שאלה נואשת למבינים ב-ACCESS

eligrt

New member
../images/Emo5.gifשאלה נואשת למבינים ב-ACCESS

בניתי מסד נתונים עם נתוני טקסט מילולי בלבד (ללא נתונים מספריים)על בסיס המסד בניתי טופס ועליו הוספתי פקד פתיחת טופס שבלחיצה עליו אמור להפתח טופס נוסף המבוסס על רשומות מאותו מסד הנתונים. הבעיה היא שכאשר לוחצים על הפקד נפתח טופס ומציג את הרשומה הראשונה ברשימה לא משנה מאיזו רשומה הסתעפתי. ישנה ביעה לש סינכרון בין הטופס הראשי לזה שאליו מסתעפים (תמיד מקבלים בלחיצה על הפקד את הנתונים של הרשומה הראשונה9). מחכה לתשובה .....

מיכאל אבידן

Member
מנהל
לא קל להבין את הבעיה . . .../images/Emo43.gif

אבל למיטב ידיעתי מה שנפתח לך זה טופס הבנוי על "שאילתה", ושאילתה מציגה תמיד את הרשומה הראשונה כברירת מחדל, אלא אם תגדיר לה קריטריון, נניח בשדה "NAME", של ">ל" ואז היא תציג לך את הרשומה הראשונה(!) של השם המתחיל באות "מ". הבנתי בקרוב את הבעיה ?!

הדונס

New member
אשפי בקרה

בסרגל של הפקדים אותם אתה מוסיף לטופס ישנו לחצן שנראה כמו מקל של קוסם (המפעיל את "אשפי הבקרה") - וודא שלחצן זה במצב לחוץ. כך, בכל פעם שאתה מוסיף פקד לטופס, הוא מפעיל אשף שמסייע לך בפעולות השונות של הפקד. למשל, כאשר אתה מוסיף פקד שפותח טופס, הוא שואל אותך איזה טופס לפתוח ואז שואל אותך אם לפתוח את הטופס ברשומה מסויימת. בחר באופציה זו והתאם בין העמודה שבטופס הנוכחי לבין העמודה שבטופס שאמור להפתח שבהן הנתונים זהים.

eligrt

New member
הלוואי ויכולתי להגיב... ../images/Emo22.gif

העניין הוא שמי שכתבה את השאלה הזו היא חברה שלי, (שלא מכירה כל כך את ממלכת הפורומים והשתמשה ב USER שלי...) בכל אופן, (לא שיש לי מושג מה היתה הבעיה שלה - אני לא ממש חזק ב ACCESS) היא כבר הסתדרה... eligrt

למעלה