שאלון נייד

Hey Kid

New member
../images/Emo9.gif

יש לכם פלאפון? כה D: אם כן, איזה חברה? אורנג' אם לא, מתי יהיה לכם? יש לי >< כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? מממ שנה פלאפון מהדור השלישי? לא אתם שולחים SMSים? כרגע? לא. אני לא מצליחה לשלוח סמסים הפלאפוןשלי נדפק יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? כן אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון?
אתם מדברים הרבה? כן יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? זה עם הסיומת של הבית אז מי שיודע את הבית בדרך כלל יודע את הפלאפון בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? 150 פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? לא איך היה השאלון? קליל וחביב

•HadaS•

New member
עונהההה ../images/Emo6.gif

יש לכם פלאפון? כן אם כן, איזה חברה? סלקום אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? שלוש שנים + .. אבל גנבו לי פעם אחת
פלאפון מהדור השלישי? לא אתם שולחים SMSים? חסמו לי תהודעות כי רק מאסמסים הייתי מגיעה ל300 שקל בחודש חחח יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? לא אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? כן \= אתם מדברים הרבה? כן יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? כן די קל נאי חושבת בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? ממ עכשיו בגלל שחסמו לי שיחות והודעות אז לא הרבה.. אבל לפני הגעתי לאיזה 400 שח פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? יש מצב איך היה השאלון? קצר מדי

עונה :]

יש לכם פלאפון?כן. אם כן, איזה חברה?פלאפון. אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? מכיתה ו בערך. פלאפון מהדור השלישי? לא. אתם שולחים SMSים? יאפ. יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן. אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? לא. אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? אתם מדברים הרבה? כבר פחות,פעם יותר. יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? קל. בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? 200 פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? כן. איך היה השאלון? סבבה.

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifעונה

יש לכם פלאפון?כה אם כן, איזה חברה?סלקום אם לא, מתי יהיה לכם?-- כמה זמן כבר יש לכם פלאפון?מכיתה ג' אני חושבת פלאפון מהדור השלישי?לא אתם שולחים SMSים?כן בטח
יש לכם אינטרנט בפלאפון?כן אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים?לא, הרבה כסף אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון?לא, אבל לפעמים שולחים לי דברים ואני מעלה מהמחשב אתם מדברים הרבה?כן, אבל יותר מתקשרים אליי יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה?מממ די קל בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם?ישלי טוקמן של 200 שקל
פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל?לא איך היה השאלון?נחמד מאוד :) הודגש באמצעות מדגישומטיק

swirrrly

New member
../images/Emo23.gif

יש לכם פלאפון? כן אם כן, איזה חברה? אורנג' אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? הפלאפון הזה שנה, בכלל 5 שנים פלאפון מהדור השלישי? לא אתם שולחים SMSים? לא יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? לא אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? ככה ככה אתם מדברים הרבה? לא יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? =S בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? 20 ש"ח פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? לא איך היה השאלון?

chuti

New member
עונהה =]

יש לכם פלאפון? כן אם כן, איזה חברה? פלאפון אם לא, מתי יהיה לכם? יש כבר כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? אותו חודשיים בכלל יותר שנה פלאפון מהדור השלישי? לא אתם שולחים SMSים? הרבה יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? לפעמים אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? לא אתם מדברים הרבה? כן יותר מדי יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? אממ לא יודעת =\ בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? 200+ פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? לא! איך היה השאלון? נחמד

מ א מ י2

New member
מצטערת על האיחור ../images/Emo9.gif ../images/Emo219.gif

יש לכם פלאפון?בהרור אם כן, איזה חברה?אורנג' אם לא, מתי יהיה לכם?-- כמה זמן כבר יש לכם פלאפון?זה פלאפון הכי האחרון שקנו לי אותו,מחודש מאי פלאפון מהדור השלישי?כן אתם שולחים SMSים?כן יש לכם אינטרנט בפלאפון?כן אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים?כן אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון?-- אתם מדברים הרבה?כן יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה?כן
בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם?לאיודעת פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל?לא זוכרת איך היה השאלון?אחלות בחלות!

linoy pal

New member
עונה

יש לכם פלאפון?יאפ אם כן, איזה חברה?סלקום אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון?5 שנים פלאפון מהדור השלישי?כן אתם שולחים SMSים?ברורר יש לכם אינטרנט בפלאפון?נופ אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון?יאפ אתם מדברים הרבה?יאפ יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה?קל מאודד אפילו בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם?150 פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל?לא איך היה השאלון?חמוד חח

sukrazit

New member
עונה../images/Emo189.gif

יש לכם פלאפון? כן אם כן, איזה חברה? פלאפון אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? שנתיים פלאפון מהדור השלישי? לא אתם שולחים SMSים? לפעמים יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? כן אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? אתם מדברים הרבה? לא בפלאפן רק בטלפון של הבית יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? מספר קל...לפחות אני זוכרת... בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? לא הרבה פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? לא איך היה השאלון? קצר ונחמד.

מיששל

New member
תשובות

כן-שני מכשירים, מירס ופלאפון, הראשון כבר ב98', לא מהדור השלישי, כן-שולחת אסאם אס כן-אינטרנט מורידה צלצולים מהפלאפון מדברת הרבה במירס, מספר אחד בינוני ואחד רגיל היום לא יודעת, פעם ז הגיע גם ליותר מ 500 שאלון לא מעניין במיוחד-סוריאבל לפחות הוא קצר..הנושא לא מעניין...

נמנמנממ

יש לכם פלאפון? אכן אם כן, איזה חברה? טליט :-\ אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? מכיתה ה' פלאפון מהדור השלישי? לא חחחח אתם שולחים SMSים? אוהו יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן ... הוא אומנם זקן אבל לא עד כדי כך אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? יאפ אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? לאא מהמצלמה אתם מדברים הרבה? כן
יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? קלקלקל בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? מממ מספיק. פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? לצעריייי הרבה פעמים =\ איך היה השאלון? קליל במיוחד !

אספיר85

New member
עונה../images/Emo54.gif

יש לכם פלאפון? כן אם כן, איזה חברה? סלקום אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון? 5 שנים, פחות או יותר פלאפון מהדור השלישי? לא, וטוב שכך אתם שולחים SMSים? כן יש לכם אינטרנט בפלאפון? כן, אבל אני בקושי נכנסת אליו אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים? רינגטונים בד"כ אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? כן אתם מדברים הרבה? כן יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה? יש לי מספר די קל, אבל אנשים לא טורחים לזכור אותו בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם? החודש? 150 ומשהו פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל? כן איך היה השאלון? נחמד

אני../images/Emo13.gif

יש לכם פלאפון?כן. אם כן, איזה חברה?אורנג'.. אם לא, מתי יהיה לכם? כמה זמן כבר יש לכם פלאפון?עוד מעט 5 שנים ב"ה. פלאפון מהדור השלישי?כמעט
אתם שולחים SMSים?כן.. יש לכם אינטרנט בפלאפון?כן.. אם כן, אתם מורידים כל מיני דברים?לא
אם לא, אז יש לכם רק צלילים ורקעים מהפלאפון? אתם מדברים הרבה?לפעמים.. יש לכם מספר קל, או שלכולם קשה לזכור אותו בעל פה?נראה לי שיחסית קל.. בחשבון החודשי, כמה בערך יש לכם לשלם?
פעם זה הגיע ליותר מ500 שקל?לא
איך היה השאלון?פסיידר

למעלה