לשיר שלנו (נעלמת)
|בלו

מיתר25

New member
../images/Emo49.gif לשיר שלנו (נעלמת) ../images/Emo65.gif|בלו

היום יום הולדת היום יום הולדת, היום יום הולדת לשיר שלנו חג לך שמח וזר לך פורח היום יום הולדת לשיר שלנו!!! שירוש המון מזל טוב ליום הולדך ה - 15 (יא פיצית אחת) שכל משאלותייך התגשמו ושהריקוד, יוביל אותך בצעדי ענק אל עולם טוב יותר ומאושר!!!
| שיהיה לך יום קסום!!!
מיתר

רוני_(-:

New member
פיצפוציתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!

פיצפוצית!!! וואו! בדיוק נכנסתי לכתוב לך והנה המיתר הזאת הקדימה אותי..! אני יודעת שהתנתקתי קצת בזמן האחרון, ואני רוצה לבקש סליחה. שירי שלי, שיהיה לך המון המון מזל טוב! מגיע לך הכל, יותר ממה שמילים יכולות להגיד. את בנאדם מקסים... ואני אוהבת אותך
פיצפוצית! אני יודעת שמצאת את הדרך הנכונה...את יודעת איפה היא ואיך להגיע אליה... אניי סומכת עלייך שתצעדי בה. אז זהו... תעשי המון שטויות ובלאגנים . תחגגיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!! אוהפ
לעד, אני

ב ל

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gifמזל טוב שיר מתוקה../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif

מזל טוב מתוקונת... מי יתן ולא תדעי עוד עצב בחייך.... 15
את באמת קטנטונת אבל אין אלו השנים שהכי צריך לנצל, לצאת לבלות, לשמוח, לרקוד... מתוקה את חזקה ואת תצליחי בכל מה שתרצי...
שיהיה לך יום מקסים ומיוחד
טל

../images/Emo49.gif שיר../images/Emo24.gif

המון המון טוב ליום הולדתך עד 120 שנה
מאחלת שתצליחי בכל מה שתרצי ושחלומתייך יתגשמו מקווה שתנצלי את היום שלך ושיהיה לך יום הולדת מהנה

Tweety_Sweety

New member
שיר מתוקה ../images/Emo140.gif../images/Emo39.gif../images/Emo25.gif

רק לפני רגע היית בת 14 והנה... הופ ! את על משבצת ה-15 ! שיר חומד, ברכות חמות ביום חגך וכמה איחולים: נפש בריאה בגוף בריא המון המון שנים !!! שיתגשמו המשאלות שלך ויתממשו החלומות שלך !!! שאהבה תשכון קבע בליבך הטוב והחיוך לא ימוש מנשמתך הקסומה !!! בקיצור: אושר ואושר !!!
הנה כמה חיבוקים חמים...
שלך באהבה רבה
גוזלון צפרדעון

טטנוס

New member
אחותיייייייייי../images/Emo13.gif ../images/Emo65.gif

מזל טוב יא מעתיקנית אחת!
שיהיה לך רק אושר.. אחלה תאריך יש לך את :)

joyjoy

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

happy birthday to you happy birthday to you happy birthday to you
happy birthday to you
שיהיה לך המון המון מזל טוב שיאירו לך הכוכבים
ויגשימו משאלותיך
מקווה שחייכת היום
כי זה היום המיוחד שלך
ושתהיי לך שנת חלומות מתוקה
וחופש מלא בצחוק וכייף....
מזל טוב ילדונת אחת...ברכות ואיחולים
ואל תגדלי כל כך מהר... תאמיני לי בסוף רק מתגעגעים לגיל הזה
אוהבתתתתתתת
אני

../images/Emo49.gif

שירוש מתוקונות |תהדגש| המון מזל טוב לרגל יום הולדתך נצלי את חייך בצורה הטובה ביותר ודעי תמיד כי האופטימיות, השמחה והתקווה הם האור לחיים! מאחלת לך רק טוב והמון אושר ובריאות שלך תמיד אני

