אל מפגש ווס מנדו
פתגמים

tsiporganeden

New member
אהלן חברה מתרגשת לקראת

המפגש הערב, מאוד מקווה לראות את כולכם, תחדדו לשון ושיניים שלא נשבור אותם כשנרצה להגיד משהו שאנחנו לא יודעים...
אבל ברצינות, רציתי להגיד לכם שמי שצריך לנסוע דרך גהה לראשל"צ עדיף שיסע בדרך עוקפת, כמו צומת בית דגן, או צומת טייסים ואפילו כביש עוקף רמלה לוד, כי גהה בשעות הערב פקוקה שייקח לכם שעתיים להגיע. אז סעו בדרכים עוקפות ולהתראות.

קיזלי

New member
צהריים טובים לכולם

אנא קוראת בכל קריאה לעזרה: אנא מי שעובר מהכביש הראשי של יהוד בדרכו אל רשל"צ אשמח אם יודיע לי כי מיהוד לרשל"צ סיפור בתחבורה ציבורית... ואני מאוד מעוניינת להגיע היום... במידה ומישהו מוכן לעשות ג´סטה אנא שלחו לי מסר, מונצ´ה גרסייס ובואנס דייס קיזלי

gingit1

New member
אמיגוס אי אמיגס, קרידוס אי קרידס|חי

תבלו ותהנו הערב במפגש, צר לי שלא אוכל להגיע, תאכלו משהו גם בשבילי. אביאל קומה אונה עוגה אי פרמי, מונצ´וס בזוס א טודוס

avielss

New member
ציפר גנדן חשבתי גם על זה

אבל אני חייב את גהה אם לא אני צריך לעשות און טורנו קה נו מוס טרייגה אל דיו

רותי ב.

New member
מתרגשת פה

במקום כולכם, לא לשכוח לספר חוויות. בבקשה בפירוט רב, אם אפשר להזמין. רוצה להיות אתכם, ולא יכולה.

Sarika

New member
../images/Emo50.gifאל מפגש ווס מנדו../images/Emo77.gifפתגמים

בנושא שמתאים לערב כזה - "חברות":
"אל אמיגו פין אל אומבליגו" החבר עד הקורקבן. משמע - חברות עד הכיס.
"אמיגוס אי ארמאנוס סרימוס, מה לאס בולסאס נו מוס טוקראמוס" חברים ואחים נהיה אם בארנקים לא ניגע.
"אל דיו מה גוארדה דה לוס אמיגוס,אי יו מה גוארדארה דה לוס אנמיגוס" האל ישמרני מחברים ואני אשמר מאויבים.
"בארו אה לאס מיגאס, אי נו אה לאס אמיגאס" אני מטאטאת את הפירורים אך לא את החברות. היידה בואן מפגש כטאנגש, יו סטו קון ווזוטרוס אן מי קוראסון

אל פין אי יו נו פואדו וניר ../images/Emo10.gif

מי איז´ו וה טרייר פרמרה וז סו נוביה (ל כלה אבל חברה חדשה) אל יה טיינה 29 אניוס...יה מרקי קוזיקס בואנס, נו טנגו טיימפו פרה אורנר. הודיע לי ברגע האחרון, לא היה לי זמן לאפות ולהכין מדהו חגיגי, אבל קניתי דברים טעימים. מצטערת שלא אראה אתכם... מקווה שתדווחו ע"צ שלא ארגיש בחוץ.

avielss

New member
../images/Emo10.gifכמה שחיכינו לך

אפילו מאי 55 ואני עשינו סיבוב לבדוק אולי טעית היה מטריף היה מעולה אהבתי ישבנו מ7 בערב עד 11 בלילה יכולנו להמשיך עוד הינו עייפים _ןאני עדיין עייף(:) עידכונים שוטפים מחר בבוקר

רותי ב.

New member
חונה, קונטמוס,

קומו פאסו? זה מסוג ההפתעות הטובות, ויהיו עוד מפגשים. מחזיקה אצבעות

למעלה