דרושים מתנדבים להעברת סדנאות/הרצאות

אני מעוניינת להתנדב ולהעביר סדנאות

או לעזור בכל דבר אחר שאני יכולה לעזור בו, ניתן ליצור קשר במסרים. תודה רבה.

tulit

New member
דרושים מתנדים לקייטנה לילדים אוטיסטים

בשבועיים האחרונים של חודש אוגוסט החל מהתאריך 16/8/07 עד ה 31/8/07 מתקיימת קייטנה לילדים אוטיסטים באולפנית ישורון- בפתח תקווה. שעות הקייטנה הינן 08:45 ועד 15:00. דרושים מתנדבים ומתנדבות בני 16 ומעלה לקייטנה!!!!! כתמורה ינתנו המלצות תודה ליטל

מעוניינת להתנדב בהעברת סדנאות

יצירה או מוזיקה או בישול או תיאטרון או סרטים או איפור וטיפוח או כולם!!! אשמח אשמח אשמח!!! תודה, אפשר ליצור קשר במסרים.

התנדבות למועדון נאמ"ן(נפגעי אירוע מוחי)

במרכז פסגות בחולון, קיים מועדון חברתי לנפגעי אירוע מוחי לגילאי 40+ אנו מחפשים אנשים חמים עם סבלנות, חום והרבה אהבה וקבלה כדי לרכז את הקבוצה המקסימה הזו/כאלה שיש להם מה לתרום לקהילה הזו-הרצאות, טיולים, אומנות וכד ניתן לקבל פרטים בטלפון 036530303 ליאת תבורכו ליאת

מייכלוש

New member
דרושים מתנדבים

לבית חם לנערות במצוקה בבאר שבע דרושים מתנדבים למס' שעות בשבוע בהם ישבו ללמוד עם בנות הזקוקות לחיזוקים ולמבחני מעבר בבי"ס. תודה!

נועית10

New member
../images/Emo23.gifמתנדבים לסיוע אישי לניצולי שואה

במדינת ישראל חיים כ – 240,000 ניצולי שואה. חלק גדול מהניצולים הצליחו לשקם (לפחות כלפי חוץ) את חייהם לאחר הטראומה שחוו. עם זאת, חלק מהניצולים הם אנשים בודדים, יש ביניהם חסרי אמצעים ויש השרויים במצוקה יום-יומית. ניסיון קודם של פעילות העלה, כי יצירת קשר אישי-אנושי עם ניצולי שואה גלמודים, תורמת לשיפור הרגשתם. פרויקט חנ"ה מלווה באופן קבוע ושוטף, באמצעות סדנאות מקצועיות, תמיכה וסיוע למתנדבים. לא נותרו לנו שנים רבות, בהן ניתן יהיה לבצע פרויקטים מסוג זה, ולחוות קשר בלתי אמצעי עם הניצולים וסיפורם. כעם, יש לנו מחויבות ערכית ומוסרית להעניק לניצולי השואה תשומת לב, הקשבה וסיוע, בערוב ימיהם. מתנדבים מבקרים ניצולי שואה באופן קבוע לסיוע חברתי. זקוקים למתנדבים, שיבקרו אחת לשבוע או שבועיים, באופן שוטף וקבוע, בביתם של ניצולי שואה, שיכולים לארח מתנדב והביעו את רצונם בכך. חלק גדול מניצולי השואה מצויים במצב של עזובה נפשית. ניצול שעבר את השואה בעשור השני לחייו, הוא היום באזור גיל ה - 80. רבים מחבריו הלכו לעולמם. חלקם מבלה ימים שלמים עם עובד סיעוד זר, איתו אין הם יכולים לתקשר מעבר לצרכים בסיסיים. יש ניצולים, שמסיבות שונות לא יצאו כבר שנים מפתח ביתם. רבים מהם כמהים לחברה, לבן שיח, על כל נושא. הם, שלא סיפרו ולא דיברו, משתוקקים כעת לחלוק. המבקר אצלם אינו רק המתנדב, אלא החברה הישראלית כולה. גם שיחות "קטנות ושטוחות", על נושאים שוליים לכאורה, משיבות לניצול את תחושת הערך שלו. המתנדבים המצויים בקשר עם הניצולים, קובעים את מסגרת היחסים ומהותם. חלקם צופים בטלביזיה, מטיילים ברחוב, עורכים קניות, משחקים בקלפים, מבשלים, משוחחים על פוליטיקה ועוד, כיד הדמיון וההעדפות המשותפות. בשידוך בין הניצול למתנדב, נלקחים בחשבון מין המתנדב, שפתו / תרבותו, ומקום מגוריו העיקרי. במסגרת פרויקט זה, אין אנו עוסקים בסיוע כלכלי, או סיעודי, אלא חברתי. מעבר לכך, אם צריך למלא טופס כלשהו, לקחת דואר רשום, או להחליף נורה שרופה - אם המתנדב יכול ורוצה, אדרבא. במפגש הראשוני, יוסבר למתנדבים במה כרוכה ההתנדבות, יוסבר על הזיקנה, ועל הזדקנותם הייחודית של ניצולי השואה. לאחר ביצוע ה"שידוך", וקיום מספר מפגשים בין הניצול למאמץ, יוזמנו המתנדבים למפגשי חובה אחת למספר חודשים, על מנת לדון בקשיים שנוצרים ובדרכי הפתרון האפשריות, ויקבלו הדרכה מאנשי מקצוע בתחום. כמו כן ימסרו המתנדבים דיווח כללי, שיאפשר קבלת תמונה על מצבם של ניצולי השואה, ובעיות נפוצות המצריכות טיפול. ניתן לפנות אל יו"ר הועדה לסיוע לניצולי השואה, יורם מלמד, 03-6727513 [email protected]
מצורף קובץ עם כל הפרטים- מלאו את השאלון ושלחו באימל.

