לדינה ולגיל היה אחלה ..

• פותח הנושא gn64
  • פורסם בתאריך

אביר33

New member
ואיך שכחתי...תודה רבה גם לקפקא

על בידור הילדים...היית אחלה !!

ידידיי החדשים

תודה תודה לכולכם על אתמול - ראיתי שיש שרשור שלם בנושא אבל.... בשבילי זו הפעם הראשונה, ופתאום השמות והסיפורים מקבלים צורה, קורמים עור וגידים ופתאום אתם לא סתם שמות ומילים ושירים וחילוקי דיעות - אתם אנשים. ולא סתם אנשים אנשים מתוקים ומקסימים. היה לי כיף מאוד איתכם ידידיי החדשים (והבת שלי היתה בשמיים). אוהבת את כולכם. גאיה

גאיה יקרה,

היתה לי הזכות והעונג לפגוש ולהכיר אותך מקרוב (בתור אלה שהגיעו ראשונים) יום טוב וקסום לך ולבתך המתוקה.

יקירתי

תודה על התגובה. כפי שתראי למעלה את במיעוט אבל לא נורא. גם אני שמחתי לפגוש אותך וגם את השאר. תהיי בקשר
גאיה

blonda3

New member
גם לנו היה נעים מאד../images/Emo24.gif

להכיר אבל...... מרוב פרצופים חדשים, אני כבר לא זוכרת מי של מי..... מי יזכיר לי? יתן לי רמז? תודות
היתה שם ילדה מתוקה, עם שיער שטני חלק, בת שש וחצי-שלי מי היא ומה שמה? מי מזכיר לי?
מי זאת שעשתה חצילים טעימים?-שנהב?

*יערית

New member
בלונדה...

גאיה היתה זו עשרה בשיפודים זהובת שיער גם כן. שלי היא בתו של ננדו..מקסימה בהחלט
לגבי נועה שלך...הבת שלי לא מפסיקה לדבר עליה... מה עשתה לה הקטנה שלך?

blonda3

New member
../images/Emo99.gifיערית-תודה ....

תמסרי ד"ש לקטנה שלך. העברתי לקטנה שלי את הד"ש ממך.... יכול להיות שהיא פשוט התאהבה
הקטנה שלך. אתן תמיד מוזמנות/ים
אני מאד שמחתי כשראיתי אותן ביחד. כאלו קטנות וחמודות.
הן נתנו יד, וגם התחבקו.... ונדמה לי שהפרפר האדום נשאר באוטו של קפקא.... ושטבעת הדובי.... נשארה אצלינו... או שניתנה במתנה?
בקיצור-מתי המפגש הבא?
איזה כיף היה.....

בוקר טוב לכולם ותודה על הכל !!!

היה פשוט 10!! היה כל כך כיף לפגוש את כל הפנים שמאחורי השמות. הבוקר הילדים שלי התעוררו מחוייכים, סיפרו חוויות מאמש ושאלו: "מתי יש עוד יום כיף"? כל הכבוד על הארגון המוצלח, על בחירת המקום הנפלא, האוכל שהיה בשפע, החברה הנעימה, המוסיקה הנהדרת, בקיצור על שהצלחתם לעלות חיוכים בלב ופיות הרבה אנשים. יישר כח!!!

שחר 33

New member
עכשיו תורי

אינעל העולם לקחתם לי את כל המילים. גיל- אתה תותח, אין אין עליך.... דינה - אותו כנ"ל בגירסת טכנו-אסיד... זה לא פשוט לקחת על הראש כזה ארגון באמצע החיים, אבל כנראה שיש אנשים שקורצו מחומר משובח. ולכל אחד ואחת מההורים, החברים, הילדים, אנשי המשק, ועד אחרון הברבזים, קוראים לזה הרכב מנצח. תודה על מי שאתם והזכות שיש לנו להיות חלק מכם. היה אחלה....יאללה חוזר לעבודה. שלכם, שחר ומאי

boaz10

New member
לא נשארו מילים

כייף גדול היה פה !! כל הכבוד לגיל ודינה מצפים לבאות...

