כנות לטוב ולרע

giloosh

New member
../images/Emo5.gif כנות לטוב ולרע

לומר את האמת יותר חשבתי על כותר בסגנון "החיים מסריחים
" אבל החלטתי לחכות עם התלונות עד תוכן ההודעה. אז הנה אני מתחיל - החיים מסריחים
אני וי' (החבר שלי למי שזוכר) החלטנו על כנות מלאה פחות או יותר ביחסים שלנו מתוך בטחון שכל עוד נהיה כנים זה עם זה לגבי הרגשות שלנו נצליח להחזיק מעמד למרות הקשיים שבדרכנו (בין היתר העובדה שאנחנו בשני קצוות הארץ ונפגשים רק בסופי השבוע). זה עבד טוב מאד עד לפני כמה ימים. יום חמישי הזה חגגנו חודש ביחד כאשר פתאום הוא אומר לי שאנחנו צריכים לדבר... הוא אמר לי שהוא חייב לספר לי משהו כי הרי הבטחנו להיות כנים זה עם זה, אז הוא אומר לי שבל"ג בעומר הוא הלך והתנשק עם בחור שהוא התחיל איתו כמה ימים לפני שהתחיל איתי, הוא אומר שהוא היה חייב לראות איך הוא מרגיש כלפיו כי הוא לא היה בטוח והוא רצה להיות בטוח. ואז הוא אומר שהוא לא הרגיש כלום כלפיו ובזה זה נגמר. הוא המשיך ואמר שהוא היה חייב את זה לעצמו ושהוא לא מצטער שהוא עשה את זה. שאלתי אותו אם יקרה מצב דומה בהמשך הקשר האם הוא שוב ינסה כדי להיות "בטוח" והוא אמר לי שככל הנראה כן... באותו רגע אמרתי לו שזה בסדר ואני שמח שהוא אמר לי את זה בעצמו ובזה זה נגמר אבל ככל שאני חושב על זה יותר זה מפריע לי יותר ויותר. זה הקשר הרציני הראשון שלי אז אני לא ממש יודע מה אני אמור לעשות או לחשוב או אפילו להרגיש בקשר לכל זה, אולי אני סתם נאיבי שחשבתי שהדברים לא כאלה במציאות אני לא יודע... מישהו היה במצב כזה? מה אתם הייתם עושים במקומי?

לא קרה לי קטע כזה, אבל..

נראה לי שאם בנזוגי היה בא ומספר לי שהתנשק עם מישהו שהכיר ממש שנייה לפני שהכיר אותי מכיוון שרצה לבדוק את ריגשותיו, הייתי איכשהו מבינה וסולחת. בגלל הנסיבות הייתי סולחת. בגלל הכנות והכוונה הטובה הייתי סולחת. ואז הייתי מסבירה לו שמעכשיו והלאה הוא צריך לדעת איפה הוא רוצה להיות, ולגבי "התנסויות" עתידיות - אין סיכוי! מי שרוצה להיות איתי בקשר רציני ומחוייב, נמצא איתי. נקודה. אם הוא רוצה להתנסות עם אחרות, הקשר שלנו יסתיים ולא בטוח שיהיה לזה המשך מבחינתי. מרגע שהבהרתי לו איך אני מרגישה כלפי הנושא הזה, כל מעשה שהוא יעשה עם מישהי אחרת ייחשב כבגידה נטו, ללא התחשבויות וסליחות. ככה זה אצלי.

S h a m i

New member
סליחה אבל...

עייף מדי להגיב באופן ארוך ומפורט - לא להיעלב. לא אישי. אבל בחרתי לשרשר עצמי מתחת לאנאבל כיוון שאני מאוד מזדהה עם עמדתה. פעם ראשונה בהתחלה - נו ניחא. אבל אח"כ - תנוחי מותק. או כאן או שם. אין כמה חתונות במקביל. זהו.

