חייבת לשתף אותכם מה דעתכם

אופה3

New member
../images/Emo53.gif חייבת לשתף אותכם מה דעתכם

אז ככה, קצת רקע, יש לנו זוג חברים, יחסית טובים, בעצם החברים היחידים שלנו, הבעל הוא חבר של בעלי, כמעט 20 שנה, מאז שהם ילדים, הם חברים מאוד טובים, האישה שלו, הייתה בהתחלה, נורא מגעילה, סנובית, ושחצנית, עכשיו היא יותר טוב, ואפילו התרככה מעט ונהינו חברות יחסית טובות. אז ככה הם יודעים על הבעיות שלנו להכנס להיריון, הם לא יודעים את כל הפרטים האמיתיים, (תירצתי את זה, בכך שאני סובלת מציסטות) כי עד כמה שהם חברים, הם לא צריכים לדעת את האמת, לא כל העולם צריך לדעת שאני דפוקה לא? היום בא בואו נקרא לו א´- הוא בא היום עם דודה שלו, לראות את הבית שלנו, כי היא רוצה לקנות דירה פה באיזור, בניין אחרינו, אישה בת 47, ישבו פה עשו סיור קטן וזהו, שתו קצת קולה והלכו עניין של איזה עשר דקות, עכשיו שתבינו אני לא מכירה אותה, היא לא מכירה אותי, נדה כלום קפוט, הם יוצאים, א´ יורד למטה, והיא קוראת לי רגע לצאת החוצה, אני יוצאת, היא אומרת לא´ ענייני נשים לא איכפת לך נכון, היא אומרת לי, תגידי נכון שאת לא יכולה להכנס להיריון, אז אני אומרת לה, לא לא , אנחנו לא רוצים כרגע לא ממהרים, אז היא שואלת אותי, יש לך איזו ילדה מהמשפחה שלא קיבלה וסת, ואני אומרת לה: לא, אצלנו כולם כמעט קיבלו וכולם בנים, אז היא חושבת וחושבת, ואומרת לי את צריכה שתן של ילדה שלא קיבלה וסת עדיין, ואז היא אומרת לי, הנה הבת של א´ ילדה בת שנתיים שתבינו, תביאי אותה לפה, שתעשה פיפי בכוס, תיכנסי למקלחת, תשפכי עליך את הכוס, מהראש ועד כפות הרגלים, ואחרי זה תתקלחי טוב, אני לא רוצה להשבע באלוהים אבל זה עובד, יש כמה בנות שעשו את זה, ואני אומרת לך ממקור ראשון, ואני בהלם עונה לה: לא לא, אני לא מאמינה בשטויות האלה, יש אלוהים, והכל יבוא בזמנו, אז היא אומרת לי, מה איכפת לך לנסות, זה לא עולה כסף, כאילו שהכל בחיים נמדד בכסף. ואז היא הלכה. אז נכנסתי הביתה ובעלי שאל אותי, וסיפרתי לו הכל, עכשיו תגידו לי אתם מה אני צריכה לעשות, ומה שאני חושבת לעשות הוא שיבוא החבר שלו, הוא כל יום פה, להגיד לו שהחיים של בעלי, ושלי הם עניננו הפרטי, ולא עניין של אף אחד אחר, מה פתאום, אישה זרה שלא מכירה אותי מעיזה לומר לי כזה דבר, אין לכם מושג איך נפגעתי, ואיך אני זועמת בגלל זה, מה כתוב לי על המצח שאני לא יכולה להכנס להיריון, אני לא מבינה, איך היא ברוב חוצפתה, העזה להגיד לי דבר כזה, היא לא מכירה אותי, אני לא מכירה אותה, אך היא עושה דבר כזה אני שואלת את בעלי מאיפה היא יודעת, הוא אמר לי שבטח מא´ , למרות שהיא מכירה את בעלי, ויודעת שהתחתנו לפני שנה וחצי, אבל איך היא אומרת לי דבר כזה, אמרתי לבעלי שיגיד לא´ על זה , והוא אמר שלא כדאי לדבר סתם, כי אולי הוא לא אמר כלום, והיא סיפרה, אבל אני יודעת שזה ממנו, מאיפה היא יודעת דווקא שיש לנו בעיות, ולא שאנחנו סתם מחכים, או מעקבים, אם לא ממנו. וב´ כל באיזה זכות הוא מספר למשפחה שלו על הבעיות שלנו, הרי גם להם היו בעיות בלהכנס להיריון, אז מה אני לא סיפרתי לכל המשפחה של בעלי על זה, למרות שכולם מכירים אותו, אני לא מבינה איך הוא פוגע בי ככה שואלת אותכם עכשיו מה לעשות, אני יודעת שאני אגיד לו את זה בתוך כמה ימים, מה אתם חושבים, האם אני צודקת מרגישה מספיק חברה שלכם כדי לספר לכם תודה מראש האופה

