רעידת אדמה

בנדה1

New member
../images/Emo5.gif רעידת אדמה ../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

היתה עכשיו רעידת אדמה במרכז, חשתם? הבית כולו רעד, למזלי ירדן ישן בממ"ד (אפרופו שיחות על ממ"ד). איזה פחד...

אמאאאאא ../images/Emo12.gif

איזה פחד! אני פה בת"א ופינו את כל הבניינים באיזור. זאת תופעת הטבע הכי מפחידה שיש...לא? אבאל'ה......

סבבה!!!

איזה לונה פארק היה אצלינו בבית... כל התמונות זזו, והספרים נפלו מהמדף.

משתפרת

New member
רקדנו כהוגן

כל דלתות המנדפים טרטרו בעוז, הרצפה עלתה וירדה ונאלצתי להיאחז חזק בשולחן העבודה כדי ליצב את עצמי. זו היתה דקה וחצי ארוכה מאד.

מפחיד

אני עובדת בקומה 14 ברמת גן במבנה עשוי פלדה (ולא בטון) שהתנדנד כמו עלה ברוח... פינו את כל הבניין וירדנו 15 קומות ברגל (קומה אחת לא סופרים...) ורק לפני כחצי שעה חזרנו. בהחלט מפחיד

מפחיד

אני עובדת בקומה 14 ברמת גן במבנה עשוי פלדה (ולא בטון) שהתנדנד כמו עלה ברוח... פינו את כל הבניין וירדנו 15 קומות ברגל (קומה אחת לא סופרים...) ורק לפני כחצי שעה חזרנו. בהחלט מפחיד

שיראס

New member
ורק אני לא הרגשתי כלום

טיילתי עם גל בכפר סירקין, לא הרגשנו שום רעידת אדמה. רק מהטלפונים הבנו שהמדינה קצת זזה, ואנחנו לא היינו שותפים. יום טוב אמא של גל

ד...

New member
כן, ואתה יודע למה?../images/Emo24.gif

כי כולם מדברים על זה ועל מה יכול היה לקרות.... אנחנו, היינו בחנות תחפושות ולא הרגשנו כלום! מה עשו אצלכם בבי"ס?

מיכל@ל

New member
נכון לינדו

מצד אחד מפחיד,ומצד שני הילדים כל כך שמחו על "ההפסקה" הבלתי צפויה

אתם יודעים מה זה רעידת אדמה בפגייה?

עשיתי "קנגרו" לגוזל הקטנטן, ישבתי על כורסא מאסיבית, ופתאום הכל זז, כל המוניטורים בפגייה, כל משאבות העירוי, הכל מצפצף, רעש מחריש אוזניים! מה שהכי הפחיד זה שיחד עם הציפצופים הכל היבהב וכאילו כל הפגים היו במצב לא יציב. מזל שזה היה בשעות הבוקר, בהן יש הרבה אימהות וצוות גדול יותר של אחיות, כך מיד בדקו את כל הפגים וראו מי באמת במצוקה ואצל מי רק המכשירים נכנסו למצוקה... בשיחת טלפון עם הגדולה, לאחר "שהקיר בכיתה היה באלכסון" (ממש לא הגזימה...), באה רכזת החטיבה הצעירה והורתה לכולם לצאת לרחבת הדשא פן תהיינה עוד רעידות אדמה. אז "היה נחמד רק חבל שלא לקחנו איתנו כדור..."

ורק אצלינו מנהלת בית הספר החליטה

שכלום לא קרה ועד ל-12 בהפסקה אפילו לא ידענו שהייתה רעידת אדמה... מרוב שהיינו עסוקים בכיתות רובנו גם לא הרגשנו כלום. את הילדים שלי כן פינו חצר והם היו בטוחים שהיה מדובר בתרגיל. פנינה

למעלה