איך עושים דילוג עיניים ?

קרנוש18

New member
אני עושה צעיף../images/Emo39.gif

אני התחלתי לסרוג צעיף. מסרגה מספר 4 . עשיתי אולי 3 - 4 שורות. זה יוצא נורא צפוף. אמרו לי לעשות דילוגי עיניים. אני לא יודעת איך אני יודעת לסרוג את הבסיס. שורה אחרי שורה. אשמח לקבל עזרה תודה רבה רבה

HollyGolightly

New member
היי קרנוש

דילוג על עין הוא סריגה של מספר עיניים מסויים ואז העברת עין ממסרגת שמאל למסרגת ימין מבלי לסרוג אותה (אם את שמאלית אז ההיפך). זה נראה קצת מוזר שנתנו לך הוראה כזו מבלי לפרט יותר. כי על בסיס הנתונים שנתת קשה מאד לתת עצות. אם אני מבינה נכון מהפרטים המעטים בהודעת, אז אם סרגת רק שורות ספורות והסריגה צפופה מדי, אולי פשוט עדיף לפרום ולהתחיל מחדש עם מסרגות עבות יותר? אולי תוכלי לתת קצת יותר פרטים על הדוגמא? למשל פרטי הצמר, פרטי המסרגות, איזו דוגמא את סורגת? כתבת שהבסיסית ביותר, האם הכוונה לשורה ימין, שורה שמאל? עין ימין, עין שמאל? הכל ימין? בקיצור - כמה שיותר פרטים יאפשרו לנו לנסות לעזור לך.

מושה כ

New member
לא ברור לי למה אמרו לך לדלג על

עיינים. אם את רוצה שהסריגה תהיה פחות צפופה, את חייבת להחליף את המסרגות למסרגות יותר עבות. עובי המסרגות - תלוי עד כמה דליל את רוצה את הסריגה. יש לך אולי מצלמה דיגיטלית? צלמי את מה שאת סורגת ואז יהיה יותר פשוט לעזור לך.

למעלה