נועית10

New member
רוצים לתרום לעמותת דורות ההמשך? כנסו

מצורף קובץ עם פרטי העמותה וכיצד ניתן להעביר אליה תרומות. תודה

נכנסתי לאתר

הורדתי טופס הרשמה אבל לשם כך יש צורך בתשלום דמי חברות אני חושב שמתנדב או אדם שרוצה לתרום מזמנו ולעשות עבודת קודש כזו לא צריך גם לשלם על כך.(במיוחד שאנחנו יודעים שבמדינתנו -בכל עמותה עומד אדם שמרויח הרבה יותר מהמקובל-על אף שאין אני מאשים אישית יו"ר עמותה זו כי אין לי פרטים אישית על העמותה) אשמח לעזור לאנשים אלו יוצאי השואה הערירים והזקוקים לעזרה ואוזן קשבת- אבל לא מוכן לשלם דמי חברות על כך

נועית10

New member
../images/Emo41.gifהבהרה לגבי הטופס באתר-חברות והתנדבות

הטופס באתר מיועד לאנשים שרוצים לקחת חלק פעיל בעמותה ולהשתתף באירועים שלהם בחגים ועידכונים שותפים או להיות חלק מהועדות בעמותה ולכן נדרשים בתשלום של 120 ש"ח הטופס לא שייך להתנדבות. להתנדבות יש לשלוח פרטים בהודעה הראשונה שכתבתי כאן וצרפתי קובץ, למטה בקובץ יש אפשרות לשלוח את הפרטים הנ"ל: שם¬__ שם הישוב בו אני מתגורר__ טלפונים___ עיסוק / מקצוע__ הורי ניצולי שואה כן / לא אם כן, מאין__ דובר שפות אלה__ ניתן לפנות לעמותה בדרכים הבאות: עמותת דורות ההמשך - דורות ת.ד. 22127 תל אביב 61221 טלפון: 052-2683834 דוא"ל [email protected] : E-MAIL אתר : http://www1.yadvashem.org/heb_site/heb_remembrance/dor/home_dor.html תודה

liat1953

New member
תודה נועית על הפניתך

בזכות הפניתך הגעתי אל "עמך"עמותה התומכת בניצולי השואה וכבר במהלך השבוע הוזמנתי לראיון ומקוה שבהקדם אוכל לתרום מעצמי למען ניצול/ת שואה. כל הכבוד לפעילותך כאן למען הקהילה.

Lelchizki

New member
אח בוגר

אח בוגר הינו ארגון ללא מטרות רווח למען קידום החינוך וההתנדבות בישראל. האמונה בארגון היא כל כל תלמיד זכאי להיות ברמה חברתית ולימודית גבוהה, ללא קשר למצב הסוציו-אקונומי בו הוא חי, ובו בזמן לפתח מחשבה קהילתית ופעילות מוכחת למען הקהילה. הארגון מחפש אחר מתנדבים במגוון תחומים. לדוגמא: - מבוגרים / תלמידים אשר ירכזו את הפרוייקט בבתי הספר שלהם / באזור מגוריהם / בעירם - אנשי מקצוע היכולים לתרום מזמנם וכישוריהם: מורים, צלמים, נגנים, זמרים וכו'. - אנשים המעוניינים להעביר סדנאות העשרה למצטיינים מעוטי יכולת - חברות או פרטיים אשר מסוגלים לתרום ציוד משרדי / ביגוד / כסף לטובת פעילות הארגון. לפרטים נוספים: אח בוגר - www.ahboger.org או במייל: [email protected] תודה מראש!

