לשירלי המקסימה

כמיסה

New member
חברה יקרה שלי../images/Emo24.gif

לכבוד יום הולדתך
רציתי לומר לך ש... את אישה נפלאה, אהודה ורבת-חשיבות
מעולם לא היתה, ולעולם לא תהיה אישה שהיא בדיוק כמוך
את יחידה, את המקור וכל אותן תכונות העושות אותך מיוחדת כפי שאת- ראויות לאהבה
ולשבח
אני מאחלת לך הר יותר גבוה לטפס עליו, ים יותר רחב לצלוח אותו, אתגר יותר קשה להתגבר עליו- שהרי המסע אל הפסגה, גילוי חופים רחוקים, הדבקות במטרה;הם שהפכו אותך לאדם כה מיוחד כפי שהנך היום.(קל דניאלס) אוהבים מכל הלב
עומרי ונועה כמיסה

lulyK

New member
יומולדת שמח!

בת 32??? (או שהניק לכבוד שנה הבאה?). את צעירה ממני בחודש בדיוק! שתהיי תמיד רק מאושרת.

דפנה מי

New member
שירלי-האחת והיחידה../images/Emo172.gif../images/Emo171.gif../images/Emo24.gif

יום הולדת שמח ומאוד. שיהיו לך המון שנים שמחות, טובות ומאושרות, עם האחיינים המדהימים (שיצטרפו להם...
) ושכל משאלותיך יתגשמו
ושתמשיכי להיות כזו מקסימה לכולנו!!!!!!!!!

אפעופ

New member
יומולדת שמח ומאושר לדודה שירלי../images/Emo23.gif

שכל שתרצי - יהיה !!! מזל טוב והרבה אושר ואושר.

אור67

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo77.gif|

לשירלי-מיוחדת במינה-אלפי ברכות

../images/Emo65.gifכדודה../images/Emo26.gifלדודה../images/Emo65.gif

ד-ו-ד-ה דודה שירלי היקרה,כדודה אל דודה אני מאחלת לך המון אושר והגשמת כל משאלות ליבך. את פשוט בן אדם מדהים,דואג ואיכפתי שזה פשוט לא ייאמן. אני זוכרת לפני כמעט 10 חודשים שסול נולד,את לא הפסקת להתעניין.. את בן אדם מופלא והלוואי שיהיה לך רק טוב בחיים ותזכי לאושר,בריאות ואהבה (שכבר קיימת מצד כולם כלפייך...) שיהיה לך יומולדת שמח ומלא בהפתעות. מדודה של סול

ליה מתוקה../images/Emo140.gif

מזל טוב ליומהולדתך הראשונה. שתמשיכי להקסים את כל סובביך והעיקר שתחייכי תצחקי ותהיה הכי מאושרת בעולם. אוהבים כולנו

לדודה שירלי המדהימה ../images/Emo24.gif

חשבתי שאצליח לכתוב לך ברכה מקורית, אבל מה נותר עוד לכתוב אחרי כל מה שכתבו לך? אז אני אכתוב לך את מה שבלב: את אדם מדהים. את כ"כ נותנת, נדיבה וטובת לב, בחיים לא פגשתי מישהו כמוך. הייתי שמחה להתברך באחות כמוך. אני בטוחה שכשיבוא היום ותהי אמא, את תהי האמא הכי מעולה בעולם - אוהבת, מחבקת, מטפחת, נותנת.... הרשי לי לברך אותך:
שתמיד תהי מאושרת
שתמיד תהי בריאה
שתמשיכי להיות בדיוק כמו שאת עכשיו - מקסימה שכזו
שכל משאלותיך תתגשמנה
שתמצאי עבודה, אהבה וכל מה שחפץ בו ליבך
שתמשיכי להיות הדודה של הפורום
כי ככה אנחנו אוהבים אותך
יום הולדת שמח, מזל טוב וחג שמח באהבה רבה מכולנו

../images/Emo51.gif רבה לכולן.ריגשתן אותי ../images/Emo9.gif

אני שמחה שזכיתי בחברות כמוכן (נועה כמיסה,ליאת,ימית,דפנה,קרן,איריס
ות מיוחדות וחמות לכל אחת מכן,התרגשתי מאוד ממה שכתבתן עבורי,המון המון
,באמת מכל ה
) וכמובן לכל מי שבירכה אותי בשרשור המופלא , אני מודה לכולן/ם . אין לי מספיק מילים להביע את תודתי
אני חוגגת את יומולדתי ה-32 (כן כן הניק מסגיר אבל זה בסיידר,התרגלתי
) במושב אצל חברה טובה. כרגע אני כותבת לכן וכולי (מכף רגל ועד ראש) רטובה ממים (חוגגים פה שבועות כהלכתו
). אחלה חגיגת יומולדת והשרשור שלכן רק עושה לי טוב על ה
ומוסיף לאוירה המיוחדת של היום הזה.
חברות ,עשיתן לי
על הפנים
ות.

ashlaya

New member
יום הולדת שמח

מאחלת לך כל שתבקשי את כל האושר השלווה האהבה ההגשמה ומהשאלות שתבקשי בכל חייך כי דודה כמוך יש רק אחת!

kees

New member
שירלי יקרה המון המון מזל טוב

שתדעי רק אושר ושימחה ותשאירי הרחק מאוחרייך את הצרות, עוגמות הנפש ושאר מריעין

../images/Emo25.gifלדודה הכי מקסימה../images/Emo25.gif

המון המון מזל טוב ליום ההולדת תשמיכי להקסים אותנו כל פעם מחד עם טוב הלב שלך ושמחת החיים אוהבים מאוד הילה ואביתר

ayush

New member
../images/Emo49.gif יומולדת שמח ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo23.gif

למעלה