח של מה שחתולים

עושים בחול (במקרה הטוב...), או במקומות אחרים במקרה פחות טוב נדבק כמו שעלוקה נדבקת לגוף. קשה מאד להפטר ממנו. חלק מהעניין החתולי כאן הוא גם סימון טריטוריה, או מה שנקרא אזורי שליטה של חתול מסויים, מה שיכול לגרום לו להמשיך ול"סמן" את האתר שלך גם אם תכסה את החול שבו, ברזנט יספוג את הריח בצורה אימתנית. לדעתי עדיף לך בכל זאת להעדיף את הכיסוי בניילון אותו אתה יכול להשליך במידת הצורך, שהרי ברור שלא החול שכאן הוא הטריגר של החתולים לעשות במקום את צרכיהם, בהנחה שיש להם מספיק חול זמין בחצר. קשה לנצח חתולים, אבל מומלץ להתייחס אליהם בסובלנות, כי מה לעשות...הם חתולים...

למעלה