אירוחים הערב בתפוז

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo47.gif../images/Emo63.gif../images/Emo73.gif אירוחים הערב בתפוז

אירוחים הערב בתפוז
ערב פיתוי בשיתוף מעריב אינטרנט עם השקת סרטו החדש של הבמאי ערן ריקליס, המבוסס על ספרו "פיתוי" של רם אורן, ובהשתתפות השחקן שרון אלכסנדר, מארחים תפוז ומעריב אינטרנט את שלושתם בתפוז. הגולשים מוזמנים לשוחח עם הסופר רם אורן בפורום ספרים וספרות, עם הבמאי ערן ריקליס בפורום סרטים, ועם שרון אלכסנדר בפורום אמנויות הבמה, החל מהשעה חמש וחצי, ולהצטרף לערב פיתוי של ממש.
שרי עוז, תתארח היום בפורום שיחה על טראומה מינית, בשעה 21:30 שרי, המנהלת והמייסדת של מכון איתן, מתמחה בטיפול בנפגעי טראומה ובני משפחותיהם, ופועלת להכשרת אנשי טיפול בתחום. שרי היא בעלת תואר שני בטיפול זוגי ומשפחתי, ומעבירה סדנאות לאנשי טיפול בנושאים הקשורים לטיפול בנפגעי התעללות מינית. בפגישה הוירטואלית שנערוך עימה בפורום היום, ניתן יהיה לשאול שאלות לגבי מהות הטראומה הנובעת מתקיפה מינית, השלכותיה על החיים ובעיקר בדרכי הטיפול הקיימות בה.
זלמן דגן, נווט ונהג מירוצים בעצמו, יתארח היום ב 17:00 בפורום מכוניות. את השם זלמן דגן אינכם מכירים – מדובר בישראלי החי בנורבגיה ומתחרה שם בראלי מזה שנים ארוכות, בהצלחה רבה. בשנים האחרונות הוא מתחרה כנווט. לזכותו רשומות 4 אליפויות נורבגיה בגרופ N בין השנים 1989-1999. זלמן מתמחה במאזדה RX7 ובשיפורים למנוע הוואנקל הייחודי שלה. קבוצתו מריצה 3 מכוניות כאלו, עם מנועים ששופרו ל-325 כ"ס, והוא עובד על הכנת מנוע בעל 425 כ"ס. יש לציין כי כאשר נכנסה פיג´ו לתחום הראלי בנורבגיה ב-1999, קבוצתו של דגם היתה בין אלו שנבחרו לייצג את החברה במסלולים. עונת המירוצים בנורבגיה צפופה ואינטנסיבית: היא כוללת 20 מירוצים ברחבי סקנדינביה במהלך החורף, ועוד 25 מירוצים בקיץ אשר יוצאים מגבולות סקנדינביה ומגיעים גם להולנד, בלגיה, פולין, צ´כיה ועוד. זלמן דגן מבקר בימים אלו בישראל, וישמח לענות לשאלות הגולשים.
ניתן להשאיר שאלות כבר מעכשיו! צוות תפוז מאחל לגולשים ולאורחים ערב מהנה ============================================ אירוחים קרובים בתפוז 19.10 DJ ויק בפורום חיי לילה בשעה 21:30 20.10 השף רפי אהרונוביץ´ בפורום מתכונים ב 13:30 21.10 יענק´לה לוי בפורום ריקודי עם ב 17:00
 
מצב
הנושא נעול.
למעלה