שמופית

New member
אופה, קבלי ../images/Emo24.gif ענק

אני משום מה מרגישה צורך להתנצל בפניך על שקיימים אנשים כאלה אטומים וחסרי רגש, שמרגישים בבית בכל מקום, גם אצל אנשים זרים ומרשים לעצמם להגיד כל מיני דברים, שלפעמים הם חסרי טאקט ופוגעים. קודם כל, לדודה הזאת אל תתייחסי. אמרה מה שאמרה ואת שמעת. תנסי לא להיפגע, מפני שככל שדבריה ישמעו מוזרים, לא היתה פה שום כוונה לדעתי לפגוע בך אלא לעזור (אם כי באטימות ובערות). בקשר לחבר - אני לא יודעת אם יש מה לעשות.... אנשים, מטבע הדברים, מרכלים ומדברים. אני לא מאמינה שהוא או אישתו ניסו לפגוע בכם. המקסימום שאתם יכולים לעשות זה פשוט לא לספר להם יותר כלום ולהגיד להם בהזדמנות שנפגעתם מכך שאיזו דודה יודעת על מצבך ומרגישה חופשיה לדבר על זה איתך. ובעניין אחר (והסבר למה אני כל כך מבינה אותך) - אני הרבה פעמים נתקלת באנשים, סתם נשמות טובות ברחוב, אנשים שאני אפילו לא מכירה, שפשוט מרגישים חופשי לגשת אלי ולהגיד לי שאני חייבת לרדת במשקל !!!! שמעת פעם על דבר כזה ? אז מצד אחד אפשר להעלב ולראות בזה חוצפה וחדירה לפרטיות ומצד שני אפשר לחייך ולהגיד נכון, אתה צודק וללכת הלאה כי בסך הכל, לאף אחד לא היתה כוונה לפגוע. אותו דבר אצלך (אני חושבת) - לאף אחד לא היתה כוונה לפגוע, אבל לפעמים אנשים קצת אטומים וחסרי טאקט ולא מבינים שבמקום לעזור הם רק מקלקלים.

jess ועוד

New member
פשוט לא להאמין

חוצפה של אנשים להדחף ככה לחיים של אנשים ועוד להפיל עליהם כאלו אמונות טפלות להתרחץ בפיפי של ילדה??? הלווווו אנחנו בעידן קצת יותר מתקדם משבט דוב המערות אבל מסתבר שאנשים תקועים אי שם בפרה הסטוריה יקירתי את תרגישי שלמה וטוב עם כל מה שאת עושה ומי שיש לו בעיה עם זה תתנחמי שיש לו בעיות משלו והוא יכול לאחסן אותם במקומות לחים וחשוכים אצלו בגוף (אני נמנעת ממילים גסות ...) ובקשר אליך... את לא דפוקה את פשוט מתפתחת בקצב שלך בחיים שלא תחשבי שמשהו אצלך לא תקין אני מאמינה גדולה בגורל ומאמינה שכשהגורל יתאים פתאום הכל יעבוד תהיי רגועה שלמה עם עצמך ועם המצב (לא המצב של דפוקה אלא מצב של כזו אני ואני אוהבת את עצמי ככה ) וברגע הזה הכל יסתדר אני מוכנה לחתום לך על זה ותאמיני לי שאני לא חותמת בקלות בהצלחה ושולחת לך
חם ואמיתי

shelycat

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo15.gif

שני דברים יש לי לאמר: 1. דינם של חברים שלא יודעים לסתום את הפה ולשמור על פרטיות הוא מידור-מידור-מידור(בדיוק כמו בני משפחה שכאלה). פשוט תפיקו לקחים ותבינו שהם חברים שכיף איתם אבל דיסקרטיות זה לא הצד החזק, אבל כן ההייתי מספרת להם על תוצאות חוסר הדיסקרטיות שלהם ושאתם יודעים על כך ושנגרם לכם היא נעימות בשל "חוסר הטאקט" וה"פרימיטיביות" של אותה אישה. 2. שולחת לך
ענק לנחים אותך על הטיפשות של האנשים הללו.

