זריקות וויטמנים

Itai G

New member
../images/Emo5.gifזריקות וויטמנים ../images/Emo5.gif

היי, אז היום התגלתה הסיבה לחולשה הרבה שאני חש בתקופה האחרונה. חוסר בB 12...
. הרופא שלי נתן לי מייד זריקות לפתרון הבעיה וגם ויטמינים. מזל שאמאשלי היא אחות ולכן את הזריקות אני אוכל לקבל בבית ולא בקופ"ח. רוני - אתה עברת את זה, לא? זה נורא? לגבי השאר - שימו לב ללכת לבדיקות דם עיתיות כדי שתדעו תמיד מה מצבכם ולא תגיעו למצבים לא נעימים
אהה, ולכולם שבת שלום

היי איתי

במקרה עברתי סדרה של זריקות כאלה. זה לא נעים אבל גם לא נורא. הזריקות ניתנות בישבן ושורפות מעט למשך דקה או שתיים... אבל עברתי דברים הרבה יותר גרועים בחיים

שרה16

New member
../images/Emo10.gifממש לא נעים!!!!!!

באיכילוב ד"ר סובחי דורש בדיקות דם כל כמה חודשים ועוקב אחר החסרים. אבל בתור מנותחת שלו אני לא זקוקה,כי לוקחת סופרדין בצורה כמעט רצופה. (לפחות בשנה הראשונה). תשימו לב לחוסרים!!! במיוחד אלו שיורדים בצורה דרסטית.לא להקל ראש בבדיקות תקופתיות. שמור על עצמך!(אם אני לא טועה כבר היינו בסצנריום הזה,ושאלתי אותך על ויטאמינים...

חביתקה

New member
איתי

עברתי את הזריקות האלה, זה לא כל כך נורא, אולם החומר די מרוכז ולכן מעט כואב. אחרי זריקה או שניים תרגיש אחרת לגמרי. שיהיה

poetry1

New member
זריקות b12 אכן מועילות וטיפטיפה

כואבות, אבל עם אמא אחות בטח שיהיה רק מלטף. אני אחרי 3 חודשים של זריקות התייצבתי אבל לא על הנורמל ... בהצלחה!!!

רוייקו

New member
הכדורים המסיסים מתחת ללשון הם

פתרון מצויין לספיגה לקויה וכל מיני בעיות של חסרים. התוספים ניכנסים ישר לזרם הדם ומעלים את הערכים, במיוחד כשמדובר בויטמין הקריטי B-12 למה לקבל בישבן את הזריקות הכואבות כשאפשר לפתור את הבעיה בצורה אוראלית פשוטה ? אפשר גם ליטול פעמיים בשבוע או בצורה ארעית אך קבועה את הויט מין

ddקובי

New member
רועי אתה צודק

עדיף לקחת באופן קבוע את הכדור B12 במציצה . אבל שמגיעים לחוסרים ניכרים הדרך היחידה היא בזריקות . אני כבר לוקח 3 שנים כדורים של B12 פעמיים בשבוע ותודה לאל הכל תקין .. שבוע טוב . קובי.

ronnymp

New member
עוררתי בי געגועים ../images/Emo99.gif לסילבי

בטח שעברתי את זה
- איך אפשר לשכוח את סילבי ......
רומן מהתחת היה לי איתה בזמנו ...... זריקות קצת לא נעימות (כי החומר שומני וסמיך) ואיך סלבי קראה לזריקה הזו - "עקיצת הדבור" ..... אחלה שם
אבל למזלך - זה רק ה- B12 - ולא עירויי הברזל .... הלואי שהייתי מוצא את ההודעה שפרסמתי אז ..... על הפרידה מסילבי .... לא הצלחתי למצוא - מישהו אולי מוכן לנסות ....
כן - מצטרף בחום להמלצה של איתי - שכבר הומלצה פה לא פעם בדיקות דם תכופות - לי הומלץ על אחת לחצי שנה - וגם שיקוף בדיקת הדם מאוד חשובה (בעיקר - אלקטרוליטים , ויטמינים , ברזל והמוגלובין) - אבל אם כבר עושים - אז שיעשו "רוטינה" - שכוללת בעצם עוד המווון בדיקות וערכים - מאותה מנת הדם שנלקחה רוני

למעלה