יריית מסמר בראש ב2006

../images/Emo5.gifיריית מסמר בראש ב2006 ../images/Emo5.gif

ככה ממיתים כלבים וחתולים בצער בעלי חיים היום. במסגרת שיעור עלה הנושא של המתת חסד ,והמרצה שלי (ווטרינר ומנהל מגן דוד ירוק) אמר בוודאות שההמתה הנהוגה בצער בעלי חיים היא יריית מסמר בראש החיה. לא זריקה ולא נעליים! ולמה זה? -בגלל שוטרינרים לא מוכנים לעבוד באופן יומיומי בלהזריק לחיות רעל ומכיוון שרק הם רשאים לבצע המתת חסד בזריקה- אין לעמותות ברירה והן "מדללות" בשיטת ימי הביניים הזאת. אגב, הוא הפריח את הטענה שרק צב"ח תל אביב ממיתים חיות,כי כל העמותות ממיתות,אין להם ברירה,כי גם אחרי העיקורים סירוסים,ומציאת בתים -יש עודף בעלי חיים בבתי המחסה. אני עד עכשיו בשוק מזה, זה קורה מתחת לאף שלנו ואף אחד לא עושה כלום
לעזאזל.

אני מקווה שזה לא נכון...

למה אם זה נכון... אוי לוטרינר ששמו, כתובתו, ומספרו יפורסמו...

פועלת יקרה, אנא מסרי למרצה

שלך שלעניות דעתי המידע שבידיו אינו מעודכן.. בשנות השמונים חשפה התוכנית כלבוטק את שיטת החיסול באקדח מסמרים, אשר שימשה עמותה מסוימת שלא אנקוב בשמה.. מאז, הם עברו למזרקי רעל.. בנוגע להמתות המבוצעות ע"י שאר העמותות: למה שלא תשאלי את נציגיהן? מסתובבים כאן בפורומים רבים מהם..

שיביא סימוכין בנושא!!

מנהל מגן דויד ירוק אבי ליליאן,ללא סימוכין בנושא הוא עלול להיתבע.

סיביון

New member
פועלת, ממליצה לך על משנה זהירות

באם אין לך הוכחות לנכונות דברייך העמותה המדוברת תשמח לתבוע אותך בבית המשפט על הוצאת דיבה. אני מאוד מקווה שהמרצה שלך טועה בעניין למרות ששום מידע על אכזריות העמותה הנ"ל לא מפתיע אותי.

zooom360

New member
היא לא כתבה שם של עמותה

איך עמותה יכולה לתבוע אותה?

סנופה

New member
היא לא כתבה על שום עבודה?

"במסגרת שיעור עלה הנושא של המתת חסד ,והמרצה שלי (ווטרינר ומנהל מגן דוד ירוק) אמר בוודאות שההמתה הנהוגה בצער בעלי חיים היא יריית מסמר בראש החיה."

zooom360

New member
יש הרבה צער בעלי חיים

ישצער בעלי חיים ירושלים צער בעלי חיים ת"א ועוד.. והן בכלל לא קשורות אחת לשניה.

mia01

New member
אין כיום עמותה שמבצעת המתות כאלה

לגבי המתות, זה קורה בכל מקום.

סיביון

New member
אני לא מסכימה איתך

יש עמותות שבהן ההמתות הן באמת המתות חסד של בעלי חיים שגוססים ואין תקווה להצילם או של גורים יונקים שלא נמצא להם פתרון. אך בעלי חיים שלא נכללים בקטגוריות האלה לא מומתים שם.

mia01

New member
לא כל כך מאמינה...

נכון שיש עמותות שסביר להניח ממיתות פחות כמו צב"ח חיפה או צב"ח ר"ג אבל מצד שני ישנן עמותות שמתהדרות בסטטוס "לא ממיתים בכלל" כשלמעשה אני יודעת מגורמים מאוד אמינים שזה רחוק מהמציאות ולמען ההגינות לא אנקוב בשמם.

סיביון

New member
כפי שאמרתי על עמותה אחת

אני יודעת בוודאות שלא ממיתה. ככה שאין כאן עניין של אמונה או חוסר אמונה.

בכלל לא דובר על עמותה מסויימת

אלא בגדול, על עמותות כמו צער בעלי חיים שהיא הכי מוכרת בארץ שמחוסר מקום אין להם ברירה ועושות את זה.

dim18

New member
יש הבדל בין המתה כשיטה להמתת חסד

אני לא יכול לדבר בשם עמותות אחרות וגם לא בשם העמותה שאני מתנדב בה, אבל ממה שאני ראיתי כמתנדב מהצד בצב"ח חיפה אצלינו ממיתים אך ורק בשני מצבים. הראשון הוא אם מדובר בגורים יונקים שלא ניתן למצוא להם סידור ובעצם ללא טיפול מתאים ימותו והשני הוא אם מדובר בבעל חיים סובל אשר אין דרך לטפל בו באמצעי האגודה והארכת חייו משמעותה רק הארכת סיבלו. מעבר לכך אין המתות בכלל!!! לא זקן מדיי, צעיר מדיי, מופרע מדיי, נכה מדי וכו' וכו', לא ממיתים כלב סתם כך כיוון שהוא לא מתאים לאימוץ אלא משתי הסיבות שציינתי למעלה. אם זה נחשב המתה, אז כן גם אצלינו ממיתים אבל איינך באמת יכולה להשוות המתה כשיטת עבודה אל מול המתה כדי לגאול בעל חיים מיסוריו. אני לא יודע מה הגורמים האמינים שלך אבל אני נמצא שם כל שבוע כבר אוטוטו 3 שנים אני מניח שזה מספיק כדי להיחשב אמין.

יכולה להעיד... שבצב"ח ר"ג

לא מרדימים אף חיה. אלא אם כן היא חולה וסובלת ווטרינר בדק זאת ואישר. או גורים בני יומם שלא ישרדו.

night mistress

New member
פיתרון לגורים יונקים-

כשאני מצאתי את התינוקת שלי היא הייתה בת יום בקושי, ללא אם מניקה או כל דבר דומה, ועם טיפול מסור,האכלה תקופה וחימום היא שרדה והגיעה לגיל 16 שנה.. אי אפשר לעשות משהו דומה בעמותות?

סיביון

New member
זה היה אפשרי לו היו מספיק מתנדבים

זה ידוע שניתן להציל גורים יונקים ע"י טיפול מתאים, אך כשאין מי שיעשה זאת...

b love

New member
בד"כ שואלים את כל המתנדבים..

ואפילו מתקשרים לכל מיני אנשים, אבל לא תמיד מוצאים פיתרון ליונקים, וממש לא עדיף שהוא ימות בייסורים.

למעלה