למלח השמיים ליומולדת

R a c h e

New member
../images/Emo49.gifלמלח השמיים ליומולדת../images/Emo65.gif

איש יקר למלאת לך XY אביבים מלא ברכות ואיחולים ושנמשיך לראות אותך בארועים ובכתובים

Le Fay

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo28.gif../images/Emo77.gif../images/Emo49.gif../images/Emo79.gif../images/Emo48.gif../images/Emo20.gif

כן ירבו
ושתזכה במהרה בימינו להרבה יופי, שקט ונוחות. אולי בכל זאת יש משהו בתאריך הזה ("יעור, ישגב אדם"), מתלבש עליך בול.

דסדס

New member
גם אתה!?

גם לך יש ימי הולדת?! ככה מחקה אנשים אחרים?! סתםםםםםםםם מזל טוב!!! (אני מנסה נואשות להזכר מה הניק הקודם שלך.....) הצלחה בהכל! יהיה אחלה! אוהבת.... האדס

dbutcher

New member
איש חביב ../images/Emo49.gif

פעם שמעתי שמלח זה כמו מלך אז שיתקיים אצלך ותהפוך למלך השמים

עובבי

New member
מזל-טוב מלח.

מי שנולד ביום כזה חזקה עליו שהוא איש תרבות אנין טעים בעל שכל ובעל רגש מופלא ביכולות שכליות ומוטוריות אמיץ בעל לב לזהב מצחיק גאון ובר סמכא בכל הענינים. בברכה, יש עוד כמה דברים אני בטוח, עומר. נ.ב. אני מקווה שאתה צהוב כחול הערב טפו.

KaleMoid

New member
יומולדת שמח איש יקר !

וד"ש לפלפל הארץ ולזנגוויל הים.

גלי 30

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo42.gif

BatHell

New member
יומולדת שמייח ../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo166.gif

פוווווווווווווול מזל טוב!!! עד 132!
של חיים! בריאות, אושר, עושר, וכל מה שתרצה...

goylem

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

עד מאה עשרים שנים מעולות וכייפיות..

שלומפער

New member
מלח ../images/Emo49.gif

הרבה שנים של אושר וסיפוק. מי שאמר שאין חכמים בעולם לא הכיר אותך.

../images/Emo65.gif../images/Emo51.gif../images/Emo65.gif../images/Emo51.gif../images/Emo65.gif

Rache
Le Fay
דסדס - אולי וינצי המוסיקאי הקטן ?!
dbutcher
damtiela
עובבי - אין ספק, גם אני בטוח
מזל טוב
KaleMoid
גלי 30
BatHell - בלי רווח
yourself
בעיקר כופר
יוני וינגרטן
פרח צוף
יעלוש 2
goylem
שלומפער וואו אתם ענקיים

עובבי

New member
ענקיים בהי....(טפו נשבר גם לי מזה.)

בברכה, מי שלא קופץ אדום, מי שלא קופץ א ד ו ם, עומר. נ.ב. תבינו, כל מי שבאמת אוהד מכבי (והיה אמש בגני יהושע)לא יכול שלא לשיר את שתי השורות הללו. אני יושב פה בביתי ושר : מי ש ל א קופץ אדום, מי ש לא קופץ א ד ו ם, מי של א קופץ א ד ו ם, מי שלא קופץ א ד ו ם. נ.ב.ב. אז חיפה יקחו אליפות אז מה. כדורגל בהיכן??? בארץ?? טפו יאק בעע להקיא-עה.

למעלה