תחרות קפיצות בניר דויד 12.04.2008

PinkPony

New member
=]]]

גמר ליגת בית ספר + דירוג רגיל אז......................................... ... ... ... מי מגיע? אני ופיורקה. להתחרות / לצלם / לשבת על הדשא / גרום / אם יש עוד משהו שלא הזכרתי? להתחרות :) למתחרים: על איזה סוס? פיורקה לאיזה מקצה? 100 ו110 מאיזה חווה? חוות נועם
רוצה תמונות? יאפ. אז כרגיל לכתוב את כל השמות של כל המתחרים והסוסים שתרצו שהצלמים למיניהם יצלמו שם המלא של הרוכב/ים: מיכל טרזי שם המלא של הסוס/ים: פיורה מספר הסוס/ים (רצוי!!): 866 מקצה/מקצים: 100 ו 110 שיהיה בהצלחה לכולם!!! תנצחו, תצליחו, תחייכו, ובאמא שלכם, תלטפו את הסוסים כדי שאני אוכל לצלם!!! ותבואו להגיד שלום! אני אהיה מתחת לגדרות,כרגיל חחח

אהובתייי!!../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo99.gif

סוף סוף אני רואה אותךךך
אוהבת הכי בעולםםם 3>3>3>

ofer horse

New member
אני יוצאת! ../images/Emo6.gif

מי מגיע? אני ג'סי והחמולה!! להתחרות / לצלם / לשבת על הדשא / גרום / אם יש עוד משהו שלא הזכרתי? להתחרות לשבת על הדשא ומשהו שלא הזכרת- לנצח! למתחרים: על איזה סוס? ג'סי, כי ג'וניור צולע בגלל החרא פרזול של המפרזל המפגר שלו... לאיזה מקצה? 70 קטן! מאיזה חווה? ד.ב.ש רוצה תמונות? יאפ!! אז כרגיל לכתוב את כל השמות של כל המתחרים והסוסים שתרצו שהצלמים למיניהם יצלמו שם המלא של הרוכב/ים: עופר טנדלר, קנהוש זחלקה, מיטל בן חורין, עמרי אלעד ועומר פיקסמן. שם המלא של הסוס/ים: עופר על ג'סי, קנהוש על רומנדו, מיטל על אנג'ליקה, עמרי על אמרלד ריזלינג ועומר על בצרה בוי. מספר הסוס/ים (רצוי!!): של ג'סי אני ישלח אחר כך, רומנדו- 937, כל השאר ישלח אחר כך... מקצה/מקצים: עופר טנדלר על ג'סי ב-70 עומר פיקסמן על בצרה בוי-70 ומטר, עמרי אלעד על אמרלד ריזלינג במטר ומטר עשרה, מיטל בן חורין על אנג'ליקה במטר, קנהוש זחלקה על רומנדו במטר עשרה או מטר.... ג'סי הנמרההה!! נ.ב. איך לזהות את ג'סי? פונית הפלינגר ששמה את הלשון בחוץ כל הזמן...
דומה לסמיילי הזה.. חח

חופששש

New member
זה אותו מספר בקפיצות ובדראסז'...

זה פשוט מספר של הסוס, זה לא משנה.... (זאת רחלי אגב
)

למעלה