danaziv

New member
אין טעם לקחת ללב

מאנשים חסרי רגישות כאלה ,פשוט ללמוד מזה ולא לספר להם יותר שום כלום אישי. אני במקומך הייתי פשוט בולעת את הרוק,ולא מקדישה לזה ולו מחשבה קטנה אחת, חבל על האנרגיות שלך. תמיד יהיו בדרכך"נשמות טהורות" שיפגעו אם במכוון ואם לא. במקרה שלך זה נשמע כאילו הם באמת אנשים אטומים,גם החבר וגם הדודה וללא כל ידיעה וכוונה הם פגעו בך, אז... אל תקחי ל-

יעלי2

New member
לשליקט בנושא המידור../images/Emo18.gif../images/Emo18.gif

לנו היה קטע עם מידור והשתמשתי באותן מילים. יש לנו זוג חברים (היא ואני מכירות כ 8 שנים). מאז שהיא איתו הם נעשו חסכנים בצורה לא נורמלית. אני אשמח לפרט איזה רמות במסר לא כאן. ביום שישי, חודשיים אחרי החתונה הם קפצו אלינו ובעלי היקר, שכח שביקשתי ממנו לא לדבר על הסכומים ששילמנו בחתונה (כי זה עדין די סמוך לאירוע) ואנחנו קראנו לחתונה שלהם חתונה במבצע. הלוואי שיכלנו להשיג את ה"מבצעים" שהם השיגו ושזה יראה כמו שרצינו, אבל מה לעשות עלה לנו בדיוק כפול (ושלהם נראה כמו חצי). אישי שכח את עצמו והתחיל לספר בפרטנות ובהתלהבות על גודל ההוצאות. הם נשתלו בכיסא ומייד התחילו לעשות חישובים מול מספר האורחים שהיו לנו. בקיצור אני רציתי למות, כי הם לא מפרגנים בקטע הזה (הם מאוד פירגנו על החתונה ואלבום התמונות), אבל מילמלו שהם הוציאו את החתונה בחצי ועשו קופה! אחרי שהם הלכו אמרתי לו שאני לא מתכוונת לעשות סיפור, אבל הם היו ממודרים ועכשיו הם לא. וזה לא כמו קניית דירה שבענין זה אני בשימחה אספר בבוא היום מה ערכה וכמה עלתה. חתונה זה ענין אישי שמראה את ההקשעה שאדם רוצה לעשות באירוע וכל כך לא רציתי שהם יידעו. אז עכשיו הם כבר לא ממודרים. וחבל. זה היה 60 שניות על מידור אזרחי

אתי@

New member
לא נשאר לי שום דבר חכם לכתוב אחרי

כל העצות החכמות שקיבלת מכולם כאן. אז קחי הרבה
וגם
והכי חשוב שלא תקחי ל
... העיקר שלמדת שאנשים מתנהגים בטיפשות ולא בכוונה, ולמדת לקח מה לספר ולמי... שלך, מחזיקה לך אצבעות

יעל3

New member
כל אחד והבעיות שלו....../images/Emo3.gif

לכל אחד יש איזהשהן בעיות בריאותיות/גופניות/וכו´. במקרה שלך זהו חוסר היכולת להכנס להריון. אני לא יודעת מה הסיבה אצלך, אבל אני מכירה מספיק נשים שהיו להן בעיות ובסוף נכנסו להריון - בלי נקיטת אמצעים כמו שתן של ילדה וכו´. אני חושבת שמאוד חשוב במקרים כאלה הוא המצב הנפשי של הבחורה. כל עוד יש לחץ ומתח זה משדר לגוף, לכן - נפש בריאה בגוף בריא. אני יודעת שקל להגיד וקשה לעשות. אבל - זה הוכיח את עצמו מספיק פעמים.

יעלי2

New member
כנראה שהם דיברו עם כל העולם ואחותו

כדי למצוא פתרון לבעיה שלהם, ויתכן שהם חשבו שכך גם את צריכה/רוצה לנהוג, אז הם "עזרו", לך ו"דחפו" אותך קצת. אני דווקא חושבת שזה מכוונה טובה, אבל בלי שכל ובלי מחשבה מקדימה, כי הם יודעים שזה נושא הכי רגיש והיו צריכים להיוועץ בך קודם אם רצו לעזור. אנשים עושים הרבה דברים טפשיים וחסרי טקט מתוך כוונה טובה ורצון לעזור.

