שבוע טוב ומבורך

dardara

New member
../images/Emo48.gifשבוע טוב ומבורך ../images/Emo39.gif

מי יתן שהכל כבר יגמר ונגיע לשקט
לכם תושבי הצפון
מלא אהדה והיזדהות מאחלת לכולה שתשרה השלווה ותמשך לך האהבה
ויגיעו להם ימי השגרה
ורק רק רק' בושורת טובות
זאת תפלתי זאת בקשתי ואני כולי תקוה שתתגשם

or1

New member
שבוע טוב דרדרה ולכולם ../images/Emo141.gif

לעם המיוחד הזה שעומד איתן לחיילנו ולמשפחותיהם
ובשורות טובות על כולנו

תודה דרדרה../images/Emo24.gif

מהכתוב שלך ישירות לאלוהים מאחלת שהשקט והשלווה יחזרו בהקדם החיילים שלנו יחזרו הביתה בשלום שיהיו בשורות טובות ושיהיה לנו שבוע טוב

יציאה מהשיגרה - מתכון מאפינס

עם יוגורט (שמנת חמוצה) ועירית לכל מי שנשאר מחר בבית המצרכים: 1 חבילה קטנה (350 גרם) קמח תופח 1 כוס ריוויון 2 ביצים 1/2 גביע יוגורט ביו (השתמשתי ב-0% שומן) 2 כפות שמן זית 1 חבילה עירית קצוצה 1 כפית מלח אופן ההכנה: מחממים תנור לחום של 180 מעלות, ומשמנים תבנית של 12 שקעים. מערבבים בקערה את הריוויון, היוגורט, השמן והביצים. מוסיפים את המלח, הקמח והעירית, ומערבבים ביחד לעיסה אחידה. מחלקים את התערובת בין השקעים. אופים כ-20 דקות, עד שהמאפינס זהובים. נכתב ע"י רחלי, 17:00

בדיחה בין גבר לאשה

אתמול בערב בזמן שישבנו בסלוןן, אישתי ואני, ודיברנו על כל מיני דברים. השיחה גלשה לכיוון הרעיון של חיים ומוות. אמרתי לה: אף פעם אל תתני לי לחיות במצב של צמח, תלוי במכונה חשמלית ונוזלים מטפטפים מבקבוק. אם אגיע למצב שתצטרכי לראות אותי במצב שכזה- תנתקי את המכשירים שמחזיקים אותי בחיים. פתאום היא קמה ניתקה את הטלויזיה וזרקה לי את הבירה לפח

שבוע טוב../images/Emo140.gif

שהשבוע יביא בשורות טובות שימחה ושקט לצפון ולדרום ולאמהות ולאבות את הבנים הביתה בשלום...

צילוש43

New member
../images/Emo24.gifלילה טוב לשבוע חדש../images/Emo29.gif

מה אומר ומה האחל שרק נפתח את השבוע ולו רק בשקט ושלווה ושיהייה די למלחמה... די להרג ולמוות די לפחד ולחשש ודי לילדנו הקטנים שלפתע נהפכים לגדולים. שבוע טוב לכולם!

star43

New member
שבו טוב ומבורך לכולם

עוד ליל שימורים..(הוקפצנו בטעות) וכמה נחמד לראותכם פה עם המילים המחזקות עם האיחולים האופטימיות והתקווה תבורכו חזרתי הבייתה...הבן וחברתו גם חזרו מחר משערת שיהיו בבסיס בכוננות שוחחתי לפני כשעה עם מפקד הבסיס של הבת שלי בין כל הקטיושות מסביב חשב להוציא אותה לפטר כדי להביא ציוד להמשך שהותה בבסיס..חד משמעי לא הסכמתי...היא יותר בטוחה כרגע שם מאשר להסתובב בציר הצפון ..לבסוף הסכים איתי ואמרנו שנחכה לימים יותר רגועים היא קצת כעסה רצתה לבוא ליהיות מעט בבית התגעגעה לחבר שלה אבל הרחובות מסוכנים והדרך מצפת לא בטוחה ואני מתגעגעת אליה עד מחנק אבל אין ברירה...בעבור שלומה אחכה... מתפללת שהבוקר יביא איתו שקט ושלווה דיי זה סוחט את הכוחות.. שיהיה לנו שבוע טוב שבוע מבורך שבוע המבשר שלום אמן

jozefin3

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gifסטאר חמודה בוקר

טוב לך....רוצה לעודד אותך בחיוך שלי
לחבק אותך בחיבוק שלי
אני רחוקה אומנם מימך , אך קרובה בלב ובמחשבה
.... הרגעים שאת עוברת באמת סוחטים את הנשמה והגוף...אך אני יודעת יכולה להיות הכי חזקה .....שאפשר וצריך
...... ואת הגעגועים הרבים , את הרי יודעת....יש לך מקום כאן לשפוך ולשפוך.. תמיד יש מי שמקשיב לך.......ומחבק!!
מתפללת לשלום כל החיילים , ולשקט שיחזור אלינו במהרה... בשורות טובות ......אמן .....

למעלה