לשירוש המדהימה!!!! ../images/Emo20.gif

וואי, שני ימי הולדת במכה! <גם ל"טטנוס" יש היום!
> שירוש חמודה, אני רוצה לאחל לך את הכי טוב שרק אפשר לאחל, כי באמת מגיע לך את הכי טוב שרק אפשר להעלות על הדעת. את כל הטוב הזה אי אפשר להכניס בכמה מילים, אבל אני רק רוצה שתדעי שאמנם איני מכירה אותך לעומק, אבל רק מלקרוא אותך אפשר להרגיש כמה כוח יש בך, כמה קסם וכמה יופי פנימי שלא מהעולם הזה. תמשיכי לגעת לי עמוק אי שם בתוך הלב עם המילים האלה שלך, תמשיכי להיות תומכת ואוהבת בדיוק ברגעים הנכונים, תמשיכי להיות כמו שאת, בדיוק כמו שאת, כי את מדהימה!
אז מזל טוב, ילדת יומולדת שכמותך
, מקווה שאת עכשיו איפהשהוא עם חברים, עושה חיים ומבלה. בת 15, אה? צ´יקיטיטה שכמותך!
רק שתדעי שהיה נדמה לי שאת הרבה יותר מזה. את מאוד בוגרת לגילך <כן, זו מחמאה
> אוהבת אותך
ומאחלת לך המון המון מזל טוב, הרבה שנים של אושר, יושר, בריאות וכושר, הצלחה ורק שימחה בחיים בכל תחום שהוא ומכל בחינה שהיא. מוווווווווווווווווווואה!
עדי, שאוהבת ומעריכה אותך כ"כ :)

אולי תהיה שנה טובה יותר...

צעיר לנצח שישמור אותך האל ויגשים משאלתך שתעשה בשביל אחר והוא למענך שתיגע בכל כוכב ותטפס על כל שלב שתישאר צעיר לנצח שתגדל להיות צודק ושתדע לראות את האור ולמצוא את האמת בתוך החושך הגדול שתמיד תהיה חזק אל תשחק את המשחק שתישאר צעיר לנצח שיהיו ידיך עסוקות וצעדיך מהירים שיהיה ביתך יציב אל מול כוחות השינויים שבלבך תהיה שמח ושישירו את שירך שתישאר צעיר לנצח אמנם באיחור אבל.. עדין מקווה שתקטפי כוכבים..
ומאחלת לך את כל הטוב והיפה שבעולם
ושרק תשארי צעירה לנצח.. אוהבת ומחבקת חזק חזק
מאיונת.

אלולה

New member
שירוש......

רק רציתי לאחל לך........ מזל"ט- מטוס זעיר ללא טייס... <סתם בצחוק.......> אוווייי, ואני חשבתי שאני הכי קטנה פה... מסתבר שלא...... אני לא הכי גדולה, אבל גם לא הכי קטנה....... אבל רגע... מי אמר שאת פיצית..... מה זה צריך להיות זה אומר שגם אני פיצית? שיר, נראה לי שאנחנו צריכות להיכנס בהם חזק........ סתם........ מזל טוב מתוקה זר פרחים
רק בשבילך......
ותהיה זאת שנה נהדרת... שנה של הצלחות שנה של שמחה ואושר
שנה של כייף וצחוק
שנה של כמה שיותר חגיגות
שנה של קסם
שנה של
שנה של מזל טוב
שנה של כוכבים
שנה של שלווה
שנה של קפיצות....
שנה של עשייה
שנה של חיבוקים
שנה של אהבה
שנה של נשיקות
שנה פורחת
שנה של גדילה
שנה שצועקת
אוהבים אותך ושוב מזל טוב מתוקה...
ולחיים, לחייך
לולה שמצטערת שזה בא באיחור.........

:)LEE

New member
קצת באיחור..

מה נותר לי להוסיף ילדונת אחרי כל הברכות הנפלאות של כולם? רק
ומאחלת לך שנה נפלאה
גדול >כזה של ימי הולדת<

מיכל..~

New member
:)

אחחחחח... מומולדת!!!!
מממ.. טוב בגלל שאני עייפה זה הולך להיות משו מפגר וצולע אבל מבטיחה מחר להתקשרן ולשיר לך שירי מומולדת [באיחור ´קל´] ואני מודיעה מראש הקול שלי צרוד בטירוף [
] חיחי.. אוףף.. כל כך הרבה דברים לומר את כוכב שילי את פשוט כוכב..
אוהבת אותך, שמרי על עצמך המון תרגישי טוב תחייכי הרבה ושתיהיה אחלה שנת חיים חדשה מלאת אושר וקסם

למעלה