הילית*

New member
אופה יקרה, צר לי על אנשים כאלו

שהטאקט והשכל שלהם פשוט מעוררים חלחלה. לדעתי, אתם צריכים להגיד משהו לחבר שלכם. להבהיר לו שזה לא בסדר שהוא משתף אחרים בבעיות הכי כמוסות שלכם ושאם סיפרתם לו זה היה בגלל שהוא חבר טוב ולגביך יקירתי, את ממש לא דפוקה. יש כשל מסוים בגוף שלך ואני בטוחה שעם כל הרפואה המתקדמת של היום הרופאים יפתרו את הבעיה ותצליחו להביא ילד לעולם ומקווה שזה יהיה מהר. ועוד משהו, עם לב רחב כמו שיש לך אני גם בטוחה שתהיי אמא נפלאה...

Ronnie*

New member
ממש מדהים...

מה אני אגיד לך... נתנו לך פה עצות טובות, ואני מסכימה איתן. יש בעולם אנשים שאין להם גבולות ואין להם טיפת טאקט. חבל לבזבז עליהם משאבים מיותרים (למרות שאני יודעת איך זה, קל להגיד וקשה לעשות, קשה לא לקחת ללב). בכל מקרה, אני מקווה שהכל יסתדר לכם בקרוב, ובינתיים - אל תתייחסי לאנשים טיפשים כאלה...

dorlim

New member
לקחת לי את המילים מהפה ../images/Emo22.gif

אז אני רק שולחת
גדול ומחזיקה לך המון אצבעות שעוד מעט תסתכלי על כל הבעיות האלה בלשון עבר

יעלי2

New member
יש לכם חיה בבית?../images/Emo62.gif../images/Emo35.gif

ידוע שלנשים שקשה להיכנס להריון, מאוד מומלץ לקחת חיה (חתול, אבל אפשר גם כלב) {לדעתי חתול יותר נוח}. מטפלים בו, מתעסקים איתו עם האוכל והקקי, וקצת נותנים לגוף להשתחרר מהלחצים הגלויים והמודחקים. זה ידוע בתור מקדם הריון מאוד מומלץ. כי גוף ונפש אחד הם, ואחד משפיע על השני! השאלה אם משאירים את החתול אחר כך (בזמן הריון).

Ronnie*

New member
כן, יש איזו בעיה עם חתולים

בזמן ההריון, אבל אני חושבת שיש דרכים להתגבר על זה (לא להתעסק עם החול שלהם, אולי לקבל חיסון). אני מאוד מקווה שבבוא הזמן לא נצטרך לוותר על החתול.

jess ועוד

New member
רוני הבעיה היא באמת עם השאריות

של החתול וחיסון בהחלט פותר בעיה את יכולה לעשות אותו כבר עכשיו כי הוא מבטיח חסינות לכל התקופה שאחרי יענו מעכשיו ועדדדדדדדדדדדדדדדדד......

אופה3

New member
יעלוש החמודה אין לי חיה יש לי חייל

חיילים, ואתם אני מאוד עסוקה, אולי אינך יודעת אבל אני מנהלת פורום למענם, ואני עמוסה עד מעל הראש, אז תודה, ממש הצחקת אותי

אלונהב

New member
אופה יקרה, קודם קבלי ../images/Emo25.gif

ועכשיו- קודם כל, אל תקחי קשה אנשים כאלו, חיי את חייך עם בעלך יקירך וזהו- זה.. מעבר לזה- בנוגע לפיפי- אמנם מגעילה המחשבה, אבל יש המון סיפורים על סגולות הפיפי, ואני אולי הייתי מנסה (כמובן שהכל תלוי אם באמת יש בעיות ואולי אתם לא רוצים או אלף דברים אחרים..) בכל מקרה, שימי פס וחייכי אליהם (תאמיני לי שאני מכירה מקרים דומים לשלך, ורק שבמקרים הללו ה"חמה" היא זו שיש לה יציאות מהתחת בעניין)

shelycat

New member
../images/Emo32.gif "יציאות מהתחת"?!../images/Emo3.gif../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

leahf25

New member
לאופה היקרה...

קודם כל אל תחשבי שמשהו "דפוק" אצלך- זה ממש לא נכון!!! אני מצטערת כל כך שהיית צריכה לשמוע את זה ולהרגיש איך שהרגשת (ועדיין מרגישה) בגלל החוסר רגישות והאטימות של אנשים מסויימים... וגם אני מצטרפת לכל ה-
החמים !!!

למעלה