Yaniv-DC

New member
בוודאי שאתה נאיבי ../images/Emo13.gif

ראשית לפני שאתה קורא את ההודעה - בניגוד לכל מיני אנשים, אני לא משתמש במילה נאיבי בלשון שלילית. נאיבי זה תמים וחמוד, כל עוד כמובן אתה לא דורך על עצמך. אז למה אתה נאיבי לדעתי כמובן? כי חגגתם חודש ביחד של קשר של סופי שבוע ואתה טוען לקשר רציני ראשון. לא חלילה שאני מזלזל, פשוט חודש בכל מערכת יחסים, גם כזאת שנפגשים כל יום כל היום, זה עדיין מוקדם מדי להכריז על רצינות. מערכת יחסים זה דבר נבנה, זה לא משהו שיושבים יום אחד ומחליטים. זה בהחלט עלול להתפתח למשהו רציני ויפה ושבעוד שנתיים תבוא לספר לנו שעברתם לדירתכם החדשה, אבל גם יכול להיות שלא. ואחרי שהבהרנו את זה... מהדברים והצורה שאתה כותב נראה שאתה מוכן ורוצה משהו רציני מונוגמי. השאלה היא אם הוא מוכן ורוצה את אותו הדבר. אני בכוונה כותב מוכן ורוצה, כי אלו שני דברים שונים לגמרי, ואת זה למדתי על בשרי החרוך ביום רביעי האחרון, אחרי חצי שנה עם בחור שלפני שבועיים אמר לי שאנחנו צריכים לעבור לגור ביחד וביום רביעי אמר שהוא לא יכול להיות במערכת יחסים כי הוא עוד לא מוכן לזה (הכרנו קרוב מדי לפרידה שלו מהאקס של השנתיים, רוצה להיות סינגל ושאר הבבל"ת). תזכור שאתם במערכת יחסים מטווח רחוק מלכתכילה שזה תמיד קשה יותר. תזכור שאתם רק בתחילתה, ויש הבדל בין דברים שקורים אחרי חודש לדברים שקורים אחרי שנה. מה הייתי עושה במקומך? הייתי נרגע רגע, נושם עמוק וממשיך בקשר. הייתי נותן לזה זמן. אחרי תקופה מסויימת אתה כבר תראה לאן הקשר הולך. האם זה הולך לכיוון רציני או לא. וכשתבין איזה סוג של קשר זה, כבר תרגיש בעצמך מה לעשות או לא לעשות. הצלחה ואושר. יניב

Liroy26

New member
לירוי לפני הקפה של הבוקר

אז תסלח לי מראש במידה ואשמע אסרטיבי על יתר המידה. המשפט "..עשה את זה. שאלתי אותו אם יקרה מצב דומה בהמשך הקשר האם הוא שוב ינסה כדי להיות "בטוח" והוא אמר לי שככל הנראה כן... באותו רגע אמרתי לו שזה בסדר ואני שמח..." משקף גישה לוזרית למהדרין! יפה שאתם כנים אחד עם השני, יפה שהוא סיפר לך על אותו קטע שהיה לו עם הבחור. עכשיו תכניס לך משהו קטן לראש - אין דבר כזה "אם הוא ירצה לנסות שוב הוא ינסה וברכתי נתונה לו
מה יקרה אם בפעם הבאה הוא ירצה לראות אם הוא נהנה למצוץ לבחור אחר? ככה בכדי להיות בטוח שהזין שלך יותר אטרקטיבי? גם אז תגיד לו שהכל בסדר?? ושאלה נוספת - מה יקרה אם אתה תחליט להתנסות ככה בשביל להיות בטוח? מה הוא יגיד בנדון? תחשוב על זה!

xanadu

New member
קודם כל תירגעי...

אחר כך תחשוב בהיגיון. יש הבדל בין למצוץ למישהו לבין להתנשק. אבל כל עוד זה חד פעמי, סביר, נסלח, נמחק. אם פעם בכל זמן נתון הוא צריך להיות בטוח, אז, גילוש ממי, יש לכם שיחה רצינית מאוד לנהל.

עודד א

New member
איזה נסלח, איזה נמחק../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אם אקסי שיחיה היה מנשק מישהו, כל זמן שהוא איתי, הוא היה נזקק לשישה תפרים. לא, לא, בגוף- בלב! אני הייתי נפרד ממנו יותר מהר משתוכלו לומר "בוסניה הרצגובינה". למה? אממ... זה אולי נשמע ילדותי, אולי נאיבי, אבל כל עוד לא פתחנו את מערכת היחסים, כל "מעידה" כזו היא בגידה לכל דבר
. מכעיס אותי אפילו לחשוב, האמת...

xanadu

New member
זה הזמן לסלוח

תשמע, מעידה חד-פעמית, une baisar volle כפי ששוררה המשוררת הלוקסמבורגית באירוויזיון 91', ניחא. קצת צעקות, קצת דרמה, זר פרחים, סיבוב קצר בקניון עם כרטיס האשראי שלו, ניתן לסלוח. לא כל מעידה היא נפילה. כשזה הופך לסיסטמה, כל החולצות מTNT לא יושיעו.

