דוז פואה

MARMELAD

New member
../images/Emo47.gif דוז פואה ../images/Emo47.gif

מכתב אישי: כל השאר - לדלג לסימון
שלמטה.. יניבי אהובי !!! סופסוף אחרי שנים של תכנונים אחרי שבועות של דיבורים אחרי ימים של התרגשות ולילות ללא שינה הוא הגיע פורום 262, פורום האירוויזיון מזל טוב בהצלחה (
ברור..) והרבה הרבה אהבה..... גיא מכאן כולם יכולים לקרוא
סתם, עוד פורום מעפן אין לתפוז גבולות - כל דכפין וכו´ מה לנו ולשטויות האלה... חחח..... אירווזיון..... מי בכלל רואה את זה? בסדר אז ראיתי כמה פעמים לא כי אני אוהב פשוט לא היה משהו אחר לראות מממ.... הדיסקים של מיטב להיטי האירוויזון... זה בגלל שהייתי צריך את זה לאיזה מסיבה פעם... הפוסטר של גילי וגלית... באלוהים, זה בגלל הרקע.... החתימה של יזהר כהן, הממסוגרת... באלוהים, הוא נתן לי אותה אז שמרתי, לא מנומס לזרוק מילות השיר הידוע "הופה הולה"... זה סתם, מרב שזה מטומטם העתקתי את זה על קלף ותליתי מעל המיטה הרקע של גלי עטרי וחלב ודבש שיש לי במחשב.. זה בכלל באג לא יודע מאיפה זה הגיע טוב טוב אז אני באמת לא סובל את האירוויזון תחרות מטופשת, שירים חסרי משמעות תלבושות מחרידות ואני שונא צרפתים אבל, כן כל שנה מול ערוץ 1 יש ברירה? אז זהו. שלא ותדעו לכם שיניבי שיחק אותה וכבר יש גם מאמר וגם לינקים לאתרים שאני מעולם לא אכנס אליהם, אני הרי שונא אירווזיונים בהצלחה מרמלד

DJNYC

New member
אתה כזה מלך ../images/Emo47.gif ../images/Emo94.gif ../images/Emo45.gif

Yaniv-DC

New member
אם לא הייתי מכיר אותו...

עוד הייתי חושב שהוא שונא אירוויזיונים. אבל מה... אם לא הייתי אומר לו שאני פותח את הפורום, הוא היה פותח אותו בעצמו
תודה מרמלדי על הברכות

למעלה