במקום הכי ראוי

קירה

New member
היי אפונונת ../images/Emo140.gif

אני שמחה שהצלחנו לעזור קצת ואל תדאגי לגבי תמונה - עם היפיופים שלך תצטרכי להחליט אם לקנות עוד ארון רק בשביל האלבומים ......

איזה כף לחזור לכאלה בשורות!

מזל טוב כפול לטילי, אני כל-כך מאושרת ונרגשת בשבילך!!! ומזל טוב לענת... איזו התרגשות לחזור ולהדליק את המחשב ולהתחיל לקרוא ומיד לקפוץ במקום מרוב אושר! שיהיה הכל רק טוב.

הייתי בנורבגיה ../images/Emo113.gif

היה נהדר, שבועיים חופש. אפילו הבחילות היו הרבה פחות משמעותיות, ואני לא יודעת אם זה בגלל שאכלתי מסודר, שנחתי הרבה, האויר הצח, או שפשוט התרגלתי... בכל אופן, כף לחזור (במיוחד שאני טסה מחר לכנס באילת...), כף לקרוא כאלה בשורות, ולכל מי ששלחה לי מסרים/אימיילים, אני מבטיחה לענות בתחילת השבוע אחרי שייגמר הבלגן של הכנס.

אני פשוט בוכה../images/Emo7.gif מרוב התרגשות ../images/Emo24.gif

טילי המון המון בהצלחה בהריון שיהיה קל עד כמה שניתן בהריון ודרך אגב בירושלים יש רופא שהרבה הריוניות עם תאומים מעדיפות להגיע אליו אפילו ממרכז הארץ
(ד"ר אולי פרפ´ יגל מהדבה הר הצופים)..

טילי2

New member
תודה יונית החיובית../images/Emo140.gif

שרק דברים חיוביים יתרחשו בחייך.

עינב55

New member
../images/Emo39.gif לטילי

אני מגיעה לכאן לעיתים די רחוקות אז רק עכשיו ראיתי (לא יודעת ממתי טילי בהריון) בכל אופן התרגשתי עד דמעות ואני מצטרפת לכולם באיחולים מכל לב.

pil pel

New member
אין מילים לתאר את ההלם והשמחה

קריאות השמחה שלי העירו פה כמה אנשים מנומנמים לאחר ארוחת הצהרים, אבל איך אפשר שלא... אמנם לא כתבתי הרבה בפורום, אבל עקבתי אחריך צמוד צמוד וההודעה שלך עשתה לי מדהים בלב, כי אין מישהי שמגיע לך כ"כ כמוך... אז שהיה בשעה טובה!!! והריון משעמם עד למאוד! ומי יודע אולי עוד ניפגש בחדר הלידה - אני בשבוע עשרים עם עובר אחד (בן כמובן) ואלד בעז"ה בתה"ש, אז יש סיכוי ...

@ריטה

New member
מז"ט וכמובן קו-לו-לו-לו-לו-לו-לו

ולזה קוראים בעיברית צהלולים. הריון קל ונפלא, בהחלט מגיע לכם רק טוב

מירה@

New member
טילי, אני מאושרת

איזו הודעה נפלאה. אני כל כך שמחה בשבילך שיהיה לך המון בהצלחה והמון אושר מהיום והלאה מירה

sharongo1

New member
טילי, נשמתי הטהורה../images/Emo106.gif

בא לי לצרוח שכל העולם יידע עד כמה אני גאה בכם וכמה אוהבת. מכלול שלם של רגשות כל כך סוערים ומאושרים שקשה לתאר. איזה יופי. איזו הפתעה. וואו. מתפללת בעבורכם ושולחת שקים של אור ושמחה. "תישן ילד תישן, אתה עוד קטן, עטוף ומוגן באהבתנו". שימרו עליהם טוב, טוב, הם יקרים לכולנו. מקווה שההריון עובר קל ובריא. נשיקות מכולנו ניצן, שרון ושי (אילת).

Navva

New member
../images/Emo49.gif

רק בשביל הודעה כזו, כדאי היה לפנות זמן בין הנקה להנקה. משלושתינו.

למעלה