amet

New member
גילוששששששש,

קודם כל תרגע! החיים ממש לא מסריחים. קצת קשה ופתאום הכל מסריח. נראה לך???. תנשום, תנשים ותתנשם. עכשיו אחרי שנרגענו, אני רוצה להבין אתה נמצא במערכת יחסים ראשונה, ואתה מתראה פעם בשבוע עם הבן זוג שלך, והוא סיפר לך שהוא התנשק עם עוד מישהו וכו'. אוקיי עד כאן הכל ברור. אבל אני הייתי רוצה להתייחס למשהו אחר ולא לנשיקה. אולי לאהבה הראשונה, למה היא צריכה להיות כלכך קשה??? למה לא להכיר בחור שתוכל לראות אותו כל יום או כל יומיים, נראה לי בתור משהו ראשוני כדאי לך למצוא מישהו שתוכל להתרגש איתו יותר מפעם בשבוע, אתה רק בהתחלה מותק, אולי זה מאוד מתאים לכם וכו' אז תקן אותי אם אני טועה, אבל ידידי בתור אהבה ראשונה הייתי רוצה להיות הרבה יותר קרוב לבן זוג שלי. אתם אומנם חודש וזה נחמד וכייפי, ובטח יש לכם שיחות מרטיטות את הנשמה, אךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך כמה זה כייף. תראה, החיים הם לא חרא |כבר אמרתי נכון"?!|, מה שחשוב הוא זה מה הוא מרגיש כרגע\ האם הוא רוצה להמשיך, או שהוא מרגיש שהוא נמשך יותר לאותו בחור מל"ג בעומר. כשהוא אמר לך שייתכן כי הוא ייתנשק עם עוד בחור, אז אולי זה מראה קצת על חוסר בגרות או חוסר רצון להתחייב טוטאלית לאותו אדם. ומה גם אני חושב שזוגיות רחוקה כלכך, ועוד לחברה הצעירים מועדת לפורענות. לכן אני אומר, אולי באמת כדאי לך ולו לשבת ולדבר ולראות עד כמה כל אחד מכם ציני, אולי בכלל תגלה כי בא לך להמשיך להשתולל עוד קצת, אולי בא גם לו. אולי הוא יאמר לך שהוא אוהב אותך, וזה שהוא הולך עם אחר לא גורע מאהבתו אליך, עם זה אתה כבר תצטרך להתמודד. גילוש תנסה לא להיות עצוב מדיי, אין טעם, זה מבאס נכון, זה לא נעים אבל זה גם מלמד שהכנות עם כמה שהיא נהדרת, היא לא פחות כואבת. באהבה גדולה ומאחל לך רק טוב.

giloosh

New member
דבר ראשון אני רוצה להודות

לכולם על התגובות לפני הכל ומעל לכל! אני חייב להודות שככל שאני חושב על זה יותר ויותר אני מבין שאני לא יכול לכעוס עליו על זה שהוא היה חייב לראות מה עם אותו בן אדם, כמו שאנאבל אמרה... אני מניח שמה שהכי פגע בי הייתה ההבנה שבדיוק באותו זמן שהוא התנשק איתו אני התרוצצתי בניסיון לארגן שהוא יקבל זר ורדים לכבוד החודש שלנו בזמן הנכון ובמקום הנכון... יניב אני מבין מה שאתה אומר אבל אני חייב להודות שהקשר הזה התקדם מאד מהר והוא מאד רציני ולכן התייחסתי אליו כך אם כי אני מודה ומתוודה שאתה מן הסתם צודק ומבין יותר ממני בנושא הזה. אמט, אני מוכרח לציין שמה שאתה אומר נשמע הגיוני בתיאוריה אבל הלכה למעשה זה פשוט לא קורה... למען האמת בהתחלה אני וי' החלטנו לוותר על הקשר מראש בגלל המרחק ביננו אבל בכל זאת החלפנו מספרים בכדי לשמור על קשר וזה די התפתח מעצמו. אני לא בקטע של סטוצים כלומר אני ממש חייב להרגיש משהו כלפי מי שאני איתו ואני בהחלט מרגיש משהו כלפי י'. מהסיבה הזאת אני מסרב לוותר על הקשר רק בגלל המרחק ואני מנסה להפיק את המקסימום כשאנחנו ביחד, אני מודה זה לא אופטימלי אבל זה מה שיש! כרגע החלטתי שלמרות הכל אני לא מוכן לוותר על מה שיש ביננו ושאני אתגבר על מה שהיה. שוב תודה לכולם על התגובות. אני רוצה לנצל הזדמנות זאת ולהתנצל בפני לירוי, עודד א, עוגי ומאי על הצורה שבה התנהגתי בתאטרון אבל אני רק יכול לומר שלא הייתי ממש עצמי, סליחה!!!

