בבקשה

מצב
הנושא נעול.

vif

New member
היסטרוסקופיה צילום רחם ןמה שביניהם

ועוד בעניין היסטרוסקופיה
אני עשיתי פעמיים בהפרש של שבוע בקופת חולים, היו כאבים, אבל לא בלתי נסבלים (חוץ מזה שהיה משעשע לשמוע את האחות אומרת "תנשמי רגיל" כשתקועה לך שם מצלמה שהיא בעצם מין צינור מתכת דק...
..., זו היתה היסטרוסקופיה אבחנתית והיה חשד רציני לפולים...
לאור זאת עברתי גם היסטרוסקופיה ניתוחית בבי"ח, בהרדמה מלאה, שלשמחתנו בה לא מצאו שום פוליפ, וגם החשד להידבקויות נשלל. אני מסיקה מזה שכנראה תחת הרדמה הם בודקים טוב יותר, והתוצאות יותר אמינות... אבל אולי זה בגלל שזה בוצע בבית חולים...
היסטרוסקופיה צילום רחם ןמה שביניהם
רציתי רק להגיב
כשאני עשיתי צילום רחם הייתי ירוקה לגמרי לא העלתי על דעתי שזה יכול לכאוב אף אחד לא הזהיר אותי ואני זוכרת את ההרגשה האויומה של הכאב המשונה הזה שבא משום מקום ובסוף ממש צרחתי לטכנאי שיפסיק זה היה גם כואב וגם משפיל כי הוא לא הבין מה אני היסטרית וגם אני לא הבנתי כי לאהכינו אותי לזה.רק כשיצאתי החוצה שאלתי את האחות בחוץ אם זה נורמלי שזה כואב..אני כמובן חושבת שמה שלא נורמלי זה אני ..והיא אמרה כמובן !!!מה לא אמרו לך ??? זהו אני יודעת שיש בנות שזה לא כאב להם והלוואי ותהיי מהסוג הזה אבל רק שתדעי ותכיני את עצמך שיש עוד אופציה...אני לא כדי להפחיד ! בהיסטרוסקופיה אבחנתית לא כאב עד שלב מסוים ופתאום התחיל כאב שהזכיר את הכאב ההוא והרופא שואל אותי שאלות ומתבדח ואני בקושי נושמת אבל זה היה יותר קל גם בגלל שהכרתי את הכאב והייתי מוכנה אלייו. גם לי באבבחנתית ראו הדבקויות ואפילו אני ראיתי אותם בטלויזיה ואחכ בניתוחית לא ראו כלום ואמרו שהכל ת קי ן !! האמת שזה עד עכשיו מטריד אותי מי צדק ???ואם זה של האבחנתית צדק אז יש לי עדיין את הההדבקויות.. זה כמובן לא היה אותו רופא ! זהו בהצלחה וילה אני הולכת לעבודה ושרה לי בגשם!
יום מצויין לכולם

יעלה ר

New member
נחיצות הבדיקות

בבקשה
היינו ביום רבעי שעבר במדיקל אצל ד"ר אליה בר והא אמר שלפני הכל צריכים לחערוך בדיקות גם לי וגם לגדי. בדיקות דם וגם ממני הוא רוצה שאני יעבור שוב צילום רחם + ביופסיה רציתי לדעת אם משהי עברה את זה,אם זה כואב,אם הבדיקה מצריכה מנוחה לאחר מכן. אם אפשר את הביופסיה לעשות בקופ"ח או רק במדיקל. ולמה צריך הכנה של גסטון 3 שבועות לפני
הכול אופן סליחה על אורך השאלה.ו
שיש לי אותכם.
נחיצות הבדיקות
שלום ביופסיה של רירית הרחם מטרתה לבדוק את איכות הרירית (הקרקע) לקליטת הריון. מעבר לצילום רחם ע"מ לדעת עם אין שרירנים הידבקויות או רחם דו-קרני, צריך גם לדעת שהקרקע שעליו יונחו הביציות היא טובה, ושהיא מתאימה ליום המחזור שלך. גם העוברים היפים ביותר בעולם לא יגדלו על רירית לא איכותית. ראי את הבדיקות האלו כקיצור הדרך אל המטרה - ההריון. כרגע את לא רואה את זה אבל מטרת הבדיקה לראות שבאמת הכל בסדר ואם יש בעיה, גם לרב ניתן לפתור אותה:גרידה בה מורידים את שכבת הרירית ומגדלים אותה מההתחלה בד"כ עם אנטיביוטיקה. רירית הרחם גם צריכה להיות מתאימה ליום הנכון מבחינת המחזור שלך. כשאנחנו במהלך הבדיקות כל בדיקת נוספת שהרופא "מפיל" עלינו היא לא נעימה ומכבידה, ואנחנו כל הזמן רוצים להגיע ל"תכלס"-לטיפול, אבל ראי את הבדיקות האלו כתחנות קטנות בדרך אל המטרה, שחייבים לעבור דרכן ולעיתים בזכותן גם מקבלים לעיתים קיצורי דרך. בהצלחה מתוקה

מצב
הנושא נעול.
למעלה