blonda3

New member
תודה גם מאיתנו../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif|כן

תודה לגיל ודינה על הארגון ועל היוזמה! תודה לנדוס ולחברתו שעל המנגל! (למרות שאכלתי רק נקניקיות....) תודה לכל הילדים המקסימים שבעצם איתם היתי רוב הזמן ומהם נהניתי (כרגיל) הכי הרבה.... איזה כיף להיות בחברתם של כאלו ילדים מקסימים והמהממים..... תודה לכל מי שטרח והביא כבודים, סלטים, פשטידות, חצילים סוכריות לילדים וכו´.... היה לנו כיף גדול, והיום-כמובן על הבוקר גם בתי הקטנה ביקשה ממני ללכת שוב לארנבונים...... מה שיכולתי להבטיח לה-זה לגשת לחנות החיות הקרובה שבקניון..... חחחה. הדרך חזרה הביתה אמנם היתה מאד ארוכה מבחינת הזמן, אבל מאד קצרה מבחינת התחושה, כי כל הדרך העליתי זכרונות מהארוע..... שיהיו לנו עוד הרבה מפגשים מהנים שכאלו. שמחתי להכיר את כל החדשים. וגם את הוותיקות שלא הכרתי לפני כן
אני רוצה לציין-שלכולנו יש עדיין כאב, בגלל מה שעברנו בגירושין. לכולנו יש משקעים, צלקות וכו´. ולכולנו יש ילדים שעברו ועוברים את הקשיים שבאו בעקבות הגירושין. ומפגשים מהסוג הזה מאד מאד מחזקים, ולכן מאד מאד חשובים!!!! לנו-ובמיוחד לילדים!!!! תודה לכולכם/ן.

romi99

New member
לגיל ודינה

זה אני אור , של דנה רציתי להודות לכם שארגנתם את המפגש של
. היה כיף ונהנתי מאד. הכי נהנתי מהנרות שהכנו ושגם אפינו פיתות ורכבתי על סוס פוני ושיחקתי כדורגל עם רפי ודנדי ורותם וכמה ילדים מתי יהיה עוד מפגש? תודה אור של דנה

deena

New member
אדון אור!

שמחנו כולנו מאוד להכיר אותך. ולהכיר את הילדים האחרים שהיו במפגש, וששמענו עליהם כל כך הרבה. תודה שבאת!!! (אל תרשה לאמא לקחת עוד ביסים ממך - אנחנו מעדיפים אותך שלם.)

נועם**

New member
../images/Emo20.gif לדינה וגיל.......(מהבת של נועם)

תודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדה..... היה מה זה אחלה שחבל"ז על הזל"ז, ראיתם איך יצא הנר שלי? בלעעעעעעע
מקווה להפגש שוב
בקרוב...... יערית - ד"ש חם
ו-
לפשושים שלך (במיוחד לנסיכה הקטנה) ול-
... "עגבניה , עגבניה, אותך קניתי יד שניה..."
ליאור

*יערית

New member
ליאוריצ´י......./images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

תודה רבה מתוקה..אני בטוחה שאם היינו שכנות היית על תקן ביבי סיטר של ילדיי כמו ב.....אילת
ועכשיו היא מגעת אותי כל שניה יוצאת מהמיטה הנסיכה הזו... אמרתי לך בתחילת היום אתמול....את תהני לא חשוב מה הגילאים אנחנו ילדי החיים!!!!!!!!!!! נשיקות רבות לך ולאמא הנשמה שלך..שאין פלא שהתפוח לא נפל רחוק מהפרדס
וכמובן גם לאחיך שהוא חלק מהחבילה יפה שלכם}{ אוהבת מאוד...

למעלה