giloosh

New member
על הצורה בה התנהגתי...

הייתי אנטיפט וסוציופט, אז אני רק אומר שבדרך כלל אני לא ככה אז שוב סליחה...

xanadu

New member
לא ראיתיך וגם לא הייתי מזהה אותך

אבל ניחא, אתה מוזמן להתנצל גם בפניי

1Shir

New member
משהו שאף אחד לא אמר:

בראש ובראשונה, במקומך הייתי מברכת על כך שהוא נתן לך את הדבר החשוב מכל - האמת. זה מראה שיש לו את התכונה החשובה ביותר לבן זוג לדעתי, אמינות. אם אתה אוהב אותו, תסלח לו. אתה יכול להגיד לו שלא בדיוק כיף לך עם מה שהוא עשה, אבל שבגלל שהוא חשוב לך, אתה מקבל את זה ונשאר איתו. לגבי ההמשך, לדעתי העצה שיניב נתן לך טובה, אין טעם לחשוב כרגע מה יהיה בפעם הבאה שדבר כזה יקרה, כל עוד זה לא קורה. אתה תבין מה היחס שלו אליך לפי איך שהקשר יתפתח. אבל אתה רק צריך לזכור את העובדה שלמרות שאתם כאלה קרובים, מבחינתו יש סיכוי שהוא ירצה מישהו אחר חוץ ממך, וכדאי שתכיר בעובדה הזאת, אולי זה אומר משהו על הקשר, אולי זה אומר משהו על האופי של הבנאדם. אם אין לך תשובות מוחלטות כרגע, בטוח תהיינה לך בהמשך. רק בהצלחה

Yaniv-DC

New member
אני רוצה להוסיף משהו על שכתבת...

על הסיכוי שירצה מישהו אחר. בשום קשר אין ביטחון שזה יהייה לנצח, גם אם זה נראה ככה. אמט וגיא, לירוי וסומסום, לואיס וקלארק - טוב ןהם ושמח להם והלוואי שזה ימשך עבורם לנצח, אבל אין שום כתב התחייבות חתום בידי אף אחד שזה ישאר ככה עד שהמוות יפריד, זה טוב לטקס חתונה קתולית (ורק לטקס...) זוגות מתגרשים אחרי 20 שנה, שלושה ילדים וכלב. אם תחשוב כל הזמן מה יהייה הלאה, בסופו של דבר תשתגע ותביא לסיום הקשר מהר יותר. אני לא שייך לאסכולת ה"הוא אמר לך את האמת, אתה אוהב, תסלח". כי אם אני באמת אוהב אותו, אני צריך לסלוח גם בפעם הרביעית שהוא היה אמין? לא משוכנע בזה. אני עדיין טוען שאין מה לרוץ עם ההגדרה רציני. בחודש קלנדרי יש בין ארבעה לחמישה סופי שבוע. זאת אומרת בין שמונה לעשרה ימים של להיות ביחד.

1Shir

New member
אתה צודק, אבל הכוונה שלי לא היתה

לגבי ירצה בזמן עתיד, אלא בזמן הווה, כי הרי אין דבר שהוא לא נכון לעכשיו. הכוונה היא שבנקודת הזמן הזאת, שבה הם מגדירים את עצמם ביחד ומאוהבים, החבר שלו עונה כן על השאלה האם יכול להיות שהוא ירצה לבדוק שפתיים של מישהו שיעבור מולו פתאום. גילוש, אני לא מכירה אתכם ואת הקשר שלכם, אבל בתחושה שלי יש כאן משהו שצריך להיות מודעים אליו ולהבין האם ועד כמה יש לו משמעות. שוב בהצלחה

Liroy26

New member
ברוכה המתקמבקת יקירתי!

טוב לראותך אותך בין כוחותינו!

למעלה