2ש ל ג י ה

New member
עבודה עם נערות בסיכון../images/Emo41.gif

שלום אנשים יקרים, שמי דקלה ,אניעובדת בעמותת עלם (עמותה למען נוער בסיכון) ואני פונה אליכם בבקשה לעזרה ולהתנדבות במיזם חדש שאנו מקימים בעכו. מדובר במיזם של מרחב נערות בו ישהו נערות בסיכון שלושה ימים בשבוע בשעות הבוקר. אני מחפשת אנשים שירצו להעביר סדנא חד פעמית או לאורך זמן בנושאים שונים שיכולים לעניין בנות נוער או מתנדבות שירצו לעבוד במרחב לאורך זמן עם הנערות בשיחות אישיות.... אשמח מאוד אם תפנו אליי במסרים ואשמח לתת עוד פרטים למי שיבקש.. דקלה

שלמה סוויסה

שלום למשתתפי הפורום הוותיקים והחדשים. לאחר "נבצרות זמנית" של כמה שבועות אני שמח לחזור לכאן לתקופה מוגבלת ולדווח על תוצאות פעילות מסוימת, שקיבלה ביטוי גם בפורום זה. בהודעותיי האחרונות מאז הבאתי את סיפורו של שלמה סוויסה משדרות, שנזקק להשתלת כיליה. אין בדעתי למסור מידע על התרומות או על התורמים אבל אני שמח לבשר, ששלמה עבר את ההשתלה בשעה טובה ומוצלחת בשבוע שעבר, וכולןנו צריכים לאחל לו רפואה שלמה. מי מכם, שנוהג גם להתפלל, יכול לציין את שמו לרפואה בזמן קריאת התורה בימים שני וחמישי ובשבת. השם לצורך התפילה: שלמה בן מרים. אז ב"ה נאסף עד היום כמעט כל הכסף הדרוש וכל מי שתרם למטרה זאת נעשה שותף להצלת חייו ו"כל המקיים נפש אחת מישראל, כאילו קיים עולם מלא" (משנה מסכת "סנהדרין"). מה הלאה? כבר פורסמו כאן בפורום 2 הודעות טריות על נכונות לעזור. עם זאת העמותה סובלת ממצוקה קשה של כוח אדם מתנדב אפילו כדי להציע עזרה לאחרים וכפועל יוצא רבים, שהיו יכולןים להיעזר, אינם יודעים את הכתובת. אז ראשית אני פונה בזאת למנהלת הפורום היקרה, שכבר הייתה שותפה בכוח להרבה מעשים טובים, שגם אנו היינו שותפים להם (כמעט בלי מאמץ), לרשום את כתובתנו ולהעביר אליי באופן אישי הודעות חשובות מהפורום. בסך הכל זה רק עניין של רצון לעזור ולא מעבר לכך. איננו נוהדים להתחייב לשום דבר אבל ב"ה, שהחיוב הוא ללא התחייבות. אנו זקוקים למתנדבים בכל התחומים ולא רק בחופש הגדול אלא גם כל השנה. לפעמים המאמץ הוא מזערי אבל הידיעה, שבזכות מאמץ קטן זה הצלנו אנשים גדולים, שווה את הכל. אז אנא! מכל מי שמתעניין, יש לנו אתר אינטרנט, שבאמצעותו ניתן לפנות אלינו, להציע הצעות וגם להגיש בקשות (בנושאים רפואיים בלבד), ואנו מאחלים לכל, שנזכה תמיד להיות מן הנותנים, אבל שלא יהיו חולים. תודה לכל המתנדבים/ותקרים/ות

neryaz

New member
עמותה להתנדבות בפ"ת?

מישהו מכיר עמותה/מקום מסויים שמחפש נוער(גילאים 16-17) להתנדב בחופש בפתח תקווה לא התרמות! דברים כגון:לחנוך נוער מצוקה,מועדונית ערב וכו' וכו' וכו' עדיפות לשעות הערב כי אני פנוי בשעות הבוקר עד 5 בצהריים רק ביום שישי+עוד יום-יומיים באמע השבוע(אני שומר שבת) אם מישהו מכיר משהו בבקשה להשאיר פה הודעה+פרטים תודה

תמרי10

New member
"לתת" תמיד מחפשים מתנדבים

יש להם גם הפעלות וקייטנות וסניף מפואר בפ"ת

neryaz

New member
פרטים?

אפשר קצת פרטים עליהם? מה עושים המתנדבים שם? מישהו שהתנדב?שעות פעילות...

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifלהלן פרטים לגבי התנדבות בפ"ת

תוכל ליצור קשר עם המועצה להתנדבות בפ"ת ולברר עימם לגבי אופציות להתנדבות ברחבי העיר יו"ר המועצה- שמואל סנדלר כתובת: ז'בוטינסקי 4 פתח תקוה טלפון: 03-9344921 פקס': 03-9219049 נייד: 050-5528191 בנוגע לעמותת לתת- מצורף קישור לאתר העמותה ופעילותה. "ארגון לתת - סיוע הומניטרי ישראלי נוסד בשנת 1996 במטרה להעניק סיוע לאוכלוסיות במצוקה, בארץ ובעולם, על בסיס אוניברסלי ושוויוני, על ידי הנעת החברה האזרחית בישראל למעורבות בשדה הפעולה ההומניטרי ובכך ליצור מודעות חברתית ולהקנות ערכים של ערבות הדדית ונתינה. לתת הוא ארגון לא ממשלתי, א-פוליטי וללא כוונות רווח, הממומן מתרומות בלבד. בארגון פעילים יותר מ - 4,000 מתנדבים מכל רחבי